Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

29 Kasım 2016 Yay Burcunda Yeniay

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Akrep burcunda gerçekleşen 30 Ekim’deki yeniay bize zorlu bir kasım ayı yaşattı. 22 Kasım’da Güneşin yay burcuna geçmesiyle beraber ise taşıdığımız enerji de hayata bakış açımız da değişmeye, güzelleşmeye başladı.

29 Kasım’da gerçekleşecek olan yeniay bir süredir tıkanıklık yaşadığınız tüm konuların sonuca bağlanacağı bir dönemi getiriyor. Bu dönemde gizli kapaklı işler ortaya çıkacak ve adalet teması ön planda olacak. Aynı zamanda yalnız kalmak istemediğimiz, arkadaşlarımızı daha çok görmek için can attığımız bir dönem olacak. Birçok arkadaşınızın size yardımcı olduğunu sizin de onlara yardım ettiğinizi bu yeniayda göreceksiniz.

En iyi astrolog ve falcılardan geleceğinize dair tavsiyeler alın! Üstelik ilk 10 dakikanız sadece 3,5 tl
HEMEN ARA

 

Kasım ayı boyunca akrebin de etkisiyle kendimizi zorladığımız bir dönemden geçtik. Kendimize birçok soru sorduk, özlüğümüzü ve özgülüğümüzü tartıştık. 29 Kasım ile beraber kendimizle daha barışık olacağız, artık cevaplar daha net ve yalın.

Yay burcunun yeniayı bize keşfetme, dinleme ve öğrenme arzusu veriyor. Bir bakıma geçen ayla bütün düşündüğümüzde, geçtiğimiz ay kendimizi sorguladık şimdi de ne yapacağımızı biliyoruz ve adımlar atıyoruz. Bu dönem, uzun zamandır cesaret edemediğiniz işlere başlamak için ideal.

Bu dönemi sorunsuz atlatmanız ve giriştiğiniz işlerde başarılı olmanız için yargılayıcı olmadan, karşınızdaki kişilerle ortak noktalarınızı bulmayı, başkalarıyla fikir alışverişinde bulunup adımları bu fikirler doğrultusunda atmayı ve rüyalarınızın gerçekleşmesi için gerçekçi ve emin adımlarla ilerlemeyi unutmayın.

 

<< Falıma Nasıl Baktırabilirim ? >>


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...