Bizi arayın:

  00902129002511

Aslı Bostancı

Aslı Bostancı

Psikiyatrist ve İlişki Uzmanı

Yeni
% 100
pozitif yorum

Kimseye anlatamadıklarını bana  anlatabildikleri için mesleğimi ayrıcalıklı ve şanslı bir  meslek olarak görüyorum  ve  etik çizgide  kalarak bu özel  mesleği doğru taşımaya gayret ediyorum. Daha sonra  hayatıma  zengin dünyaları ile  yüksek lisans  öğrencilerim girdi. Mesleki al...


Profilin devamını görüntüleAslı Bostancı uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 5 görüşme hizmeti için 1 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

0

0

0


Seçiniz:

Kendimle ilgili önemli seyler kesfetmemi sagladi

Cok tesekkur ederim Asli hanim.Bana bu seans çok iyi geldi.Kedim ve karsi taraf ile ilgili onemli konulara degindiniz.Bir baska bakmaya baslamam gerekiyordu konuya. Cok tesekkur ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - jupiter95, 04/09/2017 tarihinde


Aslı Bostancı uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

8:00 - 14:00

12:00 - 14:00

10:00 - 14:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

7:00 - 14:45

Bugün uygun değil
Aslı Bostancı uzmanının profili

Psikiyatrist ve İlişki Uzmanı - 24 yıl deneyim

Kimseye anlatamadıklarını bana  anlatabildikleri için mesleğimi ayrıcalıklı ve şanslı bir  meslek olarak görüyorum  ve  etik çizgide  kalarak bu özel  mesleği doğru taşımaya gayret ediyorum. Daha sonra  hayatıma  zengin dünyaları ile  yüksek lisans  öğrencilerim girdi. Mesleki alanımda hayatıma  giren  hocalarım, hastalarım ve öğrencilerim  hepiniz  çok özelsiniz. Sonsuz teşekkürler.

Deneyim ve nitelikler

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden ihtisas oldıktan sonra  bir  yıl  özel  bir  bağımlılık kliniğinde  görev yaptım.Bu  dönemde  muayenehane hekimliğini de sürdürdüm. Canım oğlumun doğumu ile daha  düzenli ve kısa bir mesai hayal ettim .Bu dönemde Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesindeki görevime  başlayınca kamu görevi ile  özel çalışmanın yasal kısıtlılıkları nedeniyle özel çalışmalarımı bıraktım.Oğlum büyüdü.Hayal ettiğim bir liseye başlayınca artık  bana daha az ihtiyacı  var.31. madde ile devlet hastanesindeki  görevime ek  olarak zaman zaman Esenyurt  Sosyal Bilimler Enstütüsünde psikoloji dersleri vermeye başladım ve artık  yepyeni bir deneyime wengo da sizlerle paylaşıma hazırım.

Diplomalar

İstanbul  Tıp  Fakültesi  mezunuyum. Cerrahpaşa Psikiyatri  ABD da psikiyatri uzmanı oldum. Bakırköy  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde çalıştığım yıllarda psikiyatriyi ve yaşamı yeniden  gözden geçirdim. Umudu hiç  kaybetmemek gerekliliği, direnç ve mücadeleyi bu hasta grubu ile yeniden öğrendim. Ruh  sağlığı hastalıkları ile  baş etmenin  anahtarının sebat olduğunu, bunu  sadece  danışanın  değil  tedavi  ekibinin de bilmesi  gerekliliğini keşfettim. Üniversite, akıl hastanesi deneyimlerinden sonra devlet  hastanesi  deneyimlerinde binlerce  insanın başkalarına  anlatmakta zorlandıkları iç  dünyalarını  dinledim. Danışanlarım bana çok  şey  öğretti.İstanbul Lisesiİstanbul  Tıp FakültesiCerrahpaşa Tıp Fakültesi  Psikiyatri ABDİstanbul  Esenyurt  Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstütüsünde   Psikodinamik  Psikoterapi dersleri verdim.

Yazılar ve TV-Radyo programlarına katılımlar

Kamu görevim  nedeniyle  medyada çok  fazla yer almadım.  Ancak  kamu görevimden  önce uzmanlığımın ilk yıllarında  çeşitli  televizyon  ve radyo programlarında yer aldım.

Aslı Bostancı uzmanının anahtar kelimeleri

  • askhayati
  • metal bozukluklar
  • ishayati
  • ruhsal hastaliklar
  • parasans


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL