Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

14 ARALIK DOLUNAYI : HAYAT YOLUMUZU BULMAK

14 Aralık Çarşamba 03:05’te Yay- İkizler aksında gerçekleşecek olan dolunayda özellikle büyük kötücül Satürn ve büyük iyicil Jüpiter sahnede olacak!

Bu da demektir ki ‘’Sorumluluk’’ temasının yükseleceği bir dolunay bizi bekliyor! Bizden ‘’yol’’un sorumluluğunu almamız isteniyor! Peki yol nedir? Yol, yaşamdır. Yaşamak nedir? Nefes almak, yemek, içmek midir? Hayır! Yaşamak, uyandığın her günde, o güne ektiğin anlamın ışığıyla yol almaktır! Bunu, bu dönemi değerlendirebilmek için çok iyi anlamak gerek! 


Dolunay’ın düzenleyicisi Merkür oğlakta ve Pluto ile kavuşuyor! Algılarımız bambaşka bir boyut kazanıyor! Neye hiç başka açıdan bakmak durumunda kalmamışsanız bu dönemde o bakış açısını bulacaksınız. 

Alanında uzman falcı ve astrologlarla birebir konuşmanın ilk 10 dakikası yalnızca 3,5 TL !!! ►
Hemen Ara

3. Ev Komşular, Kardeşler Evidir

3. ve 9. ev temalarını görüyoruz! 3. ev ‘’kardeşler, komşular’’ evidir. ‘’komşu’’ kavramını çok iyi anlamak gerek! ‘’komşu’’ kavramı bugünkü gibi bazen aylarca selamlaşmadan aynı apartman, sokakta yaşadığımız değil, yuvamıza, yaşamımızın mahrem alanına en yakın olanlardır. Bu dönemde onların hayatımızdaki önemi ön plana çıkıyor.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan ►
Hemen Oku


9. Ev Uzak diyarlar, İnançlar evidir

Yakın çevremizde çok önemli geçişler yaşanıyor. Birleşmeler ve ayrışmalar var… Satürn ve Jüpiter bize yoldan bahsetmişti, peki ‘’yolu paylaşmak’’ tam olarak ne olabilir? 9. ev ‘’uzak diyarlar, yüksek hedefler, kehanet, inançlar, Tanrılık’’ evidir. Yaradanın gözüyle bakıyor olsaydık, neyi fark ederdik ‘’insan’’a anlatılmak istenen? Neyi fark etmemiz isteniyor olabilir? Neyden koptuk ve orada kaybolduk da hatırlamak için geldiğimiz o yeri, kendimizi onu arar bulduk?

Kiron T- kare ile kıstırılmış durumda, bu bize ‘’iyileşmek’’ bir seçimdir ve bizi ‘’iyileştirecek olan’’ seçtiklerimizdir diyor. Kendi içinde özgür olmayanın, dış dünyada onu yansıtan parça ile buluşma şansı yoktur. Sizi iyileştirecek seçimler için ilk önce ne istediğinizi bilin, dünya size o eksik parçayı bulduracaktır.Bunu da seveceksiniz

2017 BURÇ YORUMLARINIZ HÜSEYİN AKDAĞ'DAN

Burç Aşk Uyumu ve Karakter Özellikleri


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...