Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Aşık Olmak Başınıza Gelebilecek En Güzel Mucize

Aşık Olmak Başınıza Gelebilecek En Güzel Mucize

Âşık olmak çok güzel bir duygudur! Karşındaki insanı olduğu gibi kabul etmek sevebilmek aşkın kendisidir. Aşk ruhsal bir ihtiyaç, sevdiğin insanı gözlerin kapalı, belki onu olduğundan fazla değerli kılmaktır.

Onsuz yaşamayı düşünmek insana acı verir. Kalbi acır ve onsuz hiç mutlu olmayacağını düşünür. Aşk çok güzel bir duygu, insanoğlu çok farklıdır; kimimiz sarışın, esmer, kumral gibi belirleyici kalıplar koyabilir şöyle olsun böyle olsun bir de bakar ki aşık olmuş düşündüğünden farklı bir kişiye!

Aşk aslında budur işte bazen güzelliği yada yakışıklı gelmesi kişiden kişiye göre değişir. Güzellik görece bir kavramdır ve sizin için güzel olan belki başka birilerine göre çirkindir. Ama bize göre aşkımız hayatımızın prensi ya da prensesidir! O kişinin karakteri hatta bir ses tonu bile bizi etkiler. Konuşmaları o kadar cazip gelir ki onu sürekli görmek ister ve sürekli beraber zaman geçirmek isteriz ve onu düşünürüz.

 

 

Karşı taraf da ki partner bu durumu anlayamazsa kendini geri çekerse ilgilenmezse aşık insan için kötü günler başlar ve içi içini yer. Kalbi acır parçalanmış gibi sevgisi aşkı için mücadele eder. Gerçek aşk aslında mücadele etmektir. Beklemek bazen güzel neticeler de verebilir. İstenmiyorsa kişi sevgisi ve aşkı soğuma sürecine girdiğinde yeni aşklara, yeni sevgilere kalbini açmak zorunda kalacaktır! Aşk kişiden kişiye değişir unutmak ya da unutmaya çalışmak aşkın kendisi için zor olsa da bazen en güzelidir. Aşk bazı insanlar için asla unutulmaz. Yıllar geçse de sevilmese de kendi iç dünyasında yaşamak zorunda kaldığı gizli aşkını sürekli yaşar unutmaz.

Unutulmaz aşklar da vardır yıllar geçse de unutulmaz aşık olun aşık olmak çok güzel bir duygu insanı bu hayatta mutlu eden en güzel duygu yaşam kaynağı aşık olmak her şeye  rağmen çok güzel acılarıyla mutluluklarıyla  da olsa bazen o kişi sizi hiç sevmese de aşık olmak güzel! Aşık olun ve aşkı yaşayın.

 

<<< Sibel size aşkı bulmanız için yardımcı olsun: kendisine aşk tarotu baktırın. >>>

 

En popüler yazılarımızı aşağıda bulabilirsiniz:

Mutlu Bir İlişki İçin Bilmeniz Gereken 10 Tavsiye

Epilasyonunuzu Ay’a Göre Ayarlayın!

İSİM ANALİZİ


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...