Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burcunuza göre ruh eşinizi nerede bulursunuz?

Ruh eşi telepatik bir bağla bağlı olduğumuzu hissettiğimiz, onu gördüğümüz anda bizde huzur ve maziye özlem hissi uyandıran her zaman aradığımız ikinci yarımızdır.

Peki burcumuza göre ruh eşimizle nerelerde karşılaşabiliriz?

 

Burcunuzu seçip tıklayın

Koç

Koç burcu girişken, tutkulu, yeni şeyler denemeyi seven, atılgan insanların burcudur. Koçlar yeni başlangıçlar yapmak konusunda çok başarılıdırlar. Maceracı ruhludurlar.

Koçlar ruh eşinizi bulmak için yeni bir başlangıç yapın, yeni bir maceraya atılın. Onunla yollarınız kesişecektir.

Ruh eşinizi en iyi uzmanlara telefondan fal baktırarak bulun

Tüm burçları görün

 

   

Boğa

Boğalar zevkine düşkün, sefayı lüksü ve zarafeti seven insanlardır. Kültürel etkinlikler onlar için zeki ve lüksü temsil eder. Tatlıya, lüks kıyafetlere, güzel olan her şeye aşıktırlar.

Boğalar, ruh eşinizi bulmak için müzeler, konserler, kitap evleri en güzel yerlerdir.

Gerçek aşkı ne zaman bulacaksınız?

Tüm burçları görün 

 

 

İkizler

İkizler burcu iletişim burcudur. İnsanlarla bağlantı kurmayı, sürekli hareket halinde olmayı ve eğlenmeyi severler. Eğlenmeyi iyi bilirler.

İkizler ruh eşinizi bulmak için partiler, eğlence mekanları ve adrenalin sporları etkinlikleri en uygun yerlerdir. Ne de olsa partilerin yıldızı sizsiniz.

Başka yerlere gitmek mi istiyorsunuz?

Tüm burçları görün

 

 

Yengeç

Yengeç burcu evi ve aileyi temsil eder. Yengeçler evlerini güzelleştirmeyi, aileleri ile ilgilenmeyi ve ev içindeki etkinlikleri severler.

Yengeçler ruh eşinizi bulmak için en uygun yer belki de Koçtaş yada Madam Coco.  Sizin kadar evine düşkün biri ile buralarda karşılaşmanız mümkün.

Kişisel sorunlarınızın üstesinden gelmek için ne yapabilirsiniz?

Tüm burçları görün

 

 

Aslan

Aslanlar gösterişi, ilgi odağı olmayı, liderlik yapmayı seven, çocuk ruhlu, eğlenceli insanlardır. Hayata iyimser, sevecen ve pozitif bakışları ile renkli ve güzel insanlardır.

Aslanlar, ruh eşinizi sahnede, eğlenceli ve heyecanlı aktivitelerde bulabilirsiniz. 

Aşk mı yoksa arkadaşlık mı?

Tüm burçları görün

 

  

Başak

Başak burcu toprak grubu bir burçtur.  Doğayı, toprağı, doğada yapılan etkinlikleri sever.  Ayrıca öğrenmeye ve araştırmaya meraklıdırlar.

Başaklar ruh eşinizi bir orman yürüyüşünde, doğa etkinliğinde, kütüphanede veya belki de pazarda gezerken bulabilirsiniz. 

Gökten aşk yağıyor yakalamak istemez misin?

Tüm burçları görün

 

 

Terazi

Terazi burcu Venüs’ün yönetimindedir. Teraziler lükse düşkündür. Toplulukla hareket etmeyi severler ve yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar.

Teraziler, ruh eşiniz partiler kokteyller, sergiler yada galalarda sizi bekliyor olabilir.

Kader sizin için ne öngörüyor?

Tüm burçları görün

 

 

Akrep

Akrep gizem burcudur. Akrepler derin gizemleri çözmeyi, bilinmeyeni araştırmayı, ökült metafizik konularda okumayı severler.

Akrepler ruh eşinizi gizemli topluluklarda, dedektiflik işlerine gönül vermiş insanlar arasında yada belki de kitapçıda gizem romanları bölümünde bulabilirsiniz. 

Onun gizemlerini bir bir çözmek için tıklayınız.

Tüm burçları görün

 

 

Yay

Yay burcu seyahat etmeyi, felsefi konularda konuşmayı sever. Yaylar özgürlüklerine düşkün, sıra dışı düşünmeyi seven, çocuk ruhlu insanlardır.

Yaylar ruh eşinizle bir seyahatte karşılaşabilirsiniz. Veya kütüphanenin felsefe bölümünde.

Aşk meleği okunu kime atsın isterdiniz?

Tüm burçları görün

 

 

Oğlak

Oğlak burcu çok çalışkan, disiplinli, azimli, istikrarlı ve tutkulu insanlardır. Bu özellikleri ile işyerinde büyük başarılara kolaylıkla ulaşırlar.

Oğlaklar ruh eşinizi muhtemelen işyerinde bulacaksınız. Zaten zamanınızın büyük bir kısmını orada geçiriyorsunuz.

Kabul mü etmelisiniz yoksa ret mi etmelisiniz?

Tüm burçları görün

 

 

Kova

Kova burcu teknolojiyi, yeni buluşları ve bilimsel ilerlemeyi temsil eder. Kovalar arkadaşlarına çok düşkündürler. Arkadaş grubundan güç alırlar ve arkadaşlarını aileleri gibi görürler. Kovalar ruh eşinizi muhtemelen arkadaş grubunuz içinde bulacaksınız. 

Aşkı bulmanızı sağlıyoruz. Uzmanlarımızı keşfedin

Tüm burçları görün

 

 

Balık

Balıkların hayal günü çok kuvvetlidir. Güçlü sezgileri ve geniş vizyonları ile sanat konusunda çok başarılıdırlar. Ayrıca su grubu olan balık burcu insanı deniz kenarında yaşarsa mutlu olur.

Balıklar ruh eşinizi bir sanat kursunda, mesela resim kursunda bulabilirsiniz. Ya da sahilde.

Beklentilerinizin gerçekleşmesi mümkün mü?

Tüm burçları görün

 

Ruh eşimizi bulmayı ne kadar istesek de aşık olmak için illa ki ruh eşimizi bulmamız şart değil. Bazen çok küçük davranış değişikleri ile ilişkilerimizde mutluluğa doğru büyük adımlar atabiliriz. Bu konuda astrolojinin size yol göstermesine izin verin ve ilişkilerinizde uyumu yakalayın.

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...