Bizi arayın:

  00902129002511

Kerem Avşar

Kerem Avşar

Profesyonel Fal Yorumcusu

210
danışmanlık
% 96.1
pozitif yorum

tarot ve spiritüel konularla iç içeyim. Kimsenin kimseye yanlış bilgi vermeye yalan söylemeye hakkı olmadığını savunduğumdan bu işe koyuldum. Geçmiş şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıp olayı falında...


Profilin devamını görüntüle
Kerem Avşar uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 210 görüşme hizmeti için 28 yorum aldım. Hizmetlerimin %96.1 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

23

3

1

1


Seçiniz:

çok başarılı

sorularıma net, mantıklı ve özenli cevaplar verdi beni yönlendirmekten kaçınarak daha çok mantıklı düşünmeye itti çok teşekkür ederim.Her zaman arayıp danışabileceğim biri gibi rahatlattı.

 Yorumu yazan müşterimiz - didemyurdusev, 30/10/2017 tarihinde

Cok başarılı. İyi bir yorum!

Ben vok begendim. Birincisi bir erkek yorumu duymakda iyi oluyor. Sizde herkesin dedigini dediniz. İnsallah dogeu cikar. Ben cok memnun kaldim ve tekrar ararim sizi. Begendim. Durumu ve düsüncelerimi onaylamis oldunuz falinizla. Süper!!

 Yorumu yazan müşterimiz - dilanim, 25/10/2017 tarihinde

Tesekkür ederim

Kerem bey sürekli aradığım bir yorumcu..sorularına yönelik detaylı yanıtlar alıyorum ve yorumları çok isabetli. İnşallah ileriye yönelik söylenilenler de çok isabetli çıkar. Ben çok memnunum, size de tavsiye ederim..mutlaka deneyin

 Yorumu yazan müşterimiz - hazal1075, 18/10/2017 tarihinde

Maksimum his

İçinizden geçenleri kartlarıyla anlatan hızlı ve net yorumlarıyla sizi şaşırtan bi uzman. Yorumları içimi rahatlattı. Verdiği tarihlerde çok ilginçti.Kendisine tesekkür ediyorum.

 Yorumu yazan müşterimiz - ftsnl07, 15/10/2017 tarihinde

terapi gibi

Cok bunaldigim bir anda aradim kendisini, telefonu kapattiktan sonra bile yüzümdeki tebessüm gecmedi. Yaptigi tanimlamalar gercekten cok iyi idi ve ilk cümleden itibaren etkisi altina aldi ayrica sizin kendinize icten ice sordugunuz ve kararsiz oldugunuz konularda, verdigi tavsiyelerle yol gösteriyor siz o tavsiyeleri o belirsizliklerin yerine koyunca yapboz tamamlanmis oluyor adeta. (uzun vaadeli)Gelecekle ilgili verdigi tarihlerin gerceklesmesi takdirinde tekrar yazicagim.

 Yorumu yazan müşterimiz - sinemk, 12/10/2017 tarihinde


Kerem Avşar uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 16:00

5:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Kerem Avşar uzmanının profili

Profesyonel Fal Yorumcusu - 16 yıl deneyim

tarot ve spiritüel konularla iç içeyim. Kimsenin kimseye yanlış bilgi vermeye yalan söylemeye hakkı olmadığını savunduğumdan bu işe koyuldum. Geçmiş şimdi ve gelecek hakkında insanların (içlerinden) sordukları sorulara yanıt verip, zihinlerinde farkındalık yaratıp olayı falında ötesine taşıyıp insanları kendi varoluşlarıyla tanıştırıyorum.

Deneyim ve nitelikler

iş ortaklıkları - aşk ilişkiler - anlaşmalar ..... doğruları bilmek herkesin hakkıdır ! doğru adımları atmak isterken içinizde bir şüphe varsa muhakkak hislerinize güvenin bende size bu konuda ve karar aşamalarında yardımcı olmaya çalışacağım .... VE BUNLARIN HİÇ BİRİNİ BANA ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZKerem Avşar uzmanının anahtar kelimeleri

 • askhayati
 • bac
 • icinden sormak
 • abi
 • falc
 • medyum
 • falciabi
 • fac
 • parasans
 • astroloji fal tarot tarotfali
 • ishayati


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL