Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Uzak Mesafeli İlişkileri Sürdürmek İçin Tüyolar

Uzak Mesafeli İlişkileri Sürdürmek İçin Tüyolar

İlk yazımda birçok danışanımın yaşadığını bir soruna değinmek istedim. Doğru sanılan yanlışlarla sancılı bir dönem yaşayanlar, temel konulara dikkat ederek yaşadıkları ilişkiden keyif alabilirler. Yaptığım görüşmelerde en sık rastlanan konuların üzerinde duracağım.

Mevcut düzeninizin ya da hayatın getirileri sonucunda sevgilinizle aranıza yollar, mesafeler girebilir. Bu genelde sağlıklı bir ilişki sürdürmek için büyük bir dezavantaj olarak görülür fakat bunu lehinize çevirmek için bir çok yol var. Düzgün adımlarla güven ortamını sağlamak ve aranızdaki bağı güçlendirmek tamamen sizin elinizde.

<<< Görkem ile Falınızın İlk 10dksı 4tl >>>

Düşüncelerinizde açık olun. Bu ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesi için ilk olarak karşı tarafa elinizden geldiğince dürüst ve şeffat olun. Bu ilişkiden beklentileriniz nedir? Farklı yerlerde bulunma süreniz tahmini olarak ne kadar sürecek? Aranızdaki bağ bu türden bir ilişkiyi sürdürebilecek kadar güçlü bir bağ mı? Partnerinizle her düşüncenizi paylaşmak zor oluşabilecek güven platformunuzun temelleri olacaktır.

Riskli sorulardan kaçının. Karşı tarafa olan güveninizin sarsılabileceğini göstermek, partnerinizin size olan güvenini aynı ölçüde sarsacaktır. İletişimi kuvvetlendirmek ve duygusal geçişlerinizi karşı tarafa olduğunca yumuşak yansıtmak altın kuralınız. Uzak mesafeli ilişkiler bu türlü değişimlere, şüphelere adapte olmakta normal bir ilişkiye göre çok daha yavaştır. Kafanızda bir neden-sonuç örgüsü oluşturmadan önce partnerinizle yapacağınız küçük bir konuşma sizi kesinlikle rahatlatacaktır.

Görkem ile Online Fal Deneyimini Yaşayın!

Sürekli haberleşmek ilişkiniz için zararlı olabilir. Kontrollü olduğu sürece partnerinizin günlük planını öğrenmek, sizin günlük planınınızı anlatmanız güven ortamını korumak için gereklidir. Fakat sık haberleşmek iki tarafın da hayatını kısıtlayacak, cevapsız kalan aramalara ve mesajlara olduğundan farklı bir anlam yüklenecektir. Ortaklaşa saatler belirlenip, günlük hayatın karmaşası dışında sohbetler sizin için hem romantik bir ortam hazırlayacaktır hem de yanlış anlamalara izin vermeyecektir.

Karşı tarafa ve kendinize bir yaşam alanı bırakın. Duygular maddesel olarak yaşanamayacağı için sevgililer zaman zaman kendilerini yalnız ve içe kapanık bir halde bulabilirler. İki tarafın da iş ve sosyal çevresinde mutlu olması çok daha verimli bir ilişkinin kökleridir. Sosyalleşmeniz ve kendinize zaman ayırmanız kuruntulu düşünceleri engelleyecektir. Aksi taktirde bulunduğunuz ilişki bir saplantı haline gelerek hem karşı tarafın hem de sizin enerjinizi dibe çekecektir.

Online Fal Çok Kolay Çok Güvenilir! Hemen Deneyin

Romantizmi koruyun. Sevgililerin duygularını besleyebilecek romantik bir ortam hazırlamak için mesafe kesinlikle engel değil. Hatta yapacağınız küçük jestler çok daha etkili olabilir. İlişkinizin dinamiğini korumak, temposunu üst düzeyde tutmak için duygularınızı açık bir şekilde ifade etmekten daha iyisi yok. Özlem duygusu uzak ilişkilerin en büyük getirisi. Günlük hayatta fazlaca vakit geçiren iki kişi arasında tutku kaybolabilir, fakat sürekli özlem duygusunun hakim olduğu bir ilişkide asla. Sevgililer kötü geçen zamanlardan çok güzel geçen anları düşünmeye meyillidir. Yüzyüze görüşmelerinizi en iyi şekilde değerlendirdiğiniz sürece bu durum ayrı kaldığınız zamanı taçlandıracaktır.

Bunları da Seveceksiniz

 Boğa Burcu Genel Özellikleri

Saçınızı Ay Takvimine Göre Kesin 

Burcunuza Göre Tatil Rehberi

Burç Taşları ve Şifaları


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...