Bizi arayın:

  00902129002511

Canan Yavuz

Canan Yavuz

Ünlü Medyum

48
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Ben ve tarot kartlarımla, hayatınızda yapacağımız gizemli yolculuğa hoş geldiniz. Soru ve sorunlarınızda yanınızda olmak için burdayım. Gelin derdinize deva bulmak için kartlarım ve hislerim size yol göstersin. Her türlü açılımla döngüyü birlikte aşalım, tarotla aşalım. 


Profilin devamını görüntüleCanan Yavuz uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 48 görüşme hizmeti için 4 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

3

1

0

0


Seçiniz:

Is ve Sevgi iyi gördü

Tesekürler, herseyi iyi gördünüz, umarim ayni sikar, bazi seyler simdiden Dogru. Sagilar......................................................................................................

 Yorumu yazan müşterimiz - guel44, 17/02/2018 tarihinde

Yine yeniden tatlı muhteşem bir yorum 👏🏻

Kısa süre öncede konuşmuştuk Canan hanımla bi daha yaşanan gelişmeler hakkında net ve nokta atışı yorumlarından faydalanmak istedim. Canan hanım çok içten yönlendirici bir insan kartlarını çok iyi konuşturuyor net cevaplarla soru işareti bırakmıyor ayrıca yaşam koçu olduğunu da kendini söylese de farketmemek elde değil yani mükemmel geçen bir danışmanlık ve sadece gerçekler sağolun Canan hanım tekrardan 🙏🏻

 Yorumu yazan müşterimiz - atakk666, 14/02/2018 tarihinde

Cok tatli bir insan

Yeni olmasina ragmen, canan hanim cok guzel seyler soyluyor, dogrulari soyluyor,. Soylediklerinin cogu dogru cikti... herkese tafsiye ederim Cok sirin kendisi, konusmasi cok nazik ve dinlemede. Her soruyo dogru ve net cevaplar veriyor .

 Yorumu yazan müşterimiz - karagozlu, 10/02/2018 tarihinde

Muhteşem bir yorum 🏆🌟

Canan hanım çok güzel bir yorumcu zaman su gibi akıp geçti ve zaman bilgi açısından da çok dolu ve iyiydi sorduklarınız karşılığını net bir şekilde alıyorsunuz ayrıca sizin aklınıza gelmeyen sizi daha iyi aydınlatacak soruları da soralım mı diyerek yönlendirip konun her yönü hakkında sizi aydınlatıyor sizi aydınlatırkende sesi ve içtenliği ile terapi yapıyor sağolun Canan hanım 🙏🏻😉

 Yorumu yazan müşterimiz - atakk666, 09/02/2018 tarihinde


Canan Yavuz uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 16:00

8:00 - 24:00

0:00 - 16:00

15:15 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 15:00

8:00 - 16:00 23:30 - 24:00
Canan Yavuz uzmanının profili

Ünlü Medyum - 8 yıl deneyim

Ben ve tarot kartlarımla, hayatınızda yapacağımız gizemli yolculuğa hoş geldiniz. Soru ve sorunlarınızda yanınızda olmak için burdayım. Gelin derdinize deva bulmak için kartlarım ve hislerim size yol göstersin. Her türlü açılımla döngüyü birlikte aşalım, tarotla aşalım. 

Deneyim ve nitelikler

Uzun yıllardır hislerim, ben ve çevreme aydınlık oldu! Fallarda hislerimi mantığımla yoğurup hislerim, durugörüm ve kartlarımın ışığında sizlere net olanı vermeye hazırım. Olumsuza olumlu demeye gönlüm asla el vermez, kısacası falınızda ne çıkıyor ise ne eksik, ne fazla niyetleriniz istikametinde gerçekleri, merak ettiklerinizi sizlere iletmek için burdayım.

Diplomalar

Yaşam koçu, Eft terapisti, Nlp terapisti

Canan Yavuz uzmanının anahtar kelimeleri

  • medyum
  • tag_el_fali
  • evlilik
  • saglik
  • sufali
  • tag_foto_fali
  • mor


2018 -MyBestPro bilişim hiz tic ltd şti- Vivendi - Kaptanpaşa Mah. Halit Ziya Türkkan Sok. ISTANBUL