Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Neden Bazı Kadınlar Evli Erkekleri Kendilerine Çeker?

 

BAZI KADINLAR NEDEN EVLİ ERKEKLERİ ÇEKİCİ BULUR?

Danışmanlığa başladığım ilk yıllardı. Aldığım onca eğitime rağmen kadınları anlamakta zorlanıyordum.

Bu durum, parçalanmış bir ailede büyümemden ve annemin beni çok küçük yaşta terk etmesinden kaynaklanıyordu. Nihayetinde ben de bir insanım... Ama danışanlarımla olan seanslarımda kendi kişisel arkaplanımı karşımdakilere asla yansıtmam, benliğimi hep bir kenara bırakırım. 


İlişkinizdeki sorunların kökenini bulmaya hazır mısınız? >  


Linda’yla tanıştığımızda dikkatimi çeken ilk şey, simsiyah, iri, kuzgun siyahi gözleri oldu. Linda’ya neden geldiğini sorduğumda, bana sürekli evli ya da çok eşli erkekleri kendine çektiğini, onları elde etmek için çabalamaktan yorulduğunu, benimle spiritüel çalışmalar yapmak istediğini söyledi.

Linda’yı tanıdıkça onun mükemmel bir kadın olduğunu fark ettim. Eğitimli, kaliteli, modellerle yarışacak tarzda bir fiziğe sahip ve çok bilgili bir kadındı. Yani kısaca, her erkeğin sahip olmak isteyeceği bir kadındı!

Ancak zamanla başka bir şey daha keşfettim: Linda, dış görünüşünün aksine, çok güvensiz, kırgın ve narin biriydi. Adeta bir çocuk vardı içinde. Kendine karşı dürüst olmadığı için, o çocuğa ulaşmamız normalden çok daha uzun sürdü.

Linda, zaman geçtikçe bana güvendi ve içini açmaya başladı. Sevgilisi Ahmet, evli ve çocuklu bir adamdı. Linda onu çok sevdiğini, ancak ikinci kadın olmayı kaldıramadığını söyledi. Ahmet, Linda’yla birlikteyken, özellikle de yataktayken çok tutkulu davranıyor, ancak yanından ayrıldıktan sonra aramıyor, telefonlarına dahi cevap vermiyordu. Ahmet, canı ne zaman isterse arar, canı ne zaman isterse gelir birlikte olur, sonra arkasına bile bakmadan giderdi. Bu sırada Linda, Ahmet’in karısını sosyal medya hesaplarından takip eder, kocasıyla verdikleri mutluluk pozlarını görüp kahrolurdu. Şu soruların da cevabı yoktu elbette: Evli erkekler neden aldatır? Evli erkekler neden başka kadınlara ilgi duyar?

Linda’nın Ahmet’le olan ilişkisi yaklaşık dört yıldır devam ediyordu. Ancak işin ilginç tarafı, bu ilk değildi; daha önce de benzer ilişkiler yaşamıştı. Ahmet’in karısından nefret ediyor ve kendini onunla kıyaslıyordu. Oysa kadıncağızın olan bitenden haberi bile yoktu. Tek suçu Ahmet’in karısı olmaktı!


Aşk hayatınızdaki çıkmazları Medyum Marta'ya danışın >


Linda bir gün o kadar kontrolden çıktı ki, bana dahi hakaret etti. Bana, kadınlığıma hakaret etmeye kalkıştı. Oysa aramızdaki ilişki tamamen profesyoneldi, beni tanımıyordu bile! Seanslar ilerledikçe Linda’nın içten içe tüm kadınlardan nefret ettiğine ulaştık.

Linda’nın babası onu ve annesini başka bir kadın için terk etmişti. Çocukluğu sefalet içinde geçmişti. Babası onu arayıp sormamış, sırra kadem basmıştı. Bu olay Linda’nın bilinçaltına erkeklerin güvenilmez olduğunu, sevmenin ve sevilmenin güvenli olmadığını ve tüm kadınların kötü olduğunu kodlamıştı.

Linda, tam da bu yüzden, evli ya da çok eşli erkekleri tercih etmişti hayatı boyunca.

Yaptığımız bilinçaltı temizliği ve geçmiş yaşam şifalandırma seanslarıyla, Linda’ya sevmenin ve sevilmenin güvenli olduğu düşüncesini tekrar aşıladık. İlerleyen seanslarda bana artık bu tarz bir ilişkinin içinde olmak istemediğini, kendisine bu haksızlığı yapmaya hakkı olmadığını söyledi ve Ahmet Bey’i terk etti.

Aslında terk ettiği Ahmet Bey değil, geçmişiydi!

Linda, birkaç ay sonra bir iş toplantısında bekar bir iş adamıyla tanıştı. Şimdi ne mi yapıyor? Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından birinin eşi ve çocuklarının annesi! Evliliğinde daha önce hiç tatmadığı duyguları, sevgi, saygı ve sadakati tadıyor.

Peki sizce Linda’nın bu hayattaki asıl başarısı ne? Bir iş adamının eşi olması mı, yoksa değerli bir aileye sahip olması mı?

Sahi, başarı nedir?

Kimine göre aile, kimine göre para, kimine göre kariyer... Bana sorarsanız mutlu, sevgi dolu bir aileye sahip olmak. Hayatta en güzel intikam, yoluna mutlu bir şekilde devam etmektir!

Ben hayattan ve geçmişimden böyle intikam aldım. Siz de aynısını yapın, inanın pişman olmayacaksınız!

 

Sevgilerimle,

Medyum Marta

 

Okumanızı önerdiğimiz diğer yazılar:

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...