Bizi arayın:

  00902129002511

Dorean Yıldız

Dorean Yıldız

Profesyonel Medyum

643
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geleceğinizin düğümlendiği geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çiz...


Profilin devamını görüntüle
Dorean Yıldız uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 643 görüşme hizmeti için 106 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

92

11

3

0


Seçiniz:

Dorian Bey ve telefonda sohbet

Dorian Bey fala başlar başlamaz baktırdığım kişinin ismindeki harfleri sıralamaya başladı. Bu gerçekten şaşırtıcı oldu benim için. Son derece kibar ve düzgün konuşan bir insan. Bir falcıdan ziyade yol gösterici diyebilirim.

 Yorumu yazan müşterimiz - hale71, 17/10/2017 tarihinde

Nefes alamadıgım an arıyorum bağımlılık yaptı :)

İlk aradığımda ufak bi problem yaşamış olsak da,simdilerde arkadasım gibi oldu. 3. Görüşmemizi de yaptık. Söylediği şeyler çok net idi. İnşallah da olur hepsi. Çok zor zamanlar geçiriyorum. Ve bu zamanda dostlarımdan çok Dorean Bey yanımda oldu diyebilirim. İnşallah müjdeli haberimi de gülen suratımla kendisine verebilirim. Hiç çekinmeden arayın. Memnun kalmamanız imkansız. Kapattıgınızda muhakkak yüzünüz gülüyor olacak :)

 Yorumu yazan müşterimiz - gussaaa, 16/10/2017 tarihinde

Değerli danışmanım

Konuşmak için beklemeye değdi doğrusu. Enerjisi o kadar iyi geldiki içindeki karamsarlığı aldı götürdü sanki. Yorumları ve verdiği tarihler çok detaylıydı. Hersey kadar ama sizi anlayan biri ile konuşmak paha biçilemez. Çık teşekkürler

 Yorumu yazan müşterimiz - ftsnl07, 15/10/2017 tarihinde

Muhteşem adam

Güzel tahmin ve yorumları ile yine moral ve destek oldu. O ses tonu konuşma tarzı çok iyi geliyor. İyi ki varsın. Özellikle aşk hayatı ile güzel tahminleri Dorean ile konuşmak için daha ne bekliyorsunuz.

 Yorumu yazan müşterimiz - oasis11, 13/10/2017 tarihinde

Harika

Dorean beye 2. Defa gelişim bu. Bence çok güzel bir insan. Gerek yönlendirmeleri gerek isabetli yorumlariyla bulunduğunuz yeri öyle güzel anlatıyor ki size siz bile şaşırıyorsunuz. Bir kere enerjisi çok güzel zaten. Sakin ve seri konuşması. Süreyi size saygısından verimli kullanması.. hepsi cok güzel. Aylar önce baktırdıgımda verdigi tarihler ve olayları yaşadım ve gördüm. Yuvarlak konuşmaz. Sitede muhakkak gelmeniz gereken uzmanlardan diye düsünüyorum. Sevgilerimle..

 Yorumu yazan müşterimiz - karamellik, 11/10/2017 tarihinde


Dorean Yıldız uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Dorean Yıldız uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 9 yıl deneyim

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda gerçekleştirdiğim enerji çalışmaları sayesinde sayısız fal bakabiliyorum. Arzu edeceğiniz falda, dileyeceğiniz açılımla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Geleceğinizin düğümlendiği geçmişin etkilerinden kurtulup kendinize yeni bir yol çizmek istiyorsanız bana danışmaktan çekinmeyin. Öyle ki, yanıtlayamayacağım hiç bir sorunuz olmayacaktır. Çözüm bulamadığınız ve fikir danışmanın bile çaresi olmayan noktalarda devreye girip çıkmazlarınızdan sizi kurtarmak benim için çok kolay. İş, Para, Sağlık ve özellikle uzmanlaştığım Aşk alanında sizlere hizmet vermek için bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

İlk meyvesini 8 yaşında veren hislerim, annem ve babamın ayrılığını öngörmüştü. Ardından gelen yıllarda bir çok insana yaptığım öngörülerde haklı çıktığımı gördüm. Uzun yıllardır hislerim üzerine çalışmalar yapıp üçüncü gözümü varolandan daha keskin bir hale getirdim. Yaklaşık 7 yıldır çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti veriyorum. Şimdi ise burda, size yardımcı olmak için bekliyorum.

Video Sunumu
Dorean Yıldız uzmanının anahtar kelimeleri

 • dorean fal
 • evlilik
 • askhayati
 • tarot fal
 • tag_el_fali
 • fal
 • saglik
 • sufali
 • parasans
 • ishayati
 • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL