Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 19-26 Aralık

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız : 19-26 Aralık

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak!

 

KOÇ

Uğraşlar : Satürn ve Uranüs sayesinde zamanı çok iyi kullanacak ve yaptığınız işleri sıfır hatayla tamamlayacaksınız. Ekonomik anlamda bu sıra bir durup, plan yapmanız ve gelir giderlerinizi hesaplamanız gerekiyor. Giderlerdeki ufak değişikliklerle dengeyi sağlayacaksınız.

İlişkiler : Bu ara aşkın ateşinin tadını çıkartıyorsunuz. Biraz romantizm, biraz yaratıcılım ve durmayan bir şefkat yağmuru ilişkinizi hiç olmadığı kadar duygu dolu yapacak.


BOĞA

Uğraşlar : İş yerinizde sizden daha fazla çaba göstermenizi bekliyorlar ama siz artık bunaldınız. Eğer yeni bir iş arayışındaysanız bu sıra pozitif geri dönüşler almanız olası. Acele etmeden tüm fırsatları değerlendirmek ve sizin için en iyi olanı seçmek en doğru davranış olacaktır.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


İlişkiler : Bekarsanız, sizi süprizlerden uzakta tutan köşenize siz kendi temkinlerinizle çekilmişsiniz halbuki etrafta sizi arayan gözler var. Onları farketmenin vakti geldi.


İKİZLER

Uğraşlar : Yakın zamanda kendinizi bir hareketlenmenin ortasında bulacaksınız, aksiyona hazır olun.  Temkinli olmanız ve etrafınızda olup bitenleri iyice izlemenizde fayda var.

İlişkiler : Etrafınızıdakilerle neşenizi ve sevdiğiniz şeyleri paylaşmayı biliyorsunuz. Kalbiniz açısından baktığımızda da bu hafta kalbinizde esen rüzgarın yönünü sevecek ve kendinizi bırakacaksınız. Özellikle bu hafta sonu tansiyonlara dikkat, kendinizi çok kaptırmayın.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : İş yerinizde sizi sinirlendirecek yeni bir habere hazırlıklı olun. Eğer geçtiğimiz günlerde insanların görünüşüne bakarak onlara güvendiyseniz, herkesin göründüğü kadar güvenilir olmadığına tanık olacaksınız. İş yerinde dostluk çok zor.

İlişkiler : Antenlerinize takılan aşk adımlarından o kadar korkuyorsunuz ki tüm korunma kalkanlarınız devrede. Kendi kendinize barikat koymakta üstünüze yok.

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar : Bu hafta sizin için kilit bir hafta olacak. Cesaretinizi toplayıp her riski alabilmek için çok iyi bir fırsat. Yeni şeyler denemeye ve yetenekleriniz doğrultusunda yeni işleri görmeye hazır olun.

İlişkiler : Aile içinde en iyi analiz yapan ve içgüdülerinizle insanların sorunlarını farkeden kişi sizsiniz. Bu sebepten onlara çözüm üretmekte de yine size düşüyor.
Aynı zamanda ne kadar doğal halinizdeyseniz o kadar ilgi çekici konuşmalar gerçekleştireceksiniz.

 

BAŞAK

Uğraşlar : Eğer ticari bir işle uğraşıyorsanız bu sıralar şanınız yürüyor. Eğer sanatsal bir icraatınız varsa etfafınızdan övgüler topluyorsunuz. Bu hafta rüyalarınızın gerçekleşebileceği ender zamanlardan, sihirli çubuklu iyilik perileri sizi dinliyor.

İlişkiler : Akılcı tavrınız olaylar üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlıyor. Disiplinizle ilişkinizdeki engelleri yavaşça ama emin adımlarla aşıyorsunuz. Aile hayatınızda huzur var.

 

TERAZİ

Uğraşlar : Yeteneklerinizi ön plana çıkartıyorsunuz aynı zamanda seçici tavrınız da bu hafta tavan yapıyor. Entellektüel ve fiziki olarak bu hafta formunuzdasınız.

İlişkiler : Duygusal olarak tam olarak nereye gideceğinizi ve hangi kıyıya demir atacağınızı kestiremiyorsunuz. Bekarsanız  etrafınızda dolaşan haylaz birinin hareketleri sizi etkileyecek ve kafanızdan bazı fanteziler geçmesini sağlayacak.

 

AKREP

Uğraşlar : Biraz kaygısızlık dozu alırsanız şu anın ve yaşadığınız günün tadına varacaksınız. Bizden söylemesi bu ara fazla vitrin bakmayın zira knedinizi şımartıp biraz alışverişi abartmanız an meselesi.

İlişkiler : Duygusal hayatınızın merkezine ihtiyacını duyduğunuz hisleri yerleştirdiniz. Bu ihtiyaçların giderilmesini istiyorsunuz ama sevgiliniz bu ara çok yoğun ve bu isteğinizin farkında bile değil…

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

 

YAY

Uğraşlar : Satürn ve Uranüsü takip edin! Çünkü şimdi hayatınızı yeniden şekillendirme ve yeni planları harekete geçirme vakti. Olayların sonuçlarını da şimdiden kestirip çözümler üretiyorsunuz bu da dün tereddüt halindeyken bugünden itibaren cesaret etmenizi sağlıyor.

İlişkiler : Aşkta olduğu gibi arkadaşlıkta da hesap peşinde değilsiniz, sizin için vermek aynı zamanda almak da demek. Bu hafta rüzgar sizin lehinize esiyor ve kendine en güvenli halinizi sosyal ortamlarda göstermeye başlıyorsunuz.

 

OĞLAK

Uğraşlar : İletişim yetinizle birçok kapıyı aralıyorsunuz. Bir sınav, mülakat veya yarışmaya katılacaksanız bu hafta ideal. Yanıltıcı sorular sizi yanıltamayacak.

İlişkiler : Uzlaştırıcı tavrınız yakınlarınız arasında çok seviliyor ve değeri biliniyor. Çocuklarınızı veya sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmeyi ve onlarla güzel anlar paylaşmayı ihmal etmeyin.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 

KOVA

Uğraşlar : Uzun zamandır çözüme ulaşmayan sorunları adeletli bakış açınızla siz çözeceksiniz ve bu herkes tarafından övgüyle karşılanacak. Bu haftayı ufak tefek ama canınızı sıkan sorunları çözmekle harcayın, inanın sonrasında pişman olmayacaksınız.

İlişkiler : Meraklı ve yaratıcı ruhunuzu elinizden geldiğince çok kişiyle paylaşıyorsunuz. Özellikle son okuduğunuz kitaplar, son gördüğünüz filmler veya sergiler konuşmalarınızın ana teması. Karşınızda istediğiniz gibi dolu biri varsa kaliteli sohbetler sizi bekliyor olacak.

 

BALIK

Uğraşlar : İş yerinizde akıl sizin yoldaşınız fakat tereddüt sizi yenilikler yapmaktan alıkoyuyor. Sizce de fazla konfora düşkün olmadınız mı ? Biraz risk almalısınız.

İlişkiler : Sosyal hayattaki yüzünüz gerçek siz değil. Dışarıdan gülüp içten içe melankoliye doğru kayıyorsunuz. Biraz dinlenin! Eğer bekarsanız prensiplerinizin arkasına sığınmaya devam edin, hayatınızı alt üst edecek tekliflerdense bu daha iyi bir seçim.

 

Bunları da seveceksin

Burcunuza göre Türkiye tatil rehberi

Yeşilçam Ustaları ve Burçları

 Burç Taşları : Peki Senin Taşın Hangisi?

Erkekler ilk adımı neden geç atar?

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...