Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

40 Yaşından Sonra Aşkı Nasıl Bulabilirim? Özel Tavsiyeler

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

40'ından Sonra Aşk Mümkün Mü?

40 yaşında ve hâlâ bekar mısınız ? Belki de başınızdan bir ayrılık, boşanma geçti. Ya da belki de aradığınız aşkı hiç bulamadınız… 40 yaşından sonra aşkı nasıl bulacağınızı merak mı ediyorsunuz ? işte size uymanız gereken 5 adım.. Bol şans !

İkinci bir bahar yaşamak mümkün !

40 yaşına geldiğimizde kendimizi 20 yaşında olduğumuzdan daha iyi tanır, yaşadığımız deneyimler sayesinde ne istediğimizi daha iyi biliriz. Bu yüzden bu yaştan sonra kurulan ilişkiler genelde daha sağlam olur. Aradığınız aşkı bulmaya hazır mısınız ?

İşte size yardımcı olacak 5 adım :

1. Vücudunuzu sevin

Her şeyden önce yaşınızın farkında olun ve kendinizle barışın. Hayatınızı yeniden düzene koymak ve şansınızı artırmak için moralinizi yüksek tutmanız, kendinize güvenmeniz gerekir. Bu yüzden vücudunuzu sevmeniz, kendi bedeninizde iyi hissetmeniz çok önemli. Spor yapın, gardrobunuzu yenileyin. Yeni bir imaj yaratmanız etrafınızdakileri baştan çıkarmanızı ve dikkat çekmenizi kolaylaştıracaktır.

2. Kendiniz için boş vakitler yaratın

Acı gerçek : 40 yaşından sonra hayat hiç de rahat değil. Iş, ev işleri, çocuklar ve arkadaşlar derken, kendimize vakit ayırmamız zorlaşıyor. Ancak aşkı bulmak için çevremizdekilere ulaşılabilir olduğumuzu göstermemiz çok önemli. Gözlerinizi dört açın ve etrafınıza bakın. Aşk çok yakınınızda olabilir! 

 


Yeni başlangıçlar mı yapmak istiyorsunuz? Tıklayın ya da Bizi Arayın: 00902129002511

 


 

3. Online arkadaşlık sitelerine üye olun

Arkadaşlık-ilişki sitelerine karşı mısınız ? Bir daha düşünün ! Bir siteye kayıt olun ve deneyin, birinden birinde gerçek aşkınız sizi bekliyor olabilir ! Bu gibi mecralar aşkı bulmanıza yardımcı olmasa bile kendinize güven kazanmanızı sağlar.

4.Yeni hobiler ve aktiviteler edinin

Eğer arkadaşlık siteleri size göre değilse, bir takım aktivitelere kaydolun. Örneğin gönüllü işlere katılın, spor salonuna yazılın ve yeni insanlarla tanışın. Halihazırda bulunduğunuz çevrede aşkı bulmak zor olacaktır !

 


Aşkı Ne Zaman Bulacaksın? Tıkla, En İyi Falcılar Söylesin


 

5. Geçmişinizle barışın

Unutmayın, eski eşe/sevgiliye duyulan öfke ya da kalp kırıklığı başkaları tarafından çok da ilgi çekici bulunmaz. Ayrıca yeni ve ciddi bir ilişkiye yer açmanız için eski ilişkilerinizden dersler çıkarmanız ve geçmişi geçmişe gömmeniz iyi olacaktır.  

Artık ikinci baharınızı yaşamak için oynamanız gereken kartları biliyorsunuz ! Aşkın yaşı yoktur ! Kendinizi bırakın ve kaderin karşınıza bir sürpriz çıkarmasına izin verin.

Sevgili okurlarımız! siz bu konuda neler düşünüyorsunuz ? 40 yaşından sonra aşkı bulan var mı ? Yazının altına deneyim ve düşüncelerinizi paylaşmanız bizi mutlu eder. 👇👇

 


Uzmanlarımıza Danışın

Aşağıdaki deneyimli ve profesyonel falcılarımızdan birini seçin, geleceğinizle ilgili soru işaretlerinizi aydınlatsın. Uzmanlarımız her türlü sorunuzu gizlilik esasına dayanarak ve hoşgörüyle yanıtlar.

   

 


 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...