Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burcunuza Göre Fiziksel Görünümünüzü Söylüyoruz

 

Burcunuza göre fiziksel görünümünüz nasıl?

Astrolojide fiziksel özellikler özellikle ve öncelikle yükselen burç ile tanımlanır. Cazibe açısından yükselen terazi burcunda olanlar çekicilik açısından birinci sırada yer alır. Genellikle sarışın ve açık tenli olurlar. Daha sonra ikizler burcu gelir. İkizler genelde minyon tipli olurlar kahverengi ya da sarışın saçlı olup güzel bir yüze sahiptirler. Kova burcu ise cazibelidir fakat daha tıknazdır. Saç rengi koyu kahve yada sarıdır. Birçok modelin yükseleni yay burcudur. Küçük ve sevimli bir suratı vardır. Genellikle kahverengi saçlı uzun boylu ve atletiktir. Yay, terazi, ikizler, aslan burcu uzun boylu burçlarken; balık, boğa, oğlak, ve akrep kısa boylu; yengeç, koç, kova ve başak orta boylu burçlardır.

KOÇ BURCU: İnce uzun atletik bir yapı, sağlam ve dik duran, sırım gibi bir vücut... Kemik yapısı sağlamdır ve omuzlar genelde geniştir. Yüzde güçlü keskin bir ifade hakimdir; gözler yüze göre daha iridir, güçlü bir çene yapısı vardır. ağız yapısı düzgün dudaklar ince saçlar kalın telli gür ve sıktır.

BOĞA BURCU:  En belirgin özelliği kalın ensesidir, omuzlar geniş,  kaslı ve belirgindir. Yanaklarda gamze olabilir dudaklar genellikle kalındır. Kalın telli ve dalgalı saçları belirgin elmacık kemikleri köşeli çenesi tatlı bir gülümsemesi vardır. Burun normalden iri ve kemerli olabilir. Ağır ve sakin konuşmaya meyillidir. Ses tonu tok ve kalındır göğüs kısmı geniştir.

İKİZLER BURCU: İnce vücut hatları vardır: ince eller ve parmaklar uzun ince ayaklar ve bilekler ne dikkat çekici özellikleridir. Gövde kısmı ve boynu uzundur. Bacaklar ve kollar uzundur, oldukça çevik ve kıvraktır. Konuşurken ellerini çok sık kullanır. Yüz şekli oval alın bombeli ve çıkık olabilir kadınlarda göğüsler küçük ama kalçalar biçimlidir, kaşlar genelde düzdür.

 

 

YENGEÇ BURCU: İri ve manalı gözleri genel olarak açık renklidir. Bakışlarında ürkek veya utangaç bir ifade olabilir; alın kısmı yuvarlak, çenesi ise çok belirgin değildir. Dudakları kalın ve çerçevelidir. Kalçaları düzdür, saçları genelde dalgalı ve açık renklidir. Kolları bacakları ve gövdesi kısa ayakları küçük olabilir. Yüzü ay gibi yuvarlaktır omuzları da yuvarlaktır.

ASLAN BURCU: Yele gibi gür saçları, aslanı andıran yüzü vardır. Teni kırmızımsı, hatta bronz gibidir. Sağlıklı ve gürbüz bir görüntüsü vardır. Gözleri buruna yakın ve kaşlar yay şeklindedir. Genelde uzun ince yapılıdır; duruşu dik ve kendine güvenlidir. Ağır ve kendinden emin konuşur, göğüs dışarda ve kafa yukardadır.

BAŞAK BURCU:  Küçük gözler, düz kaşlar, manalı bir burun ve oval yüz şekli vardır. Dudaklar ince ve muntazamdır. Omuzlar düşük ve yuvarlaktır. Cilt solgun olabilir. İleri yaşlara kadar genç bir görünüme sahip olabilirler. Genelde orta boylu olurlar. Bakışları kasvetli olabilir gözleri yumuşak bakar. Temizliğe önem verdiği her halinden anlaşılır.

 

Aşk hayatınızın geleceğini en iyi fal yorumcularına sorun >

 

TERAZİ BURCU:   Vücuttaki orantı dikkat çeker; ince hatlar, zarif bir yüz ifadesi, kadife gibi bir cilde sahiptir.  Gözler çizgi şeklindedir, kaşlar kalın değildir. Kadınlarda kirpikler dikkat çekicidir. Gamzeler belirgin çene yapısı kısadır saçlar genelde düz bazılarında dalgalıdır kollar ve parmaklar uzundur. Konuşmalarına dikkat ve özen gösterir.

AKREP BURCU: Keskin ve etkileyici bakışlar,  iri buğulu gözler, kalın kaşlar... Kafa büyük ve karemsidir. Burun dikkat çekici, geniş, bazen basık veya aşağı kıvrımlıdır.  Çene karemsidir, cilt çok pürüzsüz olmayabilir; genelde çekici ve gizemli bir havası vardır. Saçlar kalın telli ve gür olur, alın kısmı dardır. Omuzlar yuvarlak  ve gövde kısadır. Çoğunlukla iri yada şişman olabilir.

 

 

YAY BURCU:  Uzun boy ve uzun bacaklar karakteristiktir. Eller sürekli hareket halindedir. Ense yapısı kuğu gibi, ince ve uzundur. Alın kısmı geniş, çene belirgin ve köşeli olabilir. Elmacık kemikleri belirgindir. Kibar konuşma tarzı vardır. Sesli gülebilir, etrafa neşe ve umut saçan bir enerjisi vardır. Hevesli ve girişkendir. Genelde sportif görünümlüdür.

OĞLAK BURCU: Yüz köşelidir. Cilt kurudur. Genellikle kısa boyludur. Kamburumsu bir duruşu vardır. Vücut kemikli ve incedir. Yine de eller ve ayaklar büyüktür. Kafa yapısı ovaldir. Saçlar daha ziyade koyu tonlarda, kıvırcık ve bukleli olabilir. Burun uzundur. Ses tonu vurgulu ve monotondur. Soğuk ve ciddi bir ifadesi vardır. Çekingen ve endişeli bir tavrı vardır.

 

Chat'ten falın ilk 5 dakikası bedava >

 

KOVA BURCU: Kalçalar dar, baş dik, alın düz, burun çok düzgündür. Kendinden emin ve güçlü bir yürüyüşü vardır. Vücut genellikle incedir. Genelde kumral ya da sarışındır ve dostça bir havası vardır. Tarafsız ve insancıl davranır.

BALIK BURCU:  Çok belirgin olmayan hatları vardır. Kafa yapısı normalden büyük olabilir. Omuz yapısı düşüktür. Kilo alt bölgelerde toplanmıştır. Kalçalar düzdür. Yumuşak et yapısı vardır. Saçlar dalgalıdır. Gözler açık renk ve birbirine yakındır. Yüz hatları çok belirgin değildir. Hülyalı ve bazen şaşkın bakışları vardır.

Bunları da Seveceksiniz:

 

 

 


guzellignsirlari
17/05/2019 13:04
Güzelliğin Sırları;

Güzellik ve Bakım konularında kadına dair faydalı içeriklerin üretildiği aynı zamanda en uygun fırsatların araştırılıp paylaşıldığı kadın sitesi. Bekleriz...

https://guzelliginsirlari.com/

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...