Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2019 İlkbahar Burç Yorumlarınız: Burcunuzu Neler bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Uzun kış ayları ardından sonunda beklenen ilkbahar mevsimi geldi! Peki bu bahar burcunuz için neler vaat ediyor? Sizleri için hazırladığımız 2019 İlkbahar burç yorumları korktuğunuz, umut ettiğiniz her şeyle ilgili sorularınızı cevaplamaya hazır. Kış uykusundan uyanın ve bu bahar sizi neler beklediğini hemen keşfedin!

Sonunda bahar geldi ve artık kış mevsiminin sebep olduğu uyuşukluktan çıkmak gerek. Peki aşk mevsiminin gelişini tüm yoğunluğuyla hissettiğiniz bu mevsimde kafanızdan neler geçiyor? İlkbaharın yeniliklerin habercisi olduğu ve değişim rüzgarları estirdiği bilinen bir gerçektir. Yeni tanışıklıklar, tutkular, hayal kırıklıkları ya da yeni projeler? Bu ilkbahar sizi neler beklediğini astroloğumuz Elif Kalenderoğlu’nun ilkbahara özel burç yorumları sayesinde öğrenin.

2019 İlkbaharının tarihleri neler?

2019 yılında ilkbahar 20 Mart ve 21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

İlkbaharın gelişi bahar ekinoksu ile özdeşleştirilir. Dolayısıyla 20. yüzyılda bahar başlangıcı resmi olarak genelde 21 Mart olarak kabul edilmekteydi. Ekinoks gece ve gündüz sürelerinin eşitlendiği güne karşılık gelir. Aydınlık ve karanlığın dengelendiği bu gün aynı zamanda günlerin uzayıp gecelerin kısalmaya başladığı tarihtir. Dünya’nın Güneş etrafında dönüş süresi 365 gün 5 saat 48 dakika olduğu için bahar ekinoksu tarihi 19 ve 21 Mart tarihleri arasında değişiklik gösterir. Bu tarih 21. yüzyılda artık yıllar sebebiyle büyük oranda 20 Mars’a denk gelecek. 2003 ve 2007’de 21 Mart’ta gerçekleşecek ekinoks ancak tekrar 2102 yılında bu tarihte gözlemlenecek.

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

 

Koç Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Bu bahar oldukça hareketli bir biçimde başlıyor. Gerilimler ve ilişkinizdeki iletişim problemleri gündemde olacak. Neyse ki bu durum karşısında güçlü durmayı başarıyorsunuz ve bahar en güzel renklerini ortaya çıkardıkça partnerinizle adeta çifte kumrulara dönüşüyorsunuz. Kendinize sürekli sorular sorarak bu güzel durumu bozmayın. Bekar olsanız bile kendinize güvenmeye devam edin. Çevrenize ne kadar parlak, hayat dolu, mutlu olduğunuzu gösterin; insanların size gıpta edeceğinden emin olabilirsiniz.

Aktiviteler: Kafanızda çok sayıda proje var. Güzel havaların gelişinin hevesinizi daha da kamçıladığını söylemek gerek. Elbette bu iyi bir şey ancak kendinizi frenlemek faydalı olabilir. Neden mi? Maddi durumunuzun pek de parlak olduğu söylenemez. İşlerinizin düzelmesi için nisan sonunu beklemeniz gerek. O an geldiğindeyse hedefinize ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapmaktan çekinmeyin. Ne şüphelerinizin, ne de çevrenizdeki karamsar insanların yolunuza çıkmasına izin vermeyin.

 

En iyi falcılardan detaylı gelecek tahminleri >

 

 

   

Boğa Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Eyvah! Bahar geleli şurada birkaç gün oldu ve siz yalnızca eksi yönlerini gördüğünüz bu ilişkiyi şimdiden bitirmek istiyorsunuz. Tüm gemileri yakmadan iyice düşündüğünüzden emin olun. Ayrıca partneriniz ilişkinize yeni tatlar katarak sizi şaşırtabilir. Böyle bir durumda kafanızdaki soruları bir kenara bırakın ve birlikte bu güzel havaların tadını çıkarın. Bekarsanız, ilkbahar arzularınızı özgür kılıyor ve şehvetli hayaller kuruyorsunuz, ama eğer yeni tanışıklıklarınız arasında hedefi on ikiden vurmayı istiyorsanız her şeyden önce kalbinizin konuşmasına izin vermeniz gerek!

Aktiviteler: Sağlam duruyorsunuz ve mücadele etmeye hazırsınız. Bu iyi bir şey çünkü ne durumda olursanız olun insanlar size güveniyor. Sakin ve kendinizden emin bir şekilde size teklif edilen projeleri kabul etmeden doğru kararları alıp yerinde seçimler yapıyorsunuz. Sadece çeşitli aksaklıklara sebep olacak mayıs ayı karşısında dikkatli olun. Gerçekten de, bu kadar verimli çalışma ve başarının sonunda çabalarınızı sıfıra indirmeyi hedefleyen kıskançlıklarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Soğuk kanlılığınızı koruyun ama gerçekleri söylemekten de geri durmayın.

 

Aşk ve iş hayatınızın geleceğini falcılarımıza sorun >

 

 

İkizler Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Sevgili İkizler, baharın gelişinin tadını çıkarın zira sonlara doğru ilişkiniz açısından durumlar bu kadar keyifli olmayacak. Her şey nazik ve tatlı bir şekilde başlasa da (bekarlar önemli bir tanışıklık yaşayabilir) sonrası sizin için oldukça zor olacak. Gerilimler ve içe dönük ruh haliniz arasında çevrenizle iletişim kurmakta güçlük çekeceksiniz. Ayrıca yakınlarınızın sizi sıktığını hissediyorsunuz. Belki de bu yüzden onlarla bu kadar yüzeysel konuşuyorsunuz. Dikkat edin, yalnızlığın size iyi gelmediğini gayet iyi biliyorsunuz, dolayısıyla durumları düzeltmeye çaba sarf edin.

Aktiviteler: Yorgun ve bıkmış bir haldesiniz. Adeta ayaklarınız geri geri gidiyor ve hedeflerinizi biraz fazla yükseğe konumlandırdığınızı düşünüyorsunuz. Kısacası formunuza yeniden kavuştuğunuz bahar ortasına kadar pek de keyifli bir şey olduğu söylenemez. Kendinizi bırakmak yerine insanlara neler başarabileceğinizi göstermeye çabalıyorsunuz. Fedakarlıklara ve az çok öngörebildiğiniz riskler karşısında şundan emin olabilirsiniz: Eğer doğru kararları almayı başarırsanız ilkbaharın sonunda kendinizi harika bir noktada bulacaksınız!

 

Voir les voyants connectés

 

 

Yengeç Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Bahar mevsiminin ilk günlerinde arkadaşlarınız hayatınızın odak noktasını oluşturacak. Sosyal ve arkadaş canlısı bir ruh hali içindesiniz ve yakın çevrenizle unutulmaz dakikalar yaşamak istiyorsunuz. Aşk ilişkilerine baktığımızda ise baharın mutluluğunuzu beraberinde getireceğini söyleyebiliriz: Gitgide somut bir karakter kazanan ilişkiler, beraber olma isteğinizi kamçılayan tanışıklıklar… Hatta belki bir ilk görüşte aşk deneyimi bile yaşayabilirsiniz. Böyle bir aşk mevsiminde kalbiniz aşkın binbir çeşit yüzüyle karşılaşma riski taşıyor.

Aktiviteler: Kışın bitimiyle moraliniz düzeliyor ve aktivitelerinizle ilgili girişimci ruhunuzu yeniden kazanıyorsununuz ama bu hiçbir değiştirmiyor zira bu meseleler içni zamanınız yok ve özel yaşamınıza önem vermeyi tercih ediyorsunuz. Endişelenmenize gerek yok. Her halükarda bahar mevsimi işlerinizi pek de olumlu etkilemeyecek, girişimlerinizde ilerlemeler söz konusu olmayacak ve sarf ettiğiniz eforların karşılığını alamayacaksınız. Dolayısıyla bu sakin dönemi işlerinizi yoluna koymaya odaklanarak geçirmeniz yerinde olacaktır.

 

Chatten falınızın ilk 5 dakikası bedava >

 

 

Aslan Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişklier: Bu ilkbahar ne yazık ki duygusal ilişkileriniz açısından pek de verimli geçmeyecek. Yalnızca partnerinizin ilişkiniz içindeki konumuyla ilgili değil ona yönelik kendi duygularınıza dair kendinize kendinize çok sayıda soru soruyorsunuz. Onunla konuşmak yerine içinize kapanmayı tercih ediyorsunuz ve bu durum ilişkinizi derin bir biçimde yaralama riski taşıyor. Neyse ki bu dönemde size destek olacak arkadaşlarınıza güvenebilirsiniz. Dertlerinizi onlarla paylaşmaktan çekinmeyin!

Aktiviteler: Son hız geçirdiğiniz bir kış mevsiminin ardından aynı enerjiyle bahar mevsimini karşılamak oldukça zor olacağa benziyor. Kendinizi yorgun hissetseniz de zihinsel açıdan hala zirvedesiniz ve kariyerinize yeni bir soluk getirecek bir strateji ortaya koyuyorsunuz. Dolayısıyla ilkbaharın sonlarına doğru içinde bulunduğunuz durumdan çıkacağınıza şüphe olmadığını söyleyebiliriz. Yeter ki hızlı hareket etmeyi ve aceleci davranmayı birbirine karıştırmayın, her şeyin yolunda gittiğini göreceksiniz.

 

Yıllık tarot açılımız bu linkte >

 

  

Başak Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Ah! İlkbahar… Aşk mevsimi geldi çattı! Yeni tanışıklıklar birbirini kovalayacak ama içlerinden biri sizin için ayrı bir öneme sahip olacak. Bu kimsenin kişiliğinizi çok iyi anladığı için sizi baştan çıkarmayı başaracağını söyleyebiliriz. Buna rağmen, ona hemencecik bağlanmak istediğinizden emin değilsiniz. Kendinize sorduğunuz bu soruların pek bir önemi yok, bu güzel birliktelikte yaşayacağınız hoş anların keyfini çıkarmaya bakın.

Aktiviteler: Eşi benzeri olmayan bir verimlilikle çalışıyorsunuz! Bir sorunla mı karşılaştınız? Hemen çözümünü buluyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Anında eyleme geçiyorsunuz. İstediğinizi elde etmek söz konusu olduğunda sizi hiçbir şey durduramıyor ve eğer birileri yolunuza çıkmaya kalkarsa dişlerinizi göstermekten de çekinmiyorsunuz. Yine de agresif tavırlarınızla üstlerinizi sinirlendirip şimşekleri üzerinize çekmemeye özen gösterin.

 

Aşk hayatınızın geleceğini falcılarımız anlatsın >

 

 

 

Terazi Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler:Kış mevsiminin son haftalarında yaşadığınız duygusal fırtınaları atlatmayı başardıysanız baharın gelişi yenilik çanlarını çalacak demektir. İlişkinize hoşgörü duygusu yeniden hakim olacak ve partnerinize size zeytin dalı uzattığı için minnettar olacaksınız zira profesyonel aktiviteleriniz için tüm enerjinize ihtiyacınız var. Bekar Terazileri ise daha çok dostluk odaklı bir ilkbahar mevsimi beklese de yakınlarınızla vakit geçirmek size inanılmaz iyi geliyor.

Aktiviteler: Profesyonel anlamda stresli bir ortam söz konusu. Karşılaştığınız aksaklıklar ve üzerinizdeki baskılar arasında nisan ayının ortasına kadar düze çıkmanız oldukça zor olacağa benziyor. Sonunda huzura kavuşup kendinize geldikten sonra ise eylemleriniz üzerine düşünüp kariyerinize ya da meslektaşlarınızla kurduğunuz ilişkilere yeni bir soluk getirecek bir strateji geliştirmeye zaman ayırmanız gerekecek.

 

Falınızın 10dksı 1 Euro! Hemen tıklayın >

 

 

 

 

Akrep Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Aşkla ilgili birçok şey vaat eden bu mevsimin gelişi sizi derinden sarsacak. Hiç olmadığınız kadar tutku dolusunuz ve size karşı koymak imkansız! Bu durum ilişkinizi öyle bir seviyeye getirebilir ki.. Bir de bakmışsınız tüm o küçük aşk oyunları ve sevgi gösterileri yerini bir evlilik teklifine bırakmış! Peki gerçekten buna hazır mısınız? Kendinize güvenirseniz sorularınızın cevabını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bekar Akrepler ise bu kadar çok soruyla boğuştuğu söylenemez! Tüm o baştan çıkarıcı anların, flörtlerin ve kısa beraberliklerin arasında eski bir tanıdık karşınıza çıkabilir ve kalbinizi yeniden hoplatabilir. Size tek bir tavsiyemiz var: Kendinizi serbest bırakın.

Aktiviteler: Bu ilkbahar ne yazık ki profesyonel yaşamınız oldukça stresli geçecek. Her alanda mücadele etmekten geri durmuyorsunuz ve zihniniz karşınıza çıkan her durumu en ince detayına kadar analiz etmek konusunda oldukça usta. Buna rağmen sizin için meseleleri huzurlu bir biçimde halletmek pek de mümkün olmuyor. Kendinizi en iyi şekilde kanıtlamanız gerektiğini hissediyorsunuz ama zaten nitelikleriniz kendilerini bir şekilde belli ediyor, dolayısıyla bu kadar stres yapmanıza gerek yok!

 

Burcunuza özel tarot açılımı yaptırmak için tıklayın >

 

 

 

 

Yay Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: İlkbaharda esen değişim rüzgarları duygusal yaşamınızı da etkileyebilir. Birlikteliğinizi ayakta tutan güçlü tutkuların hakimiyeti sonlansa da yeni ufukların hayalini kurmaya çoktan hazırsınız. Hormonlarınız tavan yapmış durumda ve onlara karşı koymak giderek zorlaşıyor. İlişkinizi tehlikeye atmaya ya da her şeyi bir kenara atıp kendinizi aşk mevsiminin getirdiği heyecanların kollarına bırakmaya pek uzak olduğunuz söylenemez. İlişki durumunuz ne olursa olsun kendinizi bırakmadan önce kalbinizin sesini dinlediğinizden emin olun. Kendinize doğru soruları sorun. Neticede bahar her ne kadar sarhoş edici olsa da sonsuza dek sürmediği de bir gerçek!

Aktiviteler: Bu dönemde sabırlı olmanız gerek çünkü bütün işlerinizin ilerlemesiyle ilgili sorunlar yaşayacaksınız. Kendinizi paralıyorsunuz ancak çabalarınız boşa gidiyor. Hayatınızda bahar temizliği yapmak istiyorsunuz? E, ne duruyorsunuz! Gereksiz ilişkilerden kurtulun, bazı sorumluluklarınızdan vazgeçin ve destek almaya çalışın. Neticede tek bir proje üzerine odaklanmakta zorluk çekeceğiniz için bu durumu değerlendirip işlerin düzelmesini sabırla beklemek yerinde olacaktır.

 

En iyi tarot yorumcuları Astrocenter'da! hemen tıklayın >

 

 

 

 

 

Oğlak Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Duygusal ilişkileriniz açısından sizi sakin bir dönem bekliyor. İlişkinizde partnerinizle aynı frekanstasınız ve onunla öyle derin duygular paylaşıyorsunuz ki hayatınızla ilgili kafanızda birçok soru işareti varken dahi bu hisleri sorgulamıyorsunuz. Partneriniz sizi iyi tanıyor ve kendinizle ilgili durumları netleştirmek için yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunuzu biliyor. Eğer bekarsanız, başarılarınız inkar edilemez boyuta erişiyor ama eğer mayıs ayında yaşayacağınız ilişkinin en azından yaza kadar sürmesini istiyorsanız biraz daha dışa dönük olmanız gerek.

Aktiviteler: Her şey yolunda başlayıp projelerinizde hızlı bir şekilde ilerlesiniz de nisan ayının sonunda bu ilerlemeler giderek yavaşlayabilir. Dosyalar üst üste birikirken zamana karşı yarıştığınızı hissedeceksiniz ama kendinize güvenin. Hiçkimsede olmayan bir organizasyon kapasitesine sahipsiniz. Onu en iyi biçimde kullanın ve biraz da olsa huzur bulmak için meslektaşlarınıza güvenip onlardan yardım istemekten çekinmeyin.

 

Tıklayın, online falcılarımızı görün >

 

 

 

 

Kova Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Hem bekar hem de ilişkisi olan Kovaları oldukça şehvet dolu bir ilkbahar bekliyor. İlişkinizde birbirinize o kadar yakınsınız ki tutkularınız açısından en ufak bir eksiğiniz dahi yok. Aşk mevsiminin gelişini birbirinizin kollarından ayrılmayarak kutluyorsunuz. Dışarının nasıl olduğunun bir önemi yok, ilişkinizin sıcaklığı size yetiyor! Eğer bekarsanız işleri ağırdan almaktan vazgeçin; göreceksiniz ki karşınızdaki bu şirin suratın arkasında ciddi bir ilişki saklı!

Aktiviteler: Ekonomik durumunuzdan pek hoşnut olmasanız da profesyonel yaşamınız yolunda gidiyormuş gibi gözüküyor. Yaratıcı ve enerjiksiniz. Etkili ve özgün önerilerinizle insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Yine de en kısa sürede bu tempoyu yavaşlatmanız gerekiyor, yoksa ay sonunda kendinizi çökmüş bir vaziyette bulabilirsiniz!

 

Telefondan fal baktırmayı denediniz mi? Tıklayın >

 

 

 

 

Balık Burcu İlkbahar Burç Yorumları

İlişkiler: Bahar mevsimi sizin için pek de iyi başlamasa da sonrasının çok daha heyecanlı geçeceğini söyleyebiliriz. İlişkinizde birbirinizi gayet iyi anlıyorsunuz, tutkulu dakikalar paylaşıyorsunuz arzularınızı daha da ateşliyorsunuz. Bekar Balıklar içinse ufukta pek de başarılı geçmeyen tanışıklıklar görünüyor ve düşüncelerinizin tek bir kişiye odaklanabilmesi için baharın sonunu bekleniz gerecek. Etkilenmiş ve karşınızdaki kişinin cazibesine kapılmış durumdasınız ve bu güzel aşk hikayesinin başlamadan bitmemesi için her şeyi yapmaya hazırsınız. 

Aktiviteler: Finansal açıdan uygunsuz harcamalar yapmaktan kaçınmanız ve önemli bir proje sayesinde ayaklarınızın yere sağlam basmasını beklemeniz gerek. İş hayatında ise cesur ve girişken davranmaya devam ediyorsunuz ama ilkbaharın ortalarına doğru içindeki bu fırtına biraz dinecekmiş gibi gözüküyor. Bu noktadan sonra kendinizi enerjik hissetmiyorsunuz ve görevlerinizi yerine getirmek için yeterince cesur davranmıyorsunuz. Kendinizi hemen koyvermeyin, mücadeleci ruhunuza Mayıs ayı ortalarına doğru yeniden kavuşacaksınız ve sonunda emin adımlarla ilerlemeye başlayabileceksiniz.

 

Ünlü medyumlarımız şu anda online! Hemen sorularınızı sorun >

 

 En çok okunan yazılarımız :

 


 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...