Bizi arayın:

  00902129002511

Medyum Lara

Medyum Lara

Profesyonel Medyum

371
danışmanlık
% 96.4
pozitif yorum

Merhaba ben Lara, 1970 doğumluyum. Ruhsal algımı ve durugörü yeteneğimi fark ettiğimde, İsviçre'de astroloji ve tarot alanlarında uzmanlık eğitimi almaya karar verdim. 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak tarot (Katina, Osho zen, Klasik ..), kahve falı ve mum falı bakıyorum....


Profilin devamını görüntüle
Medyum Lara uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 371 görüşme hizmeti için 116 yorum aldım. Hizmetlerimin %96.4 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

99

12

1

4


Seçiniz:

Tavsiye edildigi kadar var!

Lara hanim, son derece net, kisa ve oz cumleler ile vaktin verimli gecmesini sagladi. Son derece isabetli, net tarihler vererek yorum yapti. Kucuk ilgisizlikler olsa da genelde dogru tahminler ve yorumlar ile guven telkin etti. Gelismeleri iletmek uzere tekrar görüşeceğiz diye umuyorum. Tebrik ve tesekkur ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - denizth, 23/11/2017 tarihinde

Çok Teşekkürler :)

Lara hanımcım öncelikle çok teşekkür ediyorum. Tarihler konusunda diğer danışan arkadaşlarımızın yorumlarına istinaden sizi özellikle aradım. Tek derdim aşk ile ilgili olduğu için açtığın tüm kartlar aslında hep aynı şeyi söyledi. Zaten emin olabilmek adına hep aynı şeyin üzerinden sordum sana... Demek ki soruyu nasıl sorarsak soralım sonu öyle olacak :) Öyle olmasını da ümit ediyorum zaten. Ocak 2018'i sabırsızlıkla bekliyorum. Çünkü yakın gelecek tarihte benimle ilgili bir gelişme yok, herkes bu konuda aynı şeyi söylüyor çünkü... Umarım herşey senin de dediğin gibi yoluna girecek. Karşı taraf pişmanlıklarını yaşayacak. Ben gelişme olursa muhakkak seni bilgilendireceğim...Dualarını eksik etme lütfen... Sevgilerimle...(Bu arada son kez tekrar senin için kart bakacağım dedin ama malum 20 dakika süre dolduğu için sistem otomatik telefonu kapattı.)

 Yorumu yazan müşterimiz - pisican, 22/11/2017 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Iyiki varsin ❤

Laracığım yine çok güzel yorumlar yaptın.her zaman sana ve yorumlarına güvenmişimdir bu defa da beni hiç yanıltmadın.çok teşekkür ederim yüreği güzel insan😘😘😘😘😍😍

 Yorumu yazan müşterimiz - sevgi123733, 21/11/2017 tarihinde

Her Seferinde Ayrı Başarılı....

Lara hanım; kaç defa görüştüğümüzü hatırlamıyorum artık, ama inanılmaz başarlı bi danışman. Tarih konusunda çok başarılı kesinlikle. Sorulan sorulara verdiği net cevaplar çok şaşırtıcı, gördüklerini aktarması sizinle olayları birebir yaşamış gibi.

 Yorumu yazan müşterimiz - sinanq34, 20/11/2017 tarihinde

Huzur veriyor ve hisleri çok kuvvetli müthiş bir enerjisi var

Mukemmel..detay tutarlılik her seyi bildi..İnanın Lara hanıma sadece fal yorumluyor demek haksızlık. Kalp gözü açık resmen.Tarih tarih kelime kelime bu kadar mı olur.Hiç ama hiç tereddüt etmeyin.Zaten yaşayınca bana hak vereceksiniz.

 Yorumu yazan müşterimiz - elf088, 20/11/2017 tarihinde


Medyum Lara uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

1:00 - 18:00

2:15 - 18:15

2:00 - 19:00

2:30 - 19:30

2:00 - 4:45 5:45 - 19:30

3:00 - 6:00 8:30 - 20:00

5:30 - 19:00
Medyum Lara uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 22 yıl deneyim

Merhaba ben Lara, 1970 doğumluyum. Ruhsal algımı ve durugörü yeteneğimi fark ettiğimde, İsviçre'de astroloji ve tarot alanlarında uzmanlık eğitimi almaya karar verdim. 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak tarot (Katina, Osho zen, Klasik ..), kahve falı ve mum falı bakıyorum. Aynı zamanda rüya yorumculuğu da yapmaktayım. Yıl ve ay burcunuza göre kendiniz veya istediğiniz herhangi bir kişi için aşk, iş, para, sağlık vb. konularda fal baktırabilirsiniz. Size karşı düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Kafanıza takılan sizi huzursuz eden merak ettiğiniz tüm konular için sizlere yol göstermeye hazırım.

Deneyim ve nitelikler

20 yılı aşkın süredir İsviçre,Rusya ve Türkiye'deki özel müşterilerime, ünlülere, sanatçılara, bürokratlara hizmet sunmaktayım.


Diplomalar

1995 yılında İsviçre'de astroloji ve tarot alanlarında uzmanlık eğitimi aldım.Rusça, Almanca ve Türkçe fal bakabilirim.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Kent tv fal programi 2007

Medyum Lara uzmanının anahtar kelimeleri

 • evlilik
 • askhayati
 • kat
 • reiki
 • medyum
 • tag_el_fali
 • saglik
 • sufali
 • parasans
 • nafal
 • ishayati
 • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL