Bizi arayın:

  00902129002511

Talha İlhan

Talha İlhan

Profesyonel Medyum

225
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörüm ile size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım...Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp o gün bu gündür gerek yurt içi gerekse yurtdışında aktivitelere katılıp parapsikoloji...


Profilin devamını görüntüle
Talha İlhan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 225 görüşme hizmeti için 21 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

19

2

0

0


Seçiniz:

Her zamanki gibi mükemmel 🤗

Coook teşekkür ederdim tekrardan. Danışmak istediğim konunun tam üstüne basarak yaptığınız yorumlarla içimi çok rahatlattiniz. Inanın hiç çekinmeden her konuda danisabilirsiniz.

 Yorumu yazan müşterimiz - loathingus2, 18/11/2017 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Hak edilen bi yorum

Cok tesekkur ederim bu yorumu layikiyla Hak ettiginizi dusunuyorum. Yazmasam hakkinizi yemis olurum. Her ne soylediyseniz yasadim ve yasiyorum. Yine az once bekledigim haber geldi. Cok profesyonel ve ustalikla isinizi yapiyorsunuz. Tesekkur ederim size☺

 Yorumu yazan müşterimiz - dididem, 15/11/2017 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok inanıyorum. İnsallah müjdeyi veririm

Teşekkür ederim bugün yine bana çok yardımcı oldunuz. Dediklerinizin çıkmasını çok istiyorum. O paketi dört gözle bekliyorum. Duyduğum haberler hiç iç açıcı değil ama sizinle konuştuktan sonra rahatladım. Üçüncü kez aradim ve yine ararım. Tavsih ediyorum

 Yorumu yazan müşterimiz - dilanim, 09/11/2017 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Tek kelimeyle MUHTEŞEM

İyiki de aramışım çok başarılı bir medyum. Kaliteli bir konuşma tarzı var. Her konuya değiniyor ve ilginç yorumlarda bulunuyor. Geçmişe dair çok şeyimi bildi. Çok memnun kaldım. Talhacım seni tekrar arayacağım canım. Teşekkür ederim.

 Yorumu yazan müşterimiz - hulya123, 08/11/2017 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Bu gidisle ben size siir de yazarim :)))))

Ben artik Talha beyi kelimelere dökemiyorum bende ki yeri çok farkli, yardim severligi, içtenligi, samimiyeti, beyefendiligi daha say say bitmez bu muhtesem kisiligi. Ne zaman daralsam kendisini gönül rahatligiyla ariyorum çünkü biliyorum ki telefonun diger ucunda tam isabet duru görülerine, samimiyetine 100% güvenecegim biri var. Yaz yaz bitmez size olan hayranligim bu gidisle ben size siir de yazarim :)))))

 Yorumu yazan müşterimiz - ynsblgn70, 04/11/2017 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Talha İlhan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

4:00 - 16:00

4:00 - 16:00

4:00 - 16:00

4:00 - 16:00

12:00 - 16:00

4:00 - 16:00

4:00 - 16:00
Talha İlhan uzmanının profili

Profesyonel Medyum - 22 yıl deneyim

Kaygılarınızı ve sorunlarınızı anlatın, durugörüm ile size çıkış yolunuzu ve önünüzdeki basamakları anlatayım...Küçük yaşlarda başlayan paranormal deneyimler neticesinde araştırmalarıma başlayıp o gün bu gündür gerek yurt içi gerekse yurtdışında aktivitelere katılıp parapsikolojik araştırmalarda yer almaya özen gösterdim. Bu konularda özellikle ülkemizde çok derin bilgi ve tecrübelere sahip insanlarımız bulunmakta. İnsanlarla tanışıp bu konularda fikir alışverişinde bulunmaktayım. Sizlere iki türlü hizmetim olacaktır. Birincisi kahve falı ; kahvenizi içersiniz resimleri müşteri hizmetleri aracılığı ile bana yollarsınız, ya da sizin niyetinize ben kahveyi içerim, soracağınız tüm sorulara yanıtlar verip sizi aydınlatıtım. İkincisi ise direkt olarak enerjinizi alarak sizinle inisinasyon kurup durugörü özelliğim ile sorularınızı yanıtlarım.Genel olarak sohbet etmeyi, farklı bakış açıları göstermeyi, kafanızdaki soru işaretlerini en detaylı bir şekilde anlatmayı çok seviyorum.

Deneyim ve nitelikler

21 yıldır durugörüm ile kahve falı bakıyorum, medyumluk ve yaşam koçluğu hizmeti veriyorum. Parapsikoloji, ilmi havvas, ilmi ledün, mistik öğretiler, ilmi vefk konularında araştırmalarımı sürdürmekteyim, paranormal deneyimler ve aktivitelere katılmaktayım.


Diplomalar

16 yıllık akademik çalışmalarım bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında etkinlik ve aktivitelerde görev aldım.

Talha İlhan uzmanının anahtar kelimeleri

  • evlilik
  • khayat
  • tag_el_fali
  • hayat
  • saglik
  • sufali
  • ans
  • para
  • tag_foto_fali


2017 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL