Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2017 Yılı Astrolojisi: Bu Yılın Önemli Tarihleri Nelerdir?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

2017 yılı astrolojisi, gökyüzündeki değişimler incelenerek yapılıyor, bazı yıldız olayları o kadar güçlü ki bunu pozitif veya negatif olarak hissediyoruz.

Uzmanımız 2017 yılında kaçırmamamız gereken tarihleri sizlerle paylaşıyor. Bakalım bizleri 2017 yılında neler bekliyor? Aşk, sağlık, şans, mutluluk, kariyer alanlarında 2017 neler getirecek.

Uzmanımıza göre 2017 tüm burçlar için şanslı bir yıl olacağını belirtti ama bu şans dediğimiz şey büyülü bir şey değil biraz da eforla kazanılacak bir şans olacak.

2017’de Plüton, Neptün, Uranüs ve Satürn gibi bazı gezegenlerin üzerimizde kuvvetli etkileri olacak. Bazı durumlarda bunlar pozitif şekilde yansıyacak, bazı durumda negatif olarak bize dönüş yapacaklar. Yay burcundakiler dikkat etmeliler çünkü Satürn yayı etkisi altına alacak, Uranüs’te Koç burcu üzerinde etkilerini gösterecek.


 

19 Mayıs ve 11 Kasım önemli tarihler çünkü gezegenlerin etkilerini hissedeceğiz. Bu mükemmel etkileşim size hedeflediğiniz alanlarda başarı göstermenizi sağlayacak ama bu şansa kalmış bir şey değil sizin bu durumu çaba sarf ederek aleyhinize döndürmeniz lazım. Bu tarihler yeni bir işe koyulmak ya da yeni bir projeye başlamak için uygun tarihler. Oğlak, yay, aslan, terazi, ikizler ve koç burcunda olanlar bu tarihlere dikkat etsinler, olumlu etkilerini görebilirler.

Diğer bir önemli tarihse 27 Ağustos, balık, terazi yada oğlak burcunda olanlar bu tarihte ki etkileşimleri hissedecek.

Astroloğumuz Hüseyin Akdağ'dan daha detaylı 2017 Burç Yorumunuzu ücretsiz okuyun.

Jüpiter’in Neptün’le olan ilişkisinde hissedeceğimiz pozitif etkilerin en çok hissedileceği tarih 3 Aralık 2017, bu tarihi not düşün. Kötülükleri uzaklaştıracak ve huzuru biraz daha ruhunuzda hissedeceksiniz. Bu sakinlikten iyi yaralanın ve sağlıklı kararlar almaya çalışın. Bu tarih özellikle yay, balık, akrep, oğlak ve boğa burçlarını etkileyecek ve idealleriniz gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacaksınız. Her şeyin daha güzel olacağını hissedeceğiniz bir gün olacak.

 

Gelelim negatif etkilerini göreceğimiz tarihlere, Jüpiter’in terazi üzerindeki baskısı, Plüton’un oğlak üzerindeki baskısı, negatif enerjiyi açığa çıkaracak. Bu tarihler arası birbirine yakın değil, 30 Mart ve 4 Ağustos’a dikkat edin. Bu tarihlerde çatışmalar artacak, güç savaşları ortaya çıkacak, gücün kötüye kullanılması yüzünden eşitlik ve ele geçirme sorunları yaşanacak, bunu bir arkadaşınızla da yaşayabilirsiniz ya da eşinizle, bu tarihlerde sükûnetinizi korumaya çalışın. Akrep, Koç, İkizler ve Kova burcunda olanlar dikkat etsin ve içlerinde ki huzuru ve dinginliği korumaya çalışınlar.

En iyi falcı ve medyumlara fal baktır geleceğine ışık tut
HEMEN DANIŞ

Uzmanımız bunların dışında 2017 yılının tüm burçlara umut vaat eden bir yıl olacağını belirtmiştir.

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...