Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

19 - 25 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız:

19 - 25 Şubat                                                  

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı?
En deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarınızı okumadan haftaya başlamayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar : Çalışma azminizin oldukça yükseldiği bir haftaya giriyorsunuz. Ayın 22’sinden sonra uğraşlarınız biraz daha sakinleyecek.

İlişkiler: Siz doğanız gereği oldukça tutkulu ve özgürlüğüne düşkün bir insansınız. Bu hafta duygusal anlamda kendinizi sorgulayacağınız bir hafta olacak, endişeye kapılmayın her şey düzene girecek.

 ☀ Sevgilinizle Sorununuz Mu Var? Falcılar Nedenini Söylesin ☀

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Bu hafta size ferahlık ve huzur getiriyor. Uzun zamandır çok yoruldunuz. Şimdi etrafınızdaki fırsatları avantaja dönüştürme vakti. Korkularınızdan arının.

İlişkiler: Venüs’ün hareketi aşk hayatınızda hareketlenmelere yol açabilir. Kıskançlık krizleriniz olabilir, dikkatli olun.

 
 
 
 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: İyi niyetinizden ödün vermiyorsunuz ancak etrafınızdaki insanlar üzerinizde baskı kurmak istiyor, bazıları hayatı size dar etmeye çalışıyor olabilir. İş yaşamınızdaki rekabet size zarar verebilir.

İlişkiler: Venüs’ün hareketi arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Mars’ın hareketi ise aşk hayatınızda elektriklenmeye sebep olabilir, rahat olun.

 ☯ Size nazar değdiren biri mi var? ☯

 

 
 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: İş yerindeki ciddi tutumunuz günlük yaşantınıza da yansımış durumda. Bu hafta bu ciddiyetinizi biraz geride bırakıyorsunuz.

İlişkiler: İlişkinizde biraz geri çekilin, ufak tartışmalardan kaçının. Partnerinizi özgür bırakın, hafta sonuna doğru birbirinizi özlediğinizi keşfedeceksiniz.

 

  ☞ Hazır mısınız? Falda Kesin ve Net Cevaplar ☜

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Yaşam enerjiniz iş birliği yaptığınız insanlara güç veriyor. Maceracı ruhunuzun canlandığı bir hafta geçireceksiniz. Finansal işleriniz daha büyük dikkat gerektiriyor, gözden kaçırmayın.

İlişkiler: Bu hafta tutkulu haliniz kendini sakin ve huzurlu bir ruh haline bırakıyor. İşte bu sakinliğinizle mantıklı ve etkili hareket edeceksiniz. Bu hafta güzel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

 ✪ Hoşgeldin Promosyonuyla 10dk fal 4tl ✪

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar : Bu hafta konsantrasyon seviyeniz oldukça artıyor, bunu işinizde ve günlük uğraşlarınızda kullanmayı deneyin, başarılı bir hafta geçireceksiniz.

İlişkiler: Her zaman ve her şartlar altında iyi polisi oynayamazsınız. Bu durum otoritenizin sarsılmasına sebep oluyor. İpleri elinizi biraz olsun almalısınız.

 ♣ İş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler nasıl olacak? ♣

 

 

 

 

Terazi Burcu

Terazi

Uğraşlar: Yeniliğe ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Yeni bir imaj sizi rahatlatabilir. Biraz değişiklik için yeni insanlarla çalışın.

İlişkiler: Bu aralar hareketli akitler geçirmek istiyorsunuz. Partnerinizle ufak bir hafta sonu kaçamağı sizi kendinize getirebilir.

 

 ☎ Telefondan Online Tarotla Sorularınıza Cevap Bulun ☎

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Oldukça hareketli bir hayatınız var. Merakınız ve anlık karşılaşmanız sizi oldukça şaşırtıyor. Cuma’dan itibaren harcamalarınıza dikkat edin.

İlişkiler: Yeni karşılaşmalar kalbinizin atışını hızlandırabilir. Hafta sonuna doğru davet edildiğiniz bir arkadaş toplantısından başınız döndüren biriyle ayrılabilirsiniz.

 ♣ Falda Promosyon! İlk 10dakikanız 4tl ♣

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Mutluluğunuz ve pozitifliğiniz etrafınızdaki herkese güç veriyor. Henüz güneşin sürekli hale gelmediği kış ayında sizin gibi birine sahip olanlar ne kadar şanslı…

İlişkiler: Bazen raydan çıkmaktan korkmayın, biraz çılgınlık size iyi gelecek. Bazen yarını çok fazla düşünmemek gerek.

 

 ☺ Promosyonlu Fal Baktırmak İçin ☺

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: İşlerinizi bu haftayla birlikte tam anlamıyla yoluna koyuyorsunuz. İşinizin hayatınızın merkezi haline gelmesine izin vermeyin, sevdiklerinize de zaman ayırın.

İlişkiler: Hayatta her şey kesin olarak ilerlemez. Siyah ve beyazın yanında grilere de yer verin, biraz alttan alın ve sevdiklerinize onları değer verdiğinizi dile getirin.

 ☀ Avrupanın en iyi fal sitesininde fal deneyimi yaşayın ☀

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: İş yerinde söz sahibi olmaktan kaçınmayın, unutmayın bazen ağırlığınızı koymanız gerekir. Yeni fırsatlar hafta sonuna doğru karşınıza çıkabilir.

İlişkiler: Sürekli tekrarladığınız rutinden siz de sıkılmadınız mı? Çevrenizdeki yakın arkadaşlarınıza bazı sorunlarınızı danışabilirsiniz. Rahatlayacaksınız.

 ✹ Kahve falınıza uzman falcılar baksın ✹

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Bu hafta uzun süredir süregelen iş yerindeki ya da finansal durumunuzdaki problemleri çözmeniz için çok uygun. Sakin kafayla düşünün ve aceleci davranmayın.

İlişkiler: Çarşamba itibariyle Venüs, Neptün ve Mars sizi tutkularınıza doğru itecek. İsteklerinizi dile getirmekten korkmayın. Tek ihtiyacınız olan biraz cesaret.

  

En popüler yazılarımıza da göz atınız: 

 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Genel Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...

Seni bir gün değil seni her gün seviyorum!

Çok sevdiğim birine seni seviyorum demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem çünkü ben onu geri kalan üç yüz atmış dört gün altı saatte seviyorum. Ne güzel bir kelime şu seviyorum hele de öznesi varsa bir de içten bir sesle yüklemini ben tamamlıyorsam.


Devamını oku
Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu