Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Artık Mümkün!

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girin!

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girebilmeniz mümkün. Nasıl mı?

Uyurken beynimiz alfa frekansı yayar. Alfa, beynin en sakin olduğu ve algılarımızın en açık olduğu zamandır. Alfada beyin bilinçdışı yapılan tüm telkinleri kabul eder.

Yani alfa dalgasını kullanarak istediğiniz kişinin uyuyor olabileceği zamanda o kişinin rüyalarına girebilmeniz mümkün. 

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎

En İyi Uzmanlara Fal Baktır


  

Sevdiğimiz Kişinin Rüyasına Nasıl Gireriz? 

Aranızda bağ varsa sıklıkla görüşüyorsanız ya da cinsel bir birliktelik olmuşsa işiniz daha kolaylaşır çünkü bu kişilerle aranızda görünmeyen enerji bağları vardır ve bu bağlar karşı tarafla telepati kurmanızı kolaylaştırır.

- Rüyasına girmek istediğiniz kişinin uykuda olduğu bir zaman seçin, uykuda beyin alfa dalgasında olduğundan, kişinin enerjisel algıları açık olacaktır ve bilinçdışı olayları kabul edecektir. 

- Şimdi rahat bir yere geçin ve iyice gevşeyin, 

  

- 20 kez yavaş yavaş derin nefesler alıp verin, burundan alıp nefesinizi ağızdan vermek daha etkili olacaktır. Aynı zamanda ayaklarınızdan başlayarak yukarıya doğru tüm vücudunuzun gevşediğini düşünün, gevşeyin, gevşeyin. Kaslarınızın açıldığını düşünün.

- Sonrasında zihninizden her şeyi atın, hiçbir şey aklınızı karıştırmasın. Zihniniz tamamen boş olmalı. 

- Sonrasında rüyasına girmeyi istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın şu an da nerede ne yapıyor diye o anını imaje edin. Büyük olasılıkla uyuyor. Sonrasında seçtiğiniz kişinin 3. gözünden beyninin içine girdiğinizi hayal edin. ( 3. göz bölgesi iki kaşının ortasından 1-2 cm yukarısıdır) kafanızda yapabildiğiniz kadar resmedin, canlandırın kelimeler olabilir, görüntüler olabilir. 

- Şu anda o kişinin zihnindesiniz. Sonrasında bilinçaltının olduğu yere girdiğinizi hayal edin. 

 

Rüyalar Düşüncelerimizi mi Yansıtır?

Rüyaların merkez temeli bilinçaltındadır. 

Bilinçaltına gittikten sonra düşüncelerinizle o kişinin rüyasında olduğunuzu hissettirmeye çalışın, ve hissedin. Kendinizi iyice bilinçaltında olduğunuza inandırın ve konsantre olun, rüyasına nasıl girmek istediğinizi gözünüzde canlandırın. 

Deneyip başarılı oldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu uygulama şöyle bir etki de yapabilir, bu uygulamayı yaptıktan sonra kendiniz, o kişi sizinle ilgili ne düşünüyor, önümüzde ki günlerde sizinle ne konuşacak size nasıl yaklaşacak siz kendiniz de rüyanızda da görebilirsiniz.

 

Beste Akay Videosu: Erkekleri Nasıl Elde Edersiniz?

 

 Beste Akay Videosu: Aşk acısını nasıl geçirebiliriz?

 

Sizin için seçtiğimiz en popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

aykadamirova
29/12/2017 13:10
salam,azerbaycandan iizleyirem sizi.men aramizda hecne olmasada gozlerimuzin nedediyini bilirik.her an onun aklinda fikrinde kalmami nasil yapa bilirim
yigitqwe
11/02/2018 21:41
ellerde uyuşma ve titreme normal mi
zuhtu6767
07/05/2018 00:08
Korkulacak birşey yok ben yaptim ama her seferinde cenedeki kasilma neden oluyor ellerim titriyor ?
spirituelhatun
20/07/2018 23:44
Arkadaslar bu gece cok mistik bir olay yasadim size onu anlatacagim. Yeni tanistigim bir insani tanidigim gunden itibaren ruyamda gorup duruyorum. Dun aksam birlikte oturduk sohbet ettik sonra evlere dagildik ve o geceden sabaha kadar hep onu gordum ruyamda. Sonrasinda konustuk ve dediki tum gece uyaniktim ask filmleri falan izledim dedi benim aklima direk "gece boyu beni dusundugu icin ruya gordum" diye fikir geldi. Neyse bu aksam da kendisi disari cikip eglenicekti bende yatmadan once onun ruyalarina girmek istedim bu yuzden bu sayfayi buldum. Denilenlerin aynisini yaptim ve aklima bir anda "acaba suan evde olabilir mi? Disari cikmak istese ben kabul eder miyim cokta yorgunum aslinda" dusunceleri gecti ama bu sirada uykuyla uyaniklik arasindayim uyumak uzereyim. Bi anda telefonum caldi ve o kisi. "Disari ciktim skildim eve geldim uyuyamadim bir turlu. Birlikte disari cikalim mi dedi" arkadaslar buyuk bir şok yasiyorum suan gercekten. Bende tabi kabul ettim birazdan gelicek ve beni alicak :) bu sayfaya tesekkurlerimi sunuyorum ama bende de ne enerji varmis be arkadas :D
ayuuuumgay1
30/12/2018 02:05
Bu işi yaptıktan sonra yatılan yerden kalkınca ruhun tekrar bedene girmesi gibi bir titreme tüylerin diken diken olması gibi şeyler kasılmalar normal mi

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...