Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Eski Sevgili ile Tekrar Olur mu Sorunsalı

GEÇMİŞTEN GELEN ESKİ SEVGİLİ VE TEKRAR OLUR MU OLMAZ MI SORUNSALI

Hepimizin başına en az bir defa gelmiştir bu durum ve çoğu zaman da beklediğin zamanda olmaz bu dönüş. Aslında geçmişe şans vermeyi çok onaylamıyoruz biz danışmanlar ve bu işe daha bilimsel yaklaşan  psikologlar da öyle. Ama ben gene de bu konuyu irdelemek istedim, çünkü sıklıkla bizlere danıştığınız bir konu bu.

Su Falı Uzmanı Uzay Hanımla Geleceğinizi Konuşun

Bir kere ilişkinin neden bittiğinden çok nasıl bittiğini hatırlamalısınız daha çok. Çünkü o dönemki yaşam dinamiklerinizin elverişsizliğinden oluşan bu nedenler değişmiş, rahatlamış olabilir. Fakat bitiş şeklindeki davranışlar karakterdir ve malesef ki bu kolay kolay değişmez. Yani geçmişte iş hayatı kötü gittiği için yahut ailesel çevresel faktörler yüzünden belki aranızda kilometreler olması sebebiyle v.s v.s size tam adapte olamamış biri kendini sizden çekmiş olabilir. Ama var olan şartlarını düzeltip, sizi hayatında tekrar istiyor seviyor olabilir. Ben bu tür durumlarda duygu ve özlemler karşılıklı ise bir şans verilmesinden yanayım. Tabi gerçekten istiyorsanız!

İlk Konuşmana Özel 10dksı 4tl!

 

Daha sonra, karşı tarafın kendini, o dönem size engel olan durumları toparlayıp toparlamadığına bakın önce. Beraberinde yokluğunuzda neler yaptı? Hayatında biri oldu mu? Hala iletişimde askıda tuttuğu biri var ve sizi bir liman olarak görüp bunun için mi döndü? Bizler Astrocenter danışmanları olarak buzdağının görünmeyen kısmını sizin için tüm yeteneklerimizi  kullanarak deşiyoruz. Fakat siz de hayalperest bir çerçevenin dışına çıkıp kendi gözlemlerinizi yapmak durumundasınız. Zira bazen aşk sarhoşluğuyla hepimiz her şeyi ben düzeltebilirim moduna girip karşı tarafın bize sığınmasına izin verip, sonu hayal kırıklığı olan büyük psikolojik, maddi ve manevi zahmetlere girebiliriz ve inanın bu hiç iyi olmaz.

Önce size dönüş yapan kişinin kendi niyetini ortaya koymasını bekleyin. Kendiniz acele edip, kahramanlığa soyunmayın! Bir de en önemli konu nasıl ayrıldığınızı, sizi giderken nasıl bir durumda bıraktı? Size maddi manevi zararları neler oldu? Gözyaşlarınız ve sitemleriniz karşısında ne kadar nazik davrandı? Ayrılık sonrası arkanızdan nasıl konuşmalar yaptı? Gerçekten o an bitmesi gerekiyor muydu yoksa keyfi mi bitti? Öfkesini ve acısını ne kadar başarıyla gizledi? Bu soruların çoğunda içinize masum cevaplar doğuyorsa eğer, inanın her aşk ve herkes ikinci bir şansı hak eder. Kimbilir eskiye göre daha güzel bir başlangıç yaparsınız belki de? Size kimin iyi geldiğine inanıyorsanız zaten hayatınızın aşkı da o dur!

Uzay Kutlu

<<< Uzay Hanımla Size Özel Fal Baktırmak ve Danışmanlık Almak İçin Tıklayınız >>>


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...