Bizi arayın:

  00902129002511

Rüya Arman

Rüya Arman

Profesyonel Medyum

Yeni
% 100
pozitif yorum

Çeşitli şehirlerde gerçekleştirdiğim fal seansları sayesinde 26 yıldır spiritualizm alanında epey yol kat ettim. İstanbul, İzmir, Ankara ve daha bir çok ilde zaman zaman bulundum ve bakımlarımı gerçekleştirdim. Danışanlarımın içinde ünlü isimler bile oldu. Şimdiye kadar aldığım t...


Profilin devamını görüntüle
Rüya Arman uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 7 görüşme hizmeti için 1 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

0

0

0


Seçiniz:

Muhteşem

İnanılmaz derecede başarılı herşeyi çok net ve doğru ifade etti . Açık sözlü ve doğru anlatımları beni çok etkiledi mutlaka denemelisiniz 100 puanı hsk ediyor tşkler

 Yorumu yazan müşterimiz - nilayda, 23/05/2017 tarihinde


Rüya Arman uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Rüya Arman uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 27 yıl deneyim

Çeşitli şehirlerde gerçekleştirdiğim fal seansları sayesinde 26 yıldır spiritualizm alanında epey yol kat ettim. İstanbul, İzmir, Ankara ve daha bir çok ilde zaman zaman bulundum ve bakımlarımı gerçekleştirdim. Danışanlarımın içinde ünlü isimler bile oldu. Şimdiye kadar aldığım tüm olumlu geri dönüşlerle beraber altıncı hissim giderek daha da açıldı. İnsanlara yardım etmek ve yol göstermek benim yaradılışımda var diye düşünüyorum. Sizler de çıkmazda hissettiğiniz her an benimle enerji alışverişinde bulunabilir, fal seansı gerçekleştirebilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda size faydam dokunacaktır.

Deneyim ve nitelikler

Gerçekleştirdiğim bakımlardan en çok Rider Waite Tarot açılımlarında iddialıyım. Onun dışında , Melek Tarotu, Su falı ve Yıldızname, Kahve falı ve bir çok fal alanında çalışma yapıyorum. 26 yılın verdiği tecrübe ile seçeceğiniz alanda yardımcı olacağıma inanıyorum.

2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL