Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Mutlu olmak için yapmanız gereken 10 şey

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Farkında mısınız suratınızı asıp otururken küçük şeyler için sinirlenip dertlenirken hayat geçiyor, bütün bunlar bizi yaşlandırıyor!

 

Küçük dertlerle kendinizi üzerken en değerli hazineyi yani zamanı kaybediyorsunuz. Şimdi, size her gün mutlu olmak için 10 tavsiye sunuyoruz. Eğer bunlardan birkaçını bile yapmaya başlarsanız ruh haliniz değişecek, daha mutlu ve başarılı olacaksınız.

 

 

  • Arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin size verdiği sırları asla kimseyle paylaşmayın. Ne olursa olsun bu güvenilir bir kişi olmayı sürdürün.

 

 

  • Hayatta kaybedecek şeyi olmayan ve kötü insanlardan uzak durun. Çünkü o insanlar her türlü kötülüğü yapabilen insanlardır.

 

  •  Her yemekten ve her güzel olaydan sonra Allah’a şükredin. Bu sizin mutluğunuzu artıracaktır.
Önümüzdeki haftalarda sizi neler bekliyor hemen fal baktırın öğrenin
HEMEN ARA

 

  • Sevinçlerinizi sakın ertelemeyin. Ne olursa olsun, hangi durumda olursanız olun gülmekten vazgeçmeyin. Başarılarınızı ödüllendirin. Arkadaşlarınızla birlikte kutlayın. Keyfinize bakın.

 

  • Biri size sarıldığında ilk bırakan siz olmayın. Kucaklaşmak en güzel sevgi belirtilerinden biridir. Bunu doya doya yaşayın.

 

  • Her gün 2 - 2,5 litreye yakın su içmeyi alışkanlık edinin. Bu size hem enerji hem de evde zayıflamaya yardım eder. Kendimizi zinde ve iyi hissetmemizi sağlar zayıflamak. Su ile toksinlerinizden arinin daha iyi sindirin.

 

 

  • Evinizde ve ofisinizde size motive eden ve mutlu eden objeleri ve fotoğrafları barındırın. Böylece gözünüze güzel görünün ve size iyi hissettirecek bir ortam hazırlamış olursunuz. Hep göz önünde olacak bir demet çiçek, masanızdaki güzel bir fotoğraf ya da okudukça kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir not olursa her gün mutlu hissedebilirsiniz.

 

 

  • Hayatınızı devam ettireceğiniz eşinizi ya da sevgilinizi iyi seçin. Çünkü bu seçim mutluluğunuzun %80’i oluşturur. Sizi anlayan, size güvenen ve sizi olduğunuz gibi kabul eden biriyle beraber olun.

 

  •  Her gün kısa da olsa spor yapmayı unutmayın. En azından günde 30 dakikalık yürüyüşler yapın. Kalbinizin daha güçlü olmasını sağlayacak bu yürüyüşler aynı zamanda kendinizi de daha iyi hissetmenizi sağlayacak.
Gerçek Fal ile geçmiş ve geleceği fal uzmanlarıyla keşfedin
HEMEN ARA

 

 

  • Her zaman ne olursa olsun insanları güldürmekten vazgeçmeyin. Kendi değerlerinizden vazgeçmeden ve çizginizi bozmadan elinizden geldiğince onlara yardım edin. Her ortamda anlatacağınız güzel fıkralar öğrenin.

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...