Bizi arayın:

  00902129002511

Sonya Işık

Sonya Işık

Profesyonel Medyum

316
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Reiki uygulamasının kahve ve tarot falındaki eşsiz buluşmasıyla terapiye ne dersiniz... :)


Profilin devamını görüntüleSonya Işık uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 316 görüşme hizmeti için 75 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

71

4

0

0


Seçiniz:

Almanca

Ben Almanya´dan ariyorum, Sonja´yi da uzun süredir taniyorum. Bu Hanim diger medyumlar gibi degil, birebir yasamaniz lazim. Sesinin zerafetinden kullandigi kelimelerden dizeledigi cümlelere ve sonucta yaptigi yorumlara kadar tek kelimeyle MÜKEMMEL bir danisman. Wengo demek Sonja demek, bana verdigi o enerjiyi tarif edemem, en bitkin halimde beni zirveye tasir, en zirvedeyken ise beni en asagiya ceker dinlendirir. Reiki Terapisine hayranim, bence o en iyi uzman bu konuda, lutfen tansiyonunuzun kontrolünün yeni adi Sonja olsun, hic pisman olmayacaksiniz. Sonja seni cok seviyor, sana ve metodlarina güveniyorum, ki falda da bir numarasin, ya zamanlaman nokta atislarin herseyinle dogrusun, dogrucusun, mükemmelsin. Tesekkür ediyorum Sonja, iyi ki varsin. Lufen onu güvenerek arayin hic baska opsiyonlara gerek kalmayacak. Iyi ki varsin Sonjacigim, vazgecilmezim. Almanca: Ich kontaktiere Sonja seit einer geraumen Zeit und immer wenn ich große Probleme habe, sei es in meiner Beziehung oder auch im Arbeitswelt. Sie fängt mich auf und gibt mir detaillierte Ratschläge, sobald man ihr vertraut und ihren Ratschlägen befolgt, wird man sehen, wie gut es einem tut, bzw. wie schnell man auch aus dieser Miesere herauskommt. Testen Sie Sonja, Sie werden es nie bereuen. Sie ist auch eine REIKI MEISTERIN und das auch eine hervorrragende...Ich will dich nicht missen Sonja. Danke für Alles

guel1167, 21/05/2017 tarihinde

Kendimi bulmamı sağladınız

Gerçekten hayatımda sormak istediklerimi daaha sormadan söylediniz. Bu kesinlikle öyle normal bir fal işleyişi gibi değildi daha ruhsal taraflarada gittiniz enerjiniz müthiş ne desem bilemedim. Bana çok güzel enerjiler yolladınız insanın potansiyelini ortaya çıkarabilecek bir gücünüz var çok doyurucu bir fal seansı geçirdim sizinle normalde bu tür uygulamalardan bakmazdım. Ve hayatımda gördüğüm bütün falcıları tek elinizle devirdiniz size gerçekten çok minnettarım. Ben hiç sorgulama gereği bile duymadım daha sesinizi duyduğum an. Gönül rahatlığıyla Sonyayı tercih edebilirsiniz gerçekten pişman olmayacaksınız. Ve bu yorumları baktıran bilen birisi olarak yazıyorum kesinlikle gelişi güzel yazılmış değil. Kesinlikle tavsiye ediyorum kesinlikle es geçmeyin!

rajazz, 19/05/2017 tarihinde

Ruh ikizim

Gerçekten mükemmel. Mutlu etmek için söylemiyor. Gerçekten hissettiklerini söylüyor. Ne yaşayacaksan ne seni bekliyorsa tüm soruları cevaplıyor. Karşıma çıkması tesedüf değil. Çıkması gerektiği için çıktı ve artık hep hayatımda olacak. Teşekkürler. İyiki varsın. İyiki hayatıma girdin. İbşaklah tüm mutlu günlerde birlikte oluruz.

n7592364, 13/05/2017 tarihinde

Gerçekten yoluma ışık tuttu sonya hnm

Kendisi gerçekten yoluma ışık tuttu o kadar içten o kadar sıcak o kadar sahiplendi ki benim sorunumu elinden ne geliyorsa yardımcı oldu bu nedenle iyiki var mutlaka danışmanızı tavsiye ediyorum

nilayda, 11/05/2017 tarihinde

Sonya IŞIK oluyor

Sonya ile yaptığım görüşmelerde benim kim olduğumu öğrendim. Üçüncü göz, maneviyat, sezgilerle dolu öngörüleri, analizleri sıkışıp kaldığım geçici hayatımda bana ışık oldu. Çok teşekkür ederim yardımların için, elimden tutup ışık olduğun için. Onun enerjisi sonsuz, yüreğinin sınırları yok. Yüreğine sağlık sonyacım.

canancan, 11/05/2017 tarihinde


Sonya Işık uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

3:00 - 20:00

11:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 19:00

3:00 - 20:00

3:00 - 19:00
Sonya Işık uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 33 yıl deneyim

Reiki uygulamasının kahve ve tarot falındaki eşsiz buluşmasıyla terapiye ne dersiniz... :)

Deneyim ve nitelikler

Duru görü. Rüya yorumları. Rüyaya yatma ve rüyayla gelen anlık geçmiş ve gelecek yorumları. Kahve falı. Tarot falı. Reiki.

Diplomalar

Reiki

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Akıllı TV. Kanal Türk.2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL