Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kadınların ilişkilerde en çok yaptığı 5 hata

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Kadınların ilişkilerde en çok yaptığı 5 hata

Doğru erkeği bulmakta zorlanıyor musunuz? Güzel başlayan, çok umut bağladığınız ilişkiler de hüsranla mı sonuçlanıyor? Belki de fark etmeden hataları siz yapıyorsunuz... Hemen keşfedin ve yepyeni bir sayfa açın.

 

<<<< Aşk Hayatınız Hakkında 7/24 Konuşabileceğiniz Uzmanlar Burada >>>>

1: Telefon karıştırmak

Çoğumuz bunun kötü olduğunu biliyor ama yine de yapıyoruz... Özel mesajlar, arkadaşlarından gelen sırlar durduk yere ortaya çıkıyor ve aranızda hem güven eksikliği olduğunu hem de yaptığınız kötü davranışın altını çizmiş oluyorsunuz.

2: Sorunları konuşmamak

Biz kadınlar çoğu zaman olaylar büyümesin diye alttan alır ya da yakın zamanda planladığınız güzel organizasyonla bugünün sorununun unutulacağını sanırız. Halbuki sorunları konuşmamak, salondaki tozları halının altına süpürmeye benzer. Bir sorun hissediyorsanız anında iletişim kurun ve konuşun.

 

<<<< Medyumlarımız Size Durugörüleriyle Cevap Versin >>>>

3: Kıyaslama yapmak

Günümüzde her şey o kadar göz önüne seriliyor ki başka ilişkileri, onların gündeliğini hatta özelini bile görür hale geldik. Sosyal medyadaki sonu gelmeyen gösterimin yanı sıra etrafımızda duyduklarımız ya da eski beraberliklerimizde olanlar bizi yeni ilişkimizi fark etmeden sorgulamaya itiyor. Her ilişki kendine özeldir. Ve unutmayın ki azımsanmayacak kadar kişi birlikteliğinin kötü yönlerini saklar ve çevresine sırf pozitif şeyleri aktarır.

4: Sürekli beraber olmak

Sık yapılan hatalardan biri de sevgilinizi sizinle her yere götürmeye çalışmak. O sizin aksesuarınız değil ve ilgi duyduğu şeyleri yapmak zorunda da değil. Biraz düşünün, o arkadaşlarıyla buluşmak istediğinde sizi de zorla getirmeye çalışıyor mu? İkinizin de kendinize ait zamanınızın olmasına ihtiyacınız var. Böylece birbirinize anlatacağınız hikayeler bulacaksınız.

<<<< İlk Falında Promosyon : İlk 10dkn 4 TL >>>>

5: Onu değiştirmeye çalışmak

Onu ilk haliyle sevdiyseniz niye değiştirmek isitiyorsunuz? Zamanla çiftler birbirine adapte olurlar ve birbirlerine benzemeye başlarlar. Bu da emek isteyen, kendiliğinden gelişen bir süreçtir. Uzun ilişkilerin de sırrı budur. Siz bir anda sevdiğiniz kişiyi arkadaş çevresinden, giyimine, kullandığı kelimelerden ailesiyle olan yaşantısına değiştirmeye çalışırsanız fark etmeden onu sıkabilirsiniz.

Tüm bunlar biz farkına varmadan karşı tarafı bunaltmaya başlıyor ve onu sizden uzaklaşmaya itiyor. Hiçbir şey için geç değil! Hadi hatalarımızı görüp, düzeltelim!

Bunları da Seveceksiniz

Medyum Gül'ün Yazısı : İlişkilerimizde Kendin Olmanın Faydaları 

Denis Era Yazısı : Alışkanlıklarımızın Yaşadığımız İlişki Üzerindeki Etkisi

Görkem Deren Yazısı : Uzak Mesafeli İlişkiler için Tüyolar

İlişkiyi Kurtarmak İçin 5 Tavsiye


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...