Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

4 - 10 Temmuz Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Fal uzmanı Selin Açıkgöz sizin için bu hafta burcunuzu neler beklediğini yazdı. Burçlara özel 4 Temmuz – 10 Temmuz için genel fal açılımı! Haftaya bu yazıyı okumadan başlamayın. 

 

Burcunuzu seçin ve sizi bu hafta neler beklediğini öğrenin.

Koç

Bu hafta konunuz bir yıkım, bir şeyi kökünden kesmek ile karşılaşabilirsiniz. Ama siz yine de doğal ritimlere güvenin. Yeterince uğraştıysanız, yeni bir şey doğacak ve canlanacaktır. Bu yaşadığınız durumlardan sonra sizi huzurlu bir dönem bekliyor olacak. Belki de âşık olabilirsiniz.

Bu hafta eski ve zamanı geçmiş tutumları, durumları bitirme ve yeni durumları oluşturma zamanıdır. Bu düşünceler, tutumlar, çevrenizdeki insanlar ya da başka maddi ve manevi durumlar olabilir.

Konuları ölçülü ve gerçekçi bakışla gözden geçirin. Düzen kurarken yolunuzdan şaşmayın. Planlarınızı tutarlı ve esnek bir azimle gerçekleştirin.

Tüm burçları görün

 

   

Boğa

Sizler için güzel umutların, perspektiflerin temeli atma zamanı geliyor ileriki günlerde. Endişeleri bir kenara bırakın. Adımlarınızı cana yakın ve kaygısız bir tavırla atabilirsiniz. Çok hareketli ve etkileyici, size canlılık katacak bir döneme gireceksiniz. Ama bu dönem muhtemelen bir saman alevi kadar da hızlı bitebilir.

Bu haftaki olaylar size şunu söylemek istiyor. Yeni bir yapı ortaya çıkabilmesi için, önce karmakarışık bir kaos yaşanması gerekiyor. Konuları ölçülü ve gerçekçi bakışla gözden geçirin. Düzen kurarken yolunuzdan şaşmayın. Planlarınızı tutarlı ve esnek bir azimle gerçekleştirin.

Tüm burçları görün 

 

 

İkizler

Bu haftanın konusu oyun oynarcasına, basit denemeler veya esneklik gerektiren bir konu olabilir. Tanıdık yoldan çıkın ve alışılmadık yollara adım atın. Yeni ve henüz tecrübeniz olmayan durumlara, eylemlere şans tanıyın. Eğer ilerleyemiyorsanız profesyonel yardım alın. Bazen olayları olduğundan daha güzel hayal ediyorsunuz. Bu yüzden dikkatli hareket edin ve yanlış adımlar atmayın. Yoksa sonunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Bu hafta sizi bekleyebilecek konularda içinizde saklı olan gizli motivasyonları fark edip karanlığı aydınlatmanız gerekir. Bağlılıklarınızdan kurtulmanız ve özgürce gönlünüzün kararlarını vermeniz gerekiyor. Birlikteliğinize ve bağlılıklarınıza önem vermeye özen gösterin.

Tüm burçları görün

 

 

Yengeç

Bu hafta sizi zorlayan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Bakış açısı eksikliğinden dolayı size yükünüz daha da ağır gelebilir. Kalbinizden geçen bağlayıcı bir karar verin. Bunun ardından yolunuz sizi huzur bulacağınız sağlam bir çevreye doğru götürecek.

Bu haftanın konusunu verimli bir zemine adım atmanız için yaşayacaksınız. Yaşama gücünüze ve diriliğinize güvenin. Konunuz canlanana kadar üstünde durun.

Tüm burçları görün

 

 

Aslan

Bu haftaki konunuz net ve zekice tutumunuzu gerektirebilir. Belki de zeki, bağımsız ve esprili bir erkekle iletişiminiz olur. Kendinize önce biraz mola verin ve başka insanlarla görüşün ve iletişimde olun. Bu görüşmeler sonucunda esnek tutum sergileyip belki de kararsız olduğunuzu gösterebilirsiniz. Zorunlu karar vermeden önce ihtimallerle oynayabilirsiniz.

Bu hafta karşılaşacağınız konuda bazı durumları aşmak için tutkuyla konunuza odaklanıp, gerekirse savaşmaya hazır olun. Bunu yaparken her zaman içgüdülerinize güvenin. İçinizdeki sesi dinlerseniz sizi doğru zamanda doğru yere götürecektir ve sizin doğru hareket etmenizi sağlayacaktır.

Tüm burçları görün

 

  

Başak

Bu hafta sezgilerinizi, ithaf, duygu ve vizyon gerektiren konularla karşılaşırsınız. Belki de bu özellikleri taşıyan bir kadın la iletişiminiz olur. Tereddüt etmeyin. Hedeflerinizi gözünüzden kaybetmeden, cesurca ve kararlı şekilde yolunuzda ilerleyin. Sonuç olarak değerlendirmenizi gerektiren güzel bir fırsat doğacak. Eğer doğru hareket ederseniz ileride çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mantıklı ölçüp tartmanız, makul ve akıllıca kararlar vermeniz önemli olacak. Devamında olacakların mesuliyeti tamamen sizde olacağının bilincinde olun.

Tüm burçları görün

 

 

Terazi

Güzel umutların, perspektiflerin temeli atma zamanı geliyor ilerdeki günlerde Teraziler için. Değerlendirmenizi akıllıca yapın, ayrıntılara dikkat edin. Akıllıca karar vermenizde, bir çözüme ulaşmak veya bir şeyi doğru anlamakta sizin tutumunuz yardımcı olacaktır. Yolunuzda soğuk rüzgarlar esebilir ve sizi zorlayan eleştirilerle karşılaşabilirsiniz.

Konuları ölçülü ve gerçekçi bakışla gözden geçirin. Düzen kurarken yolunuzdan şaşmayın. Planlarınızı tutarlı ve esnek bir azimle gerçekleştirin.

Tüm burçları görün

 

 

Akrep

Bu hafta kendi bakış açınıza sadık kalın ve sizi bu bakış açınızdan caydırmaya çalışanlara karşı müdafaa edin. Yolunuza çıkanların büyük değerini anlayın ve önemsiz sandığınız şeylere bile gözünüzü açın ve önemseyin. İçinizden geçenleri dile getirip içinize atmayacaksınız. Bunu şu an iyi bir şekilde yapabilirsiniz. Belki de sempatik, anlayışlı ve şefkatli bir erkekle iletişim kurarsınız.

Bu hafta gelişen durumların olumlu perspektiflerini ve planlarınızın menzilin farkında olun. Akıllıca kararlar verin, çünkü bu konunun devamının mesuliyeti tamamen sizde olacak. Mantıklı ölçüp tartmanız, makul ve akıllıca kararlar vermeniz önemli olacak. Devamında olacakların mesuliyeti tamamen sizde olacağının bilincinde olun.

Tüm burçları görün

 

 

Yay

Sizi güzel bir hafta bekliyor. Başka insanlarla buluşabilir belki davetler alabilirsiniz. Belki de siz birini arayıp görüşmek isteyeceksiniz. Konunuz aslında birisi ile ya da değişik insanlarla birlikte güzel iletişim kurup güzel vakit geçirmek. Biraz tutumlu olmanızda yarar var. Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize hâkim olun ve kendinizi sıkın.  Belki de konunuz dışardan koyulan yasaklardan dolayı engelleniyordur ve bu yüzden canlanamıyordur. Bu hafta yansıttığınız size geri dönecektir. Ektiğinizi biçeceksiniz. Belki de adil karar verme durumu da yaşayabilirsiniz.

Bu haftanın konuları sizin için önemli bir görev olabilir. Bu konuyla uğraşma zamanı gelmiştir. Şu an bu olayı çözmeniz için hem gücünüz hem imkânınız var. Girişimci olun, aktif adımlar atın. Vazifenizi başarı ile tamamlayın.

Tüm burçları görün

 

 

Oğlak

Bu hafta içe dönüklük, direnme belki de tehditkâr bir durumla karşılaşabilirsiniz. Yolunuza çıkanların büyük değerini anlayın ve önemsiz sandığınız şeylere bile gözünüzü açın ve önemseyin. Çok motive olacaksınız ve kendine güvenip egemen duruşunuz olacak. Belki de bağımsızlığa doğru adım atacaksınız. Bağımsız ve kendine güvenen bir kadın la da iletişim kurabilirsiniz.

Bu haftanın konusunu çok fazla dert etmeyin ve iyimser düşünün.

Tüm burçları görün

 

 

Kova

Bu haftanın konusu öfke, hayal kırıklığı, belki de birinin incinmesi olabilir. Sizi engelleyen duvarları yıkın. Sizi sıkan durumdan çıkın ve eski kalıpları üzerinizden atın artık. Sonuçta anlamlı bir şeyler yapabilirsiniz veya elde edebilirsiniz. Sonuçlardan müteşekkir ve memnun olacaksınız. Sağlam umutlar doğacak.

Hedeflerinize odaklanın ve hemen harekete geçin. Bunun için ne gerekiyorsa her şey elinizde var, hiçbir şeyi beklemek zorunda değilsiniz.

Tüm burçları görün

 

 

Balık

Bu haftanın konusu oyun oynarcasına, basit denemeler veya esneklik gerektiren bir konu olabilir. Kendinizi denetlenmenize izin verin veya başka bir şekilde yolunuzda devam etmenize fırsat tanıyın. Eski biçimleri ve olgunlaşmamış davranış şekillerini aşın. Sonuç olarak bu hafta duygusal ve mantıksal soğuk bir dönem getirecektir. Belki de soğuk bir çatışma yaşayabilirsiniz. Bu çatışma sayesinde durumlara akıllıca idrak edebileceksiniz. Neyin ne olduğunu anlayacaksınız.

Bu hafta dışınızda olan veya cansız şekillere bağlı kalmayın. Gizli anlamları arayın. Derin inancınızın size rehberlik etmesine müsaade edin.

Tüm burçları görün


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...