Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Falcı Sezgi ile Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Falcı Sezgi ile Röportajımızla Fal Dünyasını Keşfedin

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Ortaokul yıllarımda tarot ve mistik konulara ilgim başladı..Arkadaşlarım derslerden konuşurken ben tarotun gizemli dünyasını çoktan keşfetmiştim..

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

İlk 10 sene tanıdıklar arasında baktım... Son 9 senedir ise profesyonel olarak devam ediyorum..

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve, katina, tarot, osho zen, çingene tarotu, melek kartları ve kart fallarının tümü..

Bu fallar size ne ifade ediyor?

Ben seansa başladığım anda kişi ile telepatik bağ kuruyorum o an hisler devreye giriyor ve bilgi aktarımı başlıyor.. Kartlar ise beni yönlendirip daha sağlıklı yorum yapmamı destekliyor..

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Çok oldu..mesela çocukluk arkadaşımın sevgilisiyle yıllarca şehir dışında yaşayacağını ama evlenmeyeceğini söyledim(8 yıl oldu hala evlenmediler)
İlginç bir şey daha var.. Fal cafe işlettiğim dönemde başka bir fal kafe sahibi benimle tanışmak için geldi. Ona onaylanmış ve o gün hesabına geçecek yüklü miktar kredinin iptal olacağını söylemiştim. Beni çok eleştirdi, alaycı davrandı. Rakip görüp ezmek için yaptığımı sandı. O gün bu gündür yüzü olmadığı için benimle konuşmuyor. Bir de şu olayı anlatayım: genç bir kızın abisi çok ciddi bir olaydan cezaevine girmiş, bütün aile perişan.. Ben abisinin çıkacağı tarihi söyledim imkansızdı müebbet deniyordu ama çıktı.. Kız benim mekanımın çok kalabalık olduğu bir an ağlayarak geldi bana sarıldı bağıra bağıra teşekkürlerini iletti. Tabi o an oradaki tüm kalabalık bana yönelince toplu demeç vermek zorunda kaldım. Söylediklerimin çıkması her şeyi bileceğim anlamına gelmiyor.

 Sezgi İle Online Falda İndirim İçin Tıklayınız

Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyiniz.

Çok iyi yol arkadaşıyım..

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Aşk, iş, aile, kariyer gibi konularda ihtiyaç duyduklarında baktırabilirler.

Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Mesela arayan kişi sevgilisinden ayrıldı diyelim. Ben yaptığım açılımlarda durumları nedir, neden ayrılmışlar, ayrılığa sebep olan birileri var mı, yakın geçmişinde ne olmuş, yakın geleceğinde ne olabilir, karşıdaki kişi ne düşünüyor, olaya nasıl bakıyor ve ne hissediyor.. İkisi de ortak bir beklenti içinde mi, beklentiler karşılanacak mı nasıl bir yol izleyecekler ve muhtemel sonuç ne olur. Konuyu böyle geniş ve kapsamlı inceleyip yorumluyorum. Arayan kişi işine yarayacak bilgiler elde ediyor.

 

Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Bir çok site var. Ben de yıllarca bilindik diğer sitelerde çalıştım. Ama değersizlik had safhada olduğu için bıraktım.. Mesela o sitelerde çok rahat profil sayfası oluşturup fal danışmanı olabilirsiniz, çünkü denetim yok. Aaa çok ucuzmuş diyerek yolladığınız fallarınıza harçlığını çıkartan bir lise öğrencisi de bakıyor olabilir. Astrocenter ise bizleri sizin karşınıza çıkarana dek mülakatlar, denemeler, sorulara boğuyor.. O nedenle kadronun seçkin olduğunu düşünüyorum. Bu platformda olmam gurur verici.. Teşekkür ederim..

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

<<< Sezgi ile Size Özel Fal Bakımında Yüzde 20 İndirim >>>

 

Bunları da Seveceksiniz

Sezgi Hanımın Yazısı : Kadınlara Özel Bir Hikaye 

Sezgi Hanımın Yazısı : İlişkiniz Evliliğe Gider Mi?

Sezgi Hanımın Yazısı : İlişkiniz Bitti Mi Bence Hayır!


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...