Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

İnsanların Yaşamını Etkileyen Psikolojik Kaygılar

Bazı insanların iç dünyasından kaynaklanan olumsuz duyguların yarattığı tedirginlik ve kaygı ileri derece olursa belirli durumlara yönelik panik tepkileri şeklinde yaşanır. Örneğin çoğu insan yüksek bir yere çıktığında ya da asansöre bindiğinde yoğun bir panik yaşar. Kimi paniğinin nedenini anlayamaz  ne kadar korkmayacağım diyebilse de kendine yine korku nöbetlerine hakim olamaz. Bazı insanlar araba kullanırken yayaları ezeceği paniğine kapılır korkar, bazıları da kedi veya köpek gibi belirli bir hayvanla karşılaşınca yoğun bir panik yaşarlar. Kimi insanlar da paniği kendileri dışında sevdikleri insanların ölecekleri düşüncesine kapılıp korkular yaşarlar. Bazı insanlar sinema tiyatro veya operada mutlaka sıra kenarında otururlar, korkularından dolayı. Bazı insanlar kedisi olan dostlarının evine gidemezler korkuları vardır. Kaygılarını fobik tepkiler biçiminde yaşayan insanlar genelde gergin ve tedirgindir.

<<< Medyum Sibel ile Online Fal Baktır >>>

 

Çoğu insan sevdiği insanı kaybetmekten çok korkar, onsuz yaşamam ölürüm korkusunu aşırı derecede yaşar. Karşı cinsle olan duygusal içsel kökenli korkuları ilişkileri sürdürememek sürekli yeni ilişkiler  aramak aradığını bulamayacağını düşünmek bazen insanların en büyük kaygılarıdır. Kişi evlenmek ister, çoçuğu olsun ister bir taraftan da birine bağlı kalmaktan evlilikten korkar. Günümüzde evlilik korkusu olan birçok insan vardır. Bazı insanlar ise bu dünyaya çocuk getirmek kaygısı ve korkusu yaşarlar. Bazı anneler de çocuğu için endişe ve korku yaşarlar, çocuğun gelişimi açısında bazen kötü etkiler doğurur sürekli çocuğun başına bir şey geleceğinden korkarlar.

 

Medyum Sibel Aşk ve Evlilik Geleceğine Baksın

 

Temizlik hastalığı aşırı hijyen seven insanlar da her gün temizlik yapmak isterler korkular yaşarlar bazen farkında olamadan aşırı korku duyarlar her şey pis gibi gelebilir mikrop kapacakları ya da hasta olacakları korkusuna kapılırlar. Bazı insanlar da hastalık hastası takıntılar yaşarlar önemli bir hastalığı olduğunu düşünürler. Ciddi bir hastalığı olduğuna dair kaygıları yüzünden bir hekimden diğerine dolaşır kimi ise kendi hastalığını tanımlamış gibi olarak hekime başvurur kaygı ve korkuları ileri boyuttadır.

 

Medyum Sibel ile İlk 10dk Falınız 4TL

 

Yalnızlık korkusu da insanları çok kötü etkileyen bir konudur gerçek yalnızlık her insanı korkutur. Bir insanın yalnızlığı bu yalnızlık korkusuyla oluşan savunma mekanizmalarıyla da anlaşılır kişi sürekli bir şeyler yeme sürekli alışveriş yapma art arda film yada tv. izleme amaçsızca vitrinleri izlemeyi alışkanlık haline getirme bunlar arasında sayılabilir. Bazı insanlar öylesi yoğun yalnızlık dönemleri yaşarlar sanki felç olmuşcasına umutsuzluk içindedirler. Kendileri gibi düşünmeyen insanlardan uzak dururlar insanlardan hep zarar göreceği kaygısı yaşarlar. 

 

Sizin de korkularınız olabilir isterseniz beni arayın korkularınızı benimle paylaşın  benimle bir fal terapisi yaşayın.

Medyum Sibel

 

Bunları da Seveceksiniz

Medyum Sibel ile Röportaj ve Yüzde 20 İndirim

Sibel Hanımın Yazısı : Aşk En Güzel Mucize 

Sibel Hanımın Yazısı : Sevdiğiniz Kişi Hayatınızın Aşkı Mı?

Boğa Burcu Genel Özellikleri 

Yatakta En Uyumlu Burçlar


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...