Bizi arayın:

  00902129002511

Bulut Behnan

Bulut Behnan

Profesyonel Fal Yorumcusu

37
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Merhaba ben Bulut.Hayata pozitif bir pencere açıp oradan bakmayı tercih edenlerdenim.fakat asla gerçeklerden kaçmadan!hayatla nasıl başa çıkabileceğinize dair güçlü tüyolarım var.Kehanet gücüm yüksek!kendimi 16 yıldır tarot bakımı,katina tarotu,iskambil,su ve remil fallarında yet...


Profilin devamını görüntüleBulut Behnan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 37 görüşme hizmeti için 7 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

7

0

0

0


Seçiniz:

Olympos Dağı !

Bulut Bey, nasıl başlasam bilemiyorum... Aynı dünyaların benzer boyutlarında buluşan iki arkadaş olarak öyle bir frekans yakaladık ve siz hayatımı okumaya öyle bir sayfadan başladınız ki...! Adeta Olympos Dağı'nda buluştuk beraber ve sanki yıllar önce birbirini kaybetmiş ama nihayet bulmanın coşkusunu yaşayan iki can dostun yankısı gibi oldu hem fal hem telepatik sohbetimiz...! O kadar derin görüler, gerçekleri kutlayan tespitler ve Allah'ın takdiri doğrultusunda bilinmesine izin verilen gelecek derken... Siz hem sağlam bir can yoldaşı olarak hem de usta bir medyum olarak benim yanımda yer alıp geleceğe ulvi tütsüyü uzattınız... Çok özel ve çok özelsiniz... Nasiplerin kesinliğinde ulviyatta her daim buluşmak üzere!!! <3

 Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 27/09/2017 tarihinde

Harika sözü az kalır

Bulut beyle uzun zaman önce görüşmüştük. Bugün yine görüştük. Hemen hatırladı beni. İlk görüşmemizde olduğu gibi yine tüm yaşadıklarımı bir bir anlattı bana. Sanki yanımdaydı ve bu kadar şeyi beraber yaşamıştık. İnanılmaz bir yetenek. En ince ayrıntısına kadar durum değerlendirmesi yaptı hatta aklımdaki soruyu bile ben sormadan cevapladı. O inanılmaz bir yetenek ve onunla konuşmadıysanız çok şey kaybetmişsiniz denemektir.

 Yorumu yazan müşterimiz - memo1978, 21/09/2017 tarihinde

5ci yorum benden 500den fazla olmasi dilegiyle :)

Bulut beyle görüstükten sonra verdiği toplam 29 görüşme hizmeti için 4 yorum aldıgini okuyunca biraz sasirdim dogrusu çünkü olaganüstü bir bakim yapiyor kendisi, bende bir çogunuz gibi musterilerin yorumlarina güvenerek ariyorum uzmanlari, uzmanlarla görüstükten sonra lütfen kisa bir yorum olsa dahi yorum yazin, çünkü bu hem memnun kaldiginiz uzman için bir tesekkür niteligi tasir birde biz danisanlar için bir nevi rehber olursunuz. Bulut bey size gelince Aman yarabbim bu nasil bir yetenek? herseyi apacik gördünüz bildiniz, öyle akici anlatiniz ki her birseyi aklimda ki tüm sorulara ben soru sormadan cvp verdiniz, tek kelimeyle harikaydiniz. Mutlaka tekrar danisacagim uzmanlardan birisiniz. çok memnun oldum tanistigimiza. Sayfanizdaki 5ci yorum benden 500den fazla olmasi dilegiyle :)

 Yorumu yazan müşterimiz - ynsblgn70, 20/09/2017 tarihinde

Kesinlikle tavsiye ediyorum aramalisiniz 👍

Herseyi kusursuz anlattı geçmişin ayrıntıları ve şuanki durumumu müthiş analiz etti . Gelecekle ilgili sağlam yere basan ve guzel bir sohbetimiz oldu ... hislerine ve yonlendirmelerine sorgusuz guvenebilirsiniz. .. aramadan geçmeyin ☺

 Yorumu yazan müşterimiz - kcetiner, 14/09/2017 tarihinde

Gayet iyiydi

Valla ne yalan soyliyeyim biraz cekinerek chat icin istek gonderdim fakat baya iyiydi. Hatta etkilendim arayip devam etmek istedim ama musait degildi Bulut bey :) online gordugum zaman kendisini arayacagim. Ben bir sey soylemedim takir takir bildi, gelecek icin de yorumlari yapti, tarih verdi. Bekleyip gorecegiz olacak mi diye :) Tesekkur ediyorum, ben memnun kaldim.

 Yorumu yazan müşterimiz - ortakoy, 06/09/2017 tarihinde


Bulut Behnan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Bulut Behnan uzmanının profili

Profesyonel Fal Yorumcusu - 16 yıl deneyim

Merhaba ben Bulut.Hayata pozitif bir pencere açıp oradan bakmayı tercih edenlerdenim.fakat asla gerçeklerden kaçmadan!hayatla nasıl başa çıkabileceğinize dair güçlü tüyolarım var.Kehanet gücüm yüksek!kendimi 16 yıldır tarot bakımı,katina tarotu,iskambil,su ve remil fallarında yetiştirdim.Çıktığım seyahatlerde,ülkemizde yahut yurtdışında büyük çabalar sonucu tanıştığım kahinlerden küçük tüyolar ve vaktim oldukça dersler aldım.35 yaşındayım ve 16 yıldır bu serüvenin içinde olmaktan,sizlere yardım etmekten çok mutluyum.Bir Bulut olarak tatlı bir rüzgar,beni buraya Astrocenter ailesine sürükledi.Sizleri tanımak,sizlere yardımcı olmak adına,telefonlarınızı bekliyorum.

Deneyim ve nitelikler

tarot falı,kakve falı katina tarotu,iskalmbil,su ve remil fallarında,rüya yorumlarında  uzmanım.

Bulut Behnan uzmanının anahtar kelimeleri

  • evlilik
  • askhayati
  • tag_el_fali
  • saglik
  • parasans
  • ishayati
  • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL