Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 12 - 19 Aralık

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ : 12-19 ARALIK


Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak!

Genel olarak,
Bu haftanın şanslıları Yaylar olacak, Ay, Güneş ve Satürn’ün dizilişi sayesinde hiç tereddüt etmeden önemli bir karar alabilirsiniz, özellikle de ekonomik konularda. Pişman olmayacaksınız

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 14 Aralık’ta gerçekleşecek olan Dolunay. İkizler-Yay arasında gerçekleşecek olan Dolunay iç dünyamızdakileri dışarıya çıkartacağımızın sinyallerini veriyor. Aynı zamanda Merkür’ün Oğlak burcunda seyir etmesi de bu tarihin ortak mallar, iş birleştirmeler veyahut dava halindeki mal bölüşümleri gibi konuları ön plana çıkartıyor.


KOÇ 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta yardıma ihtiyacınız yok! Ufkunuz genişliyor ve bir şeyler yapma isteğiniz artıyor. Yaşamı çok daha farklı yaşamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz.

İlişkiler: Duygusal hayatınız bu hafta geçen haftalara göre ritim kazanıyor. Kalbinizin artan ateşini ve hızını siz de fark edeceksiniz. Yatak odanız artık uyumlu renklerle aydınlanacak. Artık daha fazla aşk hayatınızın kurbanı olmak istemiyorsunuz, bundan sonra ilişkilerinizin iplerini elinize alıyorsunuz.

<<Koç burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 

BOĞA 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta elinizi attığınız her iş hallolacak. Ağzınız güzel laf yapmak için açılmayacak. İnsanların hareketlerini gözlemleyip ona göre konuşacak, dürüstlüğünüzle kazanacaksınız.

İlişkiler: 17-18 Aralık hafta sonunda misafir ağırlamaya hazır olun. Siz uygun olduğunuz müddetçe, etrafınızdakiler tüm toplantıları sizin evde yapmak isteyecekler. Siz de misafirperverlik nasıl olur örneği gösterip, sofranızla övgü toplayacaksınız.

<<Boğa burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


İKİZLER 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Ruhunuz sakinleşiyor ve siz önceki günlere nazaran daha toleranslı oluyorsunuz. Aynı zamanda hafızanızın sizi yanıltmadığı ve kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Eğer bir sunum, iş görüşmesi veya bir sözlüye girecekseniz bu hafta içinde halledin

İlişkiler: Aşk hayatınız hiç olmadığı kadar iyi ve resmen bulutların üstündesiniz. Bunu fark ettiğiniz an, yakınızda problemleri olan kişilere yardım etme ihtiyacı hissedeceksiniz. Kendinizi başkasının yerine koyup, iyi bir dinleyici olmanız an meselesi.

<<İkizler burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


YENGEÇ 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta özel hayatınız ve iş hayatınız arasında bir denge kurmakla geçecek. Her iki alanda da birçok aktiviteye katılacak ve birini birinden az tutmamak için yoğun bir hafta geçireceksiniz.

İlişkiler: Kendinizi yıpratacak bir tutkunun esiri oldunuz. Eğer birlikteliğiniz varsa küçük ama etkili değişiklikler yapmanızın, geleceğinizi için büyük önemi var.

<<Yengeç burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


ASLAN 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta sizin en büyük silahınız olayları kavrama yeteneğiniz olacak. Önünüze engel olan her türlü engeli farklı açılardan düşünerek analiz edecek ve çözümler üreteceksiniz. Stratejileriniz, başka stratejileri ortaya çıkartmak ve tuzakları bulmak için oyuna giriyor.

İlişkiler: Kalbinizden uzakta kalanları yakınlaştırma sürecine giriyorsunuz. Sevilen kişi olmak için hoşgörülü yapınız ön planla, karşınızdakini hatalarıyla da sevdiğinizi fark ediyorsunuz. Aşk gerçekten da sizin yanınızda.

<<Aslan burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


BAŞAK 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu ne el çabukluğu bu ne beceri! Bu hafta her yana koşuyorsunuz ve herkese direktifler vererek onların da hayatını kolaylaştırıyorsunuz. Yorulan sizsiniz, kimse direktif almaktan mutsuz değil.

İlişkiler: Etrafınızdakiler için sizi sarıp sarmalamak ve size dayanak olmak hiç de kolay değil. Böyle bir yaklaşım hiç istemiyorsunuz. Ama bir yandan daha çok ilgi beklerken diğer yandan da hiç orta yol bulucu olmuyorsunuz.

<<Başak burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


TERAZİ 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Kuşkucusunuz ama böyle olmakla iyi yapıyorsunuz. Hayatınızdaki huzuru bozabilecek kişileri önceden sezeceksiniz. Belki tırnaklarınızı önceden göstererek abartıyorsunuz ama en azından düşmanları uzak tutmak için işe yarar bir yöntem.

İlişkiler: Yakın zamanda sizi mutlu edecek bir ‘bilet’ alacaksınız. Bu, mesaj kutunuza gelen bir mail, beklemediğiniz bir arama ya da gerçekten bir bilet olabilir, mutluluğa doğru yol alacağınız kesin.

<<Terazi burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 

AKREP 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Konuşurken seçtiğiniz kelimeler sizi ön plana çıkartıyor, bu özgüvenle daha çok söz alıyor ve toplantıların parlayan yıldızı oluyorsunuz. Eğer ticari işlerle uğraşıyorsanız, bu hafta iyi sonuçlar almanız ve pazarlıkta karlı çıkmanız an meselesi.

İlişkiler: Daha yumuşak başlısınız, olayların ve kişilerin sizi etkilemesine izin veriyorsunuz. Ve bu hafta sizi etrafınızda sizin için pervane olanlar etkileyecek. Bekarsanız adaylar arasında seçim yapmanız gerekebilir.

<<Akrep burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


YAY 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta çok meraklısınız. Her şeyin nedenini, niçinini bilmek istiyorsunuz.  Okuma yapmak, müze gezmek, sinemaya gitmek ve birçok yere yetişip, yeni şeyler öğrenmek için ideal bir hafta.

İlişkiler: Egzotik bir yere tatile gitmeye hazırlanıyorsunuz. Eğer böyle bir planınız yoksa aşkınızın gözlerinde seyahat edeceğiniz kesin. Şanslı günler sizi bekliyor.

<<Yay burcu karakter özelllikleri ve aşk uyumu>>


OĞLAK 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta sırlar ortaya çıkacak ve siz de bu sırları ortaya çıkaran tarafta olacaksınız. Yeni stratejiler üretmenin ve farklı olaylara karşı savunma almanın vakti geldi.

İlişkiler: Karşı tarafla iletişimiz iyi ve kendinizi güzel ifade ediyorsunuz. Bu da karşı cins tarafından fark edilmenizi sağlayacak. Aynı zamanda sevdiğiniz kişi için inisiyatif almanın ve onun yardımına yetişmenin sırası.

<<Oğlak burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku


KOVA 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Motivasyonlarınızın kaynağını bulmanız gerekiyor. Bu hafta kendinize yönelip bu konuya çözümler bulabilirsiniz. Unutmayın hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak yollar en iyi bildiğiniz ve çalıştığından emin olduğunuz metodlardan geçer. Bu hafta planınızı oturtursanız hızınızla projelerinizi hayata geçirmiş olursunuz.

İlişkiler: Çevrenizde yardımlaşma ve barış ortamı var. Siz de kişisel olarak bu ortama katkıda bulunmak istiyor, harekete geçiyorsunuz. Bu durumdan en çok yararlanacak şanslı kişiler sevdiğiniz kişi ve yakın arkadaşlarınız.

<<Kova burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


BALIK 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Gezegenler sizin yanınızda. Bilgi ve birikimlerinizi artırıyor ve deneyimlerinizi üstlerinize farkettiriyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde içinde bulunduğunuz tereddüt durumundan çıkıp, kendinizi gösterme vakti geldi.

İlişkiler: Uyanın artık! Kalbiniz için bir şeyler yapma vakti geldi. Aşkla kendi köşenize dönerek yarışamazsınız. Artık harekete geçmeli ve açıklamalarda bulunmanın haftası. Eğer çok utangaç olduğunuzu düşünüyorsanız en azından sizin yanınıza yaklaşılmasına izin verin.

<<Balık burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 Bunları da Seveceksiniz

Ayın Burcu : Başakları Tanıyalım 

Evlilik ve Aşk Falı

Metabolizmayı Hızlandırmanın 10 Doğal Yolu


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...