Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burcunuz hangi hastalığa daha az bağışıklı?

Astrolojide temel olarak her burç vücudun bir bölgesini yönetir, bunu anatomi olarak düşünmek mümkündür bize neresi sorusunun cevabını verir.

Buna göre burçların vücutta yönettikleri bölgeler ve ilişkili oldukları hastalıklar şunlardır:

 

KOÇ BURCU: Kafa ve yüze gelebilecek darbeler  sivilceler, çiçek hastalığı çatlak dudaklar, mantar hastalıkları felçler,migrenler gibi hastalıklar.

BOĞA BURCU: Boyun ve ensede olan hastalıklar, boğaz ağrısı, yağ kistleri, bademcik iltihabı, burun yada boğaza akıntılar gibi hastalıklar.

İKİZLER BURCU: Kollar omuzlar ve ellerdeki olan hastalıklar ve hasarlar kan zehirlenmesi damarlarda tıkanıklık zihin ve sinir sistemi ile ilgili rahatsızlıklar.

 

 

YENGEÇ BURCU:  Göğüs mide ve memelerde ki  hastalıklar yetersiz sindirim mide yaraları, verem tuzlu balgam ve ağır öksürükler ve göğüs kanseri gibi hastalıklar.

ASLAN BURCU:  Kalpteki tüm rahatsızlıklar ve hastalıklar kaburgalar ve yan taraftaki tüm rahatsızlıklar sırt ağrısı şiddetli ateş, gözlerde ağrı, veba ve sarıhumma türü benzeri hastalıklar .

BAŞAK BURCU: Karın kalın bağırsak ince bağırsak ve diyafram bölgesinde ki rahatsızlıklar hazımsızlık kolit taşlardan kaynaklanan sorunlar karındaki tüm rahatsızlıklar.

Astrolojik haritanızı en iyi uzmanlar çıkarsın
HEMEN ARA

TERAZİ BURCU: Böbreklerdeki ve bel kısmındaki tüm hastalıklar (taş kum ülser v.s) kalçaların üst kısmında oluşabilecek rahatsızlıklar sırtta güçsüzlük ,asit baz dengesizliği (kanda bozulma ) hastalıklar.

AKREP BURCU: Erkek de ve kadın da cinsel bölgelerde ki tüm rahatsızlıklar mesanade  kum ve taş bel soğukluğu rahim hastalıkları ereksiyon bozuklukları  gibi hastalıklar.

YAY BURCU: Uyluk ve kaba et de olan tüm hastalıklar yüksek ateş attan düşme yada dört ayaklı hayvanlar tarafından yaralanma ateş ve ısıdan zarar görme ve spor hastalıkları kalçaların üst bölgelerinde ki hastalıklar.

 

 

 

OĞLAK BURCU: Dizler ve deri de olan hastalıklar incinme ya da kırılmalar özellikle cüzzam kaşıntı ve yaralar gibi hastalıklar.

KOVA BURCU: Baldırlar ve dolaşım sistemindeki hastalıklar bacaklar ve bilekleri bu bölgelerde olan rahatsızlılar ve kanı bozan tüm dolaşım sistemi rahatsızlıkları ve kramplar.

BALIK BURCU:  Ayaklarda ki tüm rahatsızlıklar topallık ve ağrılar gut hastalığı tüm balgamlar kabuklu yaralar kaşıntı şişlikler patlamış açık yaralar, soğuk algınlıkları ve rutubete dayalı hastalıklar.


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...