Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Giden Sevgiliyi Geri Döndürmek için Etkili Tavsiyeler

Giden Sevgiliyi Geri Döndürmek için Etkili Tavsiyeler

İnsan, her yaşında bir duygusal arayış içerisindedir. Hayat enerjini yukarı çekmek adına çevresiyle yaptığı paylaşımlar kişinin yaşam kalitesini doğrudan etkiler. Bu noktada kimi zaman onu yanılgıya uğratarak güvenini boşa çıkartacak, kimi zamansa güven duygusunun tam anlamıyla hakkını verecek insanlarla derin bir bağ kurar. Yaşanılan hayal kırıklıkları bu bağın kopması için asla yeterli değildir. Birine içten içe inandıysanız, kalbiniz ona her koşulda inanmaya devam edecektir. Sizi terk etmiş, hayatından çıkarmış olsa bile! Bir enerji uzmanı olarak şunu söyleyebilirim; her şeye rağmen ona inanıyor ve sizi sevdiğini hala içinizde bir yerde hissediyorsanız aranızdaki enerji geçişi hala devam ediyor demektir. Böyle durumlarda olayları tam tersine çevirmek sizin elinizde! Doğru şartlar bir araya geldiğinde atacağınız adımlar ilişkinizi kurtaracak, karşınızdaki insanın düştüğü yanılgıları ortadan kaldıracaktır.

<<< Dorean ile Online Fal - Hem Güvenli Hem Ucuz! >>>

 

Birbirinizi tanıdığınız süreçte sizinle çok ilgilenen, ilk adımı atan insan sizi terk ettiyse bunun nedeni genelde ilişkinin getirdiği sorumlulukların altında ezilmesidir. Zaman geçtikçe ve olaylar ciddileştikçe beklentilerin arttığı bir gerçek. Siz partnerinizden bir şey beklemiyor gibi görünseniz bile genel algı zaman geçtikçe olayların ciddileşmesi gerektiği yönündedir. Bu da insan üzerinde ister istemez bir baskı oluşturur. Maddi ve manevi boyutta kendini hayata hazırlayamamış biri için bu baskı epey zorlayıcı olacaktır. İlişkiden kaçacak ve diyaloglarını giderek azaltacaktır. Hatta sonunda ortada bir neden bile yokken ufak tefek bahanelerle sizi terk edecektir. Siz, "Hata bende mi?" diye düşünürken ya da partnerinizi suçlayıp ona hırslanırken, suçlu sadece sorumluluklardır çoğu zaman.

 Dorean'ın Falda Durugörüsünü Deneyince Şaşıracaksınız!

Partneriniz ayrılığın hemen ardından dış dünya ile yoğun bir ilişki içerisinde ise yapmak istediği tek şey kafa dağıtmak ve sorumluluklardan uzaklaşmaktır. Sizi bırakıp başka bir bireyle yeni bir ilişkiye başlaması, her zaman sizi sevmediği ve vazgeçtiği anlamına gelmez. Kendini sizden uzaklaştırması, sevgisizliğin göstergesi değildir. Gerçekleştirdiğim bazı bakımlarda karşısındakini çok seven fakat kendini yetersiz gören, bu yüzden partnerini yarı yolda bırakan insanların sayısı epey fazla. Sizin bu noktada yapmanız gereken ayrılık sonrası suçlayıcı ve hırçın tavırlara bürünmek yerine, arkadaşlık enerjisine hakim olup güven ortamı oluşturmaktır. Eğer ki bunu başarabilirseniz ve sevgiliniz sizi hala seviyorsa emin olun geri dönüşü olacaktır. Pişmanlığını sizinle paylaşacak, sizi yeniden geri kazanmak için adımları peşi sıra atmaya başlayacaktır. Kendini maddi ve manevi yönden bir ilişkinin ciddiyetini kaldırabilecek duruma geldiğinde size ulaşacak, ilişkiyi yeniden başlatmak isteyecektir. Fakat kırıcı sözler edip, gururunu zedelerseniz size kin bile güdebilir. Kalbi geri dönmek istese bile inadına yenik düşüp kendini tutacaktır. Burada size düşen, partnerinizin bir yanılgı içerisinde olduğunu düşünüyorsanız bunu anlaması için ona zaman tanımak ve bu süreçte sakin kalmak olacaktır. Biliyorum, bunu başarmak herkes için o kadar kolay değil. Fakat danışanlarımın bir çoğu anlayış enerjisine geçip partnerine ayna tutarak onu gerçek duygularına yönlendirmeyi başardı. Neden siz de devam edebilecek, hatta evlilik noktasına ilerleyebilecek ilişkinizi kurtaramayasınız?

Doreanla Aşk Falına Anonim Olarak Baktır

Bir de şunu unutmayın, bu çabanız sadece kendiniz ve hissettiğiniz duygular için! Kendinizi kötü hissettiğiniz her an bunu kendinize söyleyin ve savaşmaya devam edin. Fakat buradaki en önemli husus, aranızdaki aşka olan inancınızın hala devam etmesi. Eğer ki içten içe bir şeylerin bittiğini düşünüyorsanız bu ilişkiyi kimse kurtaramayacaktır. Fakat sizin için hala bir umut varsa, bunun peşinden koşun. Çünkü gerçek aşk her şeyin üstesinden gelecek gücü içinde barındırır. Bu küçük yanılgıların ve sorumluluk duygusunun getirdiği baskının sizi sonsuza dek ayırmasına izin vermeyin. Siz duygularınızın arkasında kararlı bir şekilde durdukça, hayatta size karşılığını şüphesiz verecektir.

Dorean Yıldız

Bunları da Seveceksiniz

Dorean Bey ile Röportaj ve Yazıya Özel %20 Promosyon

Boğa Burcu Genel Özellikleri 

İlkbahar Burç Yorumları

İlişkinizin Uzun Ömürlü Olması İçin Tavsiyeler

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...