Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Sevdiğiniz ünlülerin burçlarına göre karakter özellikleri

SILA:   Güneş burcu ikizler olan Sıla Gençoğlu zihinsel açıdan sürekli tetikte ve her şeyi öğrenme merakı olan başarı ve tanınması iletişim yeteneklerinden kaynaklanmaktadır, zekasını oldukça iyi kullanabilmekle birlikte sürekli kendisini  göstermek  isteyen yapısı vardır ayrıca meraklı olduğundan olan biteni sürekli farkında olmak ister ona ilham veren Neptün ay üçgeni sürekli olarak yeni beste ve şarkı yapmasını sağlamaktadır.  Ancak kişilik olarak özellikle ikili ilişkilerde yanılma ve dağılma süreci de yaşayabilir.

 

Mehmet GÜNSÜR:  Güneş burcu boğa olan Mehmet Günsür tutuculuğu ve hayatın pratik yönleriyle ilgilenir bulunduğu durumu korumak ve savunmak mülkiyete ve finansal durumlara önem veren bir yapısı olabilir, huzur ve dinginlik arayışında ve somut olan şeylere önem verir  bu durum sanatsal konularda yetenek ve tanınma getirebilir.

 

Ahmet KURAL:  Güneş burcu akrep olan Ahmet Kural gizemli ve derine inme arzusu aynı zamanda güçlü ve karizmatik bir kişiliğe sahip olmasına ve gücünün farkında olmasına neden olur gizli ve esrarengiz konulara meraklıdır kendini olduğundan fazla göstermeyi sevmez ve kendini beğenmişlik gösterilerinden hoşlanmaz ancak rekabetçidir şartları kendi lehine çevirmek için çok uğraşır. Hisleri ve  sezgileri çok güçlüdür.

 

 

Murat DALKILIÇ:  Güneş burcu aslan olan Murat Dalkılıç otoriter ve sözünü geçiren bir yapıya sahip ayrıca tanınma ve güçlü olma isteği hakimdir. Kendinden emin kararlı ve etkileyici ve canlıdır. Kibirli statü düşkünü olabilir başkaları üstünde üstünlük ve hakimiyet kurma arzusu olabilir aynı zamanda cömert ve yardımsever ve doğuştan gelen lider ve organizatör bir yapısı vardır. Sahne çalışmalarında başarılı olma ihtimali oldukça yüksektir.

 

Haluk PİYES: Güneş burcu koç olan Haluk Piyes tam anlamıyla liderlik vasfı taşıyan enerjik coşkun ve atak bir mizaca sahip engellere boyun eğmeyen sinirli ve açık sözlü  bir yapısı vardır. Çabuk unutan ve bağışlamayı sever egosu oldukça yüksektir ayrıca sahnede olmak tanınmak ve sanatsal becerilerini güçlü bir şekilde ortaya koymak ister rekabetçi bir yapısı insanları yönetme arzusu güçlüdür , bir şeyi ilk yapan  ve öncü olmak ister haritasında ki pluto karşıtlığı güçlü insanlarla rekabete girebileceğini ve mücadele içinde olacağını anlatmaktadır.

Özel kişiniz hakkında bilmek istediklerinizi öğrenin.
HEMEN ARA

 

Beyazıt ÖZTÜRK:  Güneş burcu balık burcu olan Beyazıt Öztürk egonun düştüğü empati ve kabullenmemin hakim olduğu yardımsever fedakar ve  başkalarının ihtiyaçlarına karşı samimi bir duyarlılık sergileme toleranslı ve bağışlayıcı bir yapı ortaya koymaktadır. Sezgisellik ve duygusallık en belirgin özelliklerindendir. Kibirli değildir! Alçakgönüllü ve hassas ve şefkatli olmakla birlikte diğer insanlar tarafından suiistimal edilme riski vardır. Kırılmaya ve duygusal açıdan yaralanmaya açıktır zaman zaman yalnız kalma ve içe çekilme isteği gelebilir. Haritasında ki pluto sert açısı insanlar tarafından kolay kırılabileceğine işaret edebilir.

 

Cem YILMAZ:  Güneş Burcu boğa olan Cem Yılmaz tutuculuğu ve hayatın pratik yönleriyle ilgilenir. Bulunduğu durumu korumak ve savunmak mülkiyete ve finansal durumlara önem veren bir yapısı olabilir. Huzur ve dinginlik arayışında ve somut olan şeylere önem verir,  bu durum sanatsal konularda yetenek ve tanınma getirebilir. Haritasında gezegenlerinde hava üçgeni olduğu için iletişim alanın güçlü olmasından dolayı bunu çok güzel şekilde sanatında ve hayatında kullanıyor bir nevi başarısının anahtarı bu olabilir.

 

Sezen AKSU: Güneş burcu yengeç olan Sezen Aksu sezgisel ve içgüdüsel yönler ve duyguları ön plandadır hassas ve içe kapanık bir görüntü verebilir ev ve aile meseleleri her zaman önemlidir evde vakit geçirmekten keyif alabilir. Hem koruma hem de korunma ihtiyacı duyabilir. Duygusal olarak desteklenmeye ihtiyaç duyabilir haritasında yengeç burcunda stelyumdan dolayı güçlü bir yengeç burcunu temsil etmektedir.


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...