Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Evlilik Programlarından Gerçek Aşkı Bulmak Mümkün Mü?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Evlilik Programları

 

Hepimizin bir dönem ya izlediği, ya gördüğü ya da katıldığı evlilik programları hakkında kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim.

 

<<<< Medyumlardan Evliliğin İçin Tavsiyeler Almak İster Misin?

Fikir Güzel

Başka yazılarımda da belirttiğim gibi, aslında günümüzde aşkı bulmak mahallemizde ya da iş yerimizde çok kolayca olmuyor. Hepimiz bambaşka kültürlerden geliyor ve bir arada yaşıyoruz. Bu durum da her gün yüzyüze olduğumuz kişilerle konuşmaya engel oluyor. Zira karşımızdaki kişinin bizi nasıl bulacağını, niyetimizi sorgulayıp sorgulamayacağını bilmiyoruz.

Evlilik Programları : Amaç belli

Evlilik programlarında ise gelen herkes izdivaç için orada ve bu yüzden kriterlerimizden, ya da karşımızdaki kişinin beğenmediğimiz özelliklerinden rahatça bahsedebiliyoruz. Kırılacak gücenecek bir durum yok çünkü hepimiz hayatımızın aşkını bulmak için oradayız. Tabiki bize talip olan kişinin de gururunu kırmamak gerek.

Evlilik Programları : gerçekte olanlar

Niyeti belli olsa ve bu niyeti çok samimi ve iyi bulsam da gerçekte işler o kadar da prensipli ilerlemiyor. Bu programlara katılan insanlar bir aşamadan sonra ünlü olmak için, ya da bölüm başına para aldıkları için ya hiç aşkı aramıyor ve her talibe bir kulp buluyor ya da her bölümde olay çıkartacak hareketlerde bulunuyorlar. Bunun üstüne bir de bazı programlarda gerçek aşk arayanları değil de aslında rol yapan aktörleri koydukları anlaşılınca evlilik programlarının değeri iyice düştü gözümde...

<<<< Su Falı ile İlişkilerinize Açıklık Getirin >>>>

Aşk Nerede Ararsanız Orada Var

Aşkı bulmak evet, evlilik programlarında da mümkün. Ya da internet üzerinden ya da okulunuzdan veya iş yerinizden. Yeter ki bulunduğunuz ortamda siz olun ve prensiplerinizden ödün vermeyin. Kişiliğinizi gören ve ruhunuzu hisseden kişi karşınıza elbet çıkacaktır. Ne zaman, nerde çıkacağını öğrenmek için de falcılarımızla konuşabilirsiniz. Onların durugörüsüyle bir çok tavsiye alabilirsiniz.

Sevgilerimle,
Ezgi Kalenderoğlu

Bunları da Seveceksiniz

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi?

Burcunuza Göre Ruh Eşiniz

Burçlara Göre Gelin Saçı Modeller


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...