Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

30 Ekim Akrep'te Yeni Ay

30 Ekim Pazar günü gün batımı sonrasında, yedi derece akrepte, aslanın doğal evi olan aşk, yaratıcılık ve cinsellik evinde gerçekleşiyor yeni ay! Herkes kendi özünü arıyor ve buna dair bir şeyleri hatırlamaya çalışıyor! Yeni ay başlangıç zamanlarıdır; bununla birlikte buradaki akrep vurgusu daha çok ‘’ölüm’’ temasını akla getiriyor. ‘’ Hangi bitiş neyi başlatmakta olabilir? ‘’ diye düşünmekten alıkoyamıyor insan kendini! Romalı Şair Lucan’ın ‘’ Ölüm, uzun soluklu bir varoluşun tam ortası!  ‘’ sözlerini hatırlıyorum… Daha derin bir şeylerin başlangıcı…

 

 

Ay düğümü ile iki orbla altmışlık açı yapıyor yeni ay ve ay düğümü, düzenleyicisi Merkür ile tam altmışlık yapıyor! Merkür, yeni ay enerjisine en çok maruz kalan planet! Olan ya daha güçlenir ve derinleşir ya da hakkı rahmetine kavuşur! Size bunun birçok işareti gösteriliyor olacak! Direnmek sonucu çok da değiştirmeyecektir. Ya bir şey ne kadar yavaşlatmaya çalışsanız da sizi sarar sarmalar ya da bir şey ne kadar onun varlığını korumaya çalışsanız da yavaş yavaş uzaklaşır! Burada anlamamız gereken bir şeyin varlığını sürdürebilmesi için bizim bu ilişkiden karşılıklı beslenebilmemiz gerekliliğidir.

Size Özel 2017 Burç Horoskop Yorumu için tıklayınız.
HEMEN ARA

 

Hergün yeni bir sır değilse keşfettiğimiz, tutku barındırmıyorsa içinde sarılışımız, derin bir güven değilse duyduğumuz, bir şeyler eksiktir ve bu zamanda bu kendini iyiden iyiye hissettirecektir. Ya anlaşılacak, iyileşilecek, yaralar sarılarak yeni bir zamana geçilecek ya da alınamamış dersler yeni dönemde tekrar alınmak üzere sıraya girecektir. Bizden ‘’yakın’’( şüphesiz ) olmamız isteniyor ve bunun ne anlama geldiğini çok iyi anlamamız! Şimdilik bu!

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...