Bizi arayın:

  00902129002511

Bulut Behnan

Bulut Behnan

Profesyonel Fal Yorumcusu

91
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Merhaba ben Bulut.Hayata pozitif bir pencere açıp oradan bakmayı tercih edenlerdenim.fakat asla gerçeklerden kaçmadan!hayatla nasıl başa çıkabileceğinize dair güçlü tüyolarım var.Kehanet gücüm yüksek!kendimi 16 yıldır tarot bakımı,katina tarotu,iskambil,su ve remil fallarında yet...


Profilin devamını görüntüleBulut Behnan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 91 görüşme hizmeti için 15 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

15

0

0

0


Seçiniz:

Ezeli dostum!!!

Bulut Behnan... Her konuşmamızda ezeli dostum olduğunu keşfedip ebedi rehberliğini de ard arda özetleyeceğim samimi ve hakiki bir uzman... O kadar doğal ve içten ki; tamamen gördüklerini söylüyor ve asla kişisel reklamına odaklanıp "yorum yapın" diye yanaşmıyor... İnce ayrıntılara ustalıkla değinmesi, adeta hayatınızın bir zaman yolcusuymuş gibi size sizi tarif etmesi onu Wengo ailesinin bir başka özeli kılıyor açıkçası...! Bu sitede birkaç isim var işinin tam ehli, Bulut bey de kesinlikle onlardan biri... Kıymetine değinin!! :)

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 07/12/2017 tarihinde

Email Beratung. Kam schnell. Schöne Sätze. Muss auf Ergebnis warten.

Herr Bulut Behnan hatte viele Sätze und sehr ausführlich geschrieben. Er hat mit Sand oder so ähnlich gearbeitet. Die Analysen waren verständlich und logisch. Auf das Ergebnis muss ich noch warten. Die Tipps von Bulut Behnan waren sehr hilfreich. Ich hoffe, es wird alles so, wie ich es mir wünsche.

 Yorumu yazan müşterimiz - prinzessin, 19/11/2017 tarihinde

Allahin bir lütfu!

Telefonu açar açmaz soka girdim zaten. Konuşmamız boyunca hic tereddüt etmedim söylediklerinden. Sanki duruma hakim herseyden haberdarmis gibi anlatti bulut bey. Ben cok şaşkındım. Boyle birsey yaşamadım daha önce. Bu sayfada üç tane uzman falcim vardi surekli bastırdığım. Sizde onlardan birisinin artik. İtiraf ediyorum bir ara acaba aralarında konuşuyorlarmı diye düşündüm. Hemen arkadaşıma tavsih ettim sizi ve ondada olağanüstü bir görüşme olduğu için. Artik emin oldum. Sizde hickimsede olan birsey var. Allahin bana bu durumumda açtığı bir kapısınız. Siger medyumların söylediklerini anlattiniz. Tarihler müthişdi. İYİKİ VARSİNİZ BUNU ÇOK İCTEN SÖYLÜYORUM. çevrimiçi gördüğünüz an kacirmayin derim !!!

 Yorumu yazan müşterimiz - dilanim, 13/11/2017 tarihinde

O bir duayen!

Bulut Bey'le bundan önceki görüşmemizde kendimi Olympos Dağı'ndan bir tanrıyla konuşuyor gibi hissetmiştim... Öyle ulvi, derin ve ritmikti değindiği her nokta! Tekrar görüşmemizde ise yine aynı hissiyatla kuşandım; öyle kuvvetli ve gerçeklerden şaşmayan bir duru görüye sahip ki...! O başlı başına ilahi bir yetenek! Geçmişten şimdiye şaşmayan bir yağmur ve şimdiden geleceğe avucuyla ışıldayan bir güneş sanki...! Sadece fal baktırmıyorsunuz, asırlardır yanınızda olan bir dostunuzla ard arda sohbetler yaşıyorsunuz resmen... Bir tiyatrosunuz, Bulut bey sizi seyretmeye gelen bir seyirci ama sizin tiyatronuzu size sizden iyi anlatıyor! O bir duayen, kıymetini kilitleyin!!! :) <3

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 13/11/2017 tarihinde

Mükkemelin üstesi dakika 1 gol 1

Fevkaladenin fevkinde! Şaşkınlık içinde dinledim. Bu kadar derin ve detaylı bir danışmanlığı ilk defa yaşadım. Duru görüşü yeteneğile olayı tarif etmesi inanılmaz. Hiç bukadar şaşırdığımı hatırlamıyorum. Kesinlikle tekrar arıyaçağım. Şidetle aramanızı tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim bulut bey.

 Yorumu yazan müşterimiz - eylem02, 12/11/2017 tarihinde


Bulut Behnan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Bulut Behnan uzmanının profili

Profesyonel Fal Yorumcusu - 16 yıl deneyim

Merhaba ben Bulut.Hayata pozitif bir pencere açıp oradan bakmayı tercih edenlerdenim.fakat asla gerçeklerden kaçmadan!hayatla nasıl başa çıkabileceğinize dair güçlü tüyolarım var.Kehanet gücüm yüksek!kendimi 16 yıldır tarot bakımı,katina tarotu,iskambil,su ve remil fallarında yetiştirdim.Çıktığım seyahatlerde,ülkemizde yahut yurtdışında büyük çabalar sonucu tanıştığım kahinlerden küçük tüyolar ve vaktim oldukça dersler aldım.35 yaşındayım ve 16 yıldır bu serüvenin içinde olmaktan,sizlere yardım etmekten çok mutluyum.Bir Bulut olarak tatlı bir rüzgar,beni buraya Astrocenter ailesine sürükledi.Sizleri tanımak,sizlere yardımcı olmak adına,telefonlarınızı bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

tarot falı,kakve falı katina tarotu,iskalmbil,su ve remil fallarında,rüya yorumlarında  uzmanım.

Bulut Behnan uzmanının anahtar kelimeleri

  • evlilik
  • askhayati
  • tag_el_fali
  • saglik
  • parasans
  • ishayati
  • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL