Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

25. LGBTİ+ Onur Haftası ve İstanbul Onur Yürüyüşü

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Astrocenter, insanların dinlerine, inançlarına, ırklarına ve cinsel tercihlerine saygı duymaktadır. LGBTİ+ Onur Haftasına destek veriyor ve bizi takip eden LGBTİ+’li arkadaşların yanında olduğumuzu içtenlikle söylüyoruz.

Bu yıl İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası / İstanbul LGBTİ+ Pride Week 25. yılını kutluyor! Her sene açık çağrılarla bir araya gelen bir gönüllü grubunun emekleriyle hazırlanan Onur Haftası, bu yıl 19-25 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleşecek. Etkinlikler için dernek maddi, Manevi desteklerinize ihtiyaçları var. Festivalin resmi sitesinden kendilerine maddi ve manevi yardımda bulunabilirsiniz.

 

<<< Astrocenter kimdir? Bizi daha yakından tanıyın >>>

 

Farklılıklar, uçurumlar, ön yargılar, cinsiyet, kutuplaşma, sınırlar, savaş, sansür, nefret, şiddet… Biz Astrocenter olarak bütün bu ayrılıkçı tutumlara karşıyız. Sevgiye, hoşgörüye ve barışa aç ve hasretiz. Ne yaparsak yapalım aşk ile yapıyoruz. Astrocenter’daki uzmanlarımızla da normal hayatta da aşkın onurlu ve kutsal bir şey olduğunu düşünüyor ve gerçek aşkı bulmanıza yardım ediyoruz. O nedenle diğer insanlardan hiç bir farkı olmayan LBTİ+ arkadaşlarımıza destek çıkıyoruz.

Aşk geleceğinizi öğrenmek için en iyi falcı ve medyumlarımıza göz atın

 

 

Umarız kahkahaları ve neşeleriyle bize hep eşlik ederler ve bir gün uzun zamandır istedikleri haklara kavuşurlar. Baskılara rağmen cesur duruşlarını takdir ediyoruz. Aramızdaki tüm bu kötü, umutsuz görünen şeylere rağmen paylaşmaktan, dayanışmaktan, bir arada olmaktan yılmayan bu sevgi dolu topluluğun seslerini güçlü bir şekilde duyurdukları Onur Yürüyüşünün 25. Yıllarını kutluyor ve kendilerini saygıyla selamlıyoruz.

 

Aşağıdaki yazılarımızı da beğeneceksiniz:

Nasıl En İyi Falcılarla Telefondan Fal Baktırabilirim?

En İyi Sevişen Burç Hangisi? Hemen Öğrenin

Renk Falı Nedir ve Renk Falına Nasıl Bakılır?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...