Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

18 Ağustos Kova Dolunayı (Ay Tutulması)

‘’akıl tutulması’’nın yaşandığı bir süreçten bahsediyoruz! Benlik, doğum sancısı çekiyor! ‘’ben’’ ile ‘’biz’’ karşı karşıya ve benim ikisini bir araya getirerek bütünü var etmem gerekiyor! Ortalığa saçılmış parçaları toparlamaya çalışıyoruz!

Ay’ın düzenleyicisi Satürn 14 Ağustos itibariyle ileri hareketine başlamış bulunuyor, Mart sonundan beri gerçekleşmekte olan Satürn retrosu böylelikle sona erdi, artık karmik dağınıklıklar yerini daha bilinçli bir sürecin gerekliliğine bırakıyor.

Aşmam gereken sınırlar neler? İçselleştirmem gereken nedir? Hangi yolculuk bana varlığına ihtiyaç duyduğum anlamı bulma şansı verir? Hangi birliktelikler ruhumun çekildiği bir yolculuğa ışık oluyor? Ne için gereksiz enerji kaybediyorum ve bunun benim gelişimim için bir katkısı yok? Etrafımdaki herkesin bana beni hatırlatan bir ışıkla yaşamımda olduğunun ne kadar farkındayım ve bu ışığı ne kadar derin bir farkındalıkla yaşamıma katabiliyorum?

İşte bu soruların cevapları bizde saklı!
HEMEN ARA

Doğum haritalarımız yardımıyla, içinden geçmekte olduğumuz yolculuğu okuyarak tüm bunları anlamanın tam zamanı; zira önümüzdeki altı ay kadar bu temalar etkisini koruyor olacak!

Hatırlatırım, her şey mart ayında başlamıştı!

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...