Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 26 Aralık - 02 Ocak

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız : 26 Aralık - 02 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak!

 

KOÇ

Uğraşlar : Rahatlık, akan suya kendinizi bırakma ve risk almama ile yenilik, değişim ve orjinal olma arasında karar veremeyip bocalıyorsunuz. Bu iki taraf arasında kendi dengenizi bulmanız şart.
İlişkiler : Sevgilinizle başbaşa konuşmanız pek de iç açıcı geçmedi. Karşılıklı olarak suçu birbirinize atıyorsunuz. Ne oldu kıskançlık iğnesi size mi vuruldu yoksa ona mı ? Sakinleşin ve aşkınız için bir adım atmanızda sakınca olmadığını bilin.


BOĞA

Uğraşlar : Günlük hayattaki ufak problemlerinize yakın zamanda çözüm üretemiyorsunuz. Panik halindeyken daha az etkilisiniz. Size bol şans ama bilin ki hafta sonuna doğru huzur sizi buluyor.

İlişkiler : İlişkinizin daha iyi olması için harekete geçiyorsunuz. Ruhunuza söz geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Yeni bir enerji ile birlikte tanıdığınız topraklara geri dönüp sizi rahatsız eden yabani otlardan kurtlumanız gerekli.

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

İKİZLER

Uğraşlar : Modunuz bu ara biraz düşük ve kaprisli davranışlarınızı saklamıyorsunuz. Cidden çalışmak bu sıralar çok sıkıcı ve kafanızı işinize veremiyorsunuz. İş arkadaşlarınız da bunun farkında. Tatildeyseniz de kimsenin sizden servis beklemesine tahammül edemeyeceksiniz.

İlişkiler : Sizin en büyük avantajlarınız kalbinizden gelen cömertlik ve kibarlık. Bu sebepten sizi baştan çıkaracak kişiyi doğal haliniz ve kalbinizin güzelliğiyle kendinize çekeceksiniz.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : Yaptığınız tüm işte herkesin iyiliğini ve çıkarını düşünüyorsunuz. Kimsenin kalbini kırmamak adına kendinizden taviz veriyorsunuz.

İlişkiler : Bir karara varmanız için üzerinizde baskı hissedeceksiniz. Bu durum sizi rahatsız edecek ve her şeye bir ara verme, kafanızı dinleme ihtiyacı hissedeceksiniz. Sizi bunaltan insandan uzaklaşırsanız etrafınızda konuşacak başkalarının da olduğunu ona göstermiş olursunuz.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 

ASLAN

Uğraşlar : Bilek gücü gerekse bile başladığınız işi başaracağınıza eminsiniz ve her türlü zorluğa hazırsıniz. Karakteriniz karşılaşacağınız fırtınalara hazır ve yüzleşeceğiniz kişiler sizi korkutamayacak.  
İlişkiler : Çiçekler, çikolatalar göndermenin sırası sizde. Sonuö ne olursa olsun düzgün bir davranış sergilediğinizin bilincinde olun. Eğer karşınızdaki sert çıkarsa alttan alın çok uzatmadan ve gülümseyerek durumu yatıştırın.

 

BAŞAK

Uğraşlar : Bu ara fikirleriniz biraz yanar döner mi bize mi öyle geldi ? J Son dakikada karar değiştirmekte ve çalışma biçiminizi gözden geçirmekte hiç tereddüt etmiyorsunuz. İnsanlar ilk önce şaşırsa da daha sonra size ayak uyduracaklar.
İlişkiler : İlişki dünyanızı etkileten Merkür yalnızca yanlış anlaşılmalar getiriyor. Karşınızdakinin karşıtını söylerken bir kez daha düşünmenizde bu sebepten yarar var. Sorularınız varsa açıkça sorun. Olaylar daha da karışmadan, sakince, başınızdan geçenleri aydınlatın.

 

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

TERAZİ

Uğraşlar : Nerde sizin övündüğünüz sabrınız ?? Fiziksel olarak sınırlarınızı zorlamak ve en iyisi için her şeyi yapmak istiyorsunuz. Ama biraz sabır şart. Özellikle kışın yapılan sporlarda yaralanma riskiniz olduğunu unutmayın.
İlişkiler :  Hem yoruldunuz hem de yorucusunuz. Sinirli yapınızı gerçek anlamda dinlenmenize engel oluyor. Farkındalığınızı arttırmalı ve bu ruh halinden yakın zamanda çıkmalısınız.

 

AKREP

Uğraşlar : Hiç çalışma şevkiniz yok. Kendi içinize çekilip biraz somurtmaya başladınız ve yaptığınız tek şey sizi rahatsız edenlere gerektiği cevabı vermek. Allahtan yaratıcı bir yapınız var ve bu şekilde yaptıklarınız övgü topluyor.
İlişkiler : Özel hayatınızda mizacınız ve iyimser yapınız kendini en kötü hissedenlere bile teselli oluyor. Bu ara kalbinizin derinlerinde yatan bir dileğin gerçekleşeceğini göreceksiniz, yıldızlar sizinle beraber. Eğer büyük planlarınız varsa harekete geçme vakti.

  

YAY

Uğraşlar : Uzun zamandır ilk defa bir şeyleri organize etmekte sorun yaşıyorsunuz. Her şeyi duygularınızın akışına bıraktığınızın farkında mısınız ? Sizi asıl mutlu eden özellikle bu hafta, doğaçlama yaşamak
İlişkiler : Hayat size güzel yüzünü gösteriyor ve yıldızlar yanınızda. Kendinizi iyi hissediyorsunuz, cömert ve hayat dolusunuz. Yanınızdakiler de bu durumdan şikayetçi değil. Hatta bu enerjik yapınızı başka sorumluluklar yükleyerek kullananlar da var.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

OĞLAK

Uğraşlar : 29 aralıkta gerçekleşecek olan yeni ay sizin burcunuzda. Merkür ve Neptüne bağlı olduğunuzdan bu hafta iyi ve yeni fikirler bulmakta, esin kaynağı keşfetmekte sorun yaşamayacaksınız.
İlişkiler :  Bu hafta sizin haftanız. Daha cömert ve mutlusunuz. Bağlılığınızı karşı tarafa gösterebilmek için ona hediyeler alabilirsiniz. Gülüşünüz bu hafta o kadar güzel ki insanlar yanınızda bulunmaktan başka bir şey beklemeyecek.

 

KOVA

Uğraşlar : O kadar yoğunsunuz ki yapmak istedikleriniz ve yorgunluğunuz arasında sıkışıp kalmışsınız. Bu da ruh halinizi fazlasıyla etkiliyor zira geçtiğimiz günlere nazaran çok daha sinirlisiniz. Ara vermeyi ve dinlenmeyi unutmayın!

İlişkiler : Yılbaşına yaklaşırken bu atmosferin tadını çıkartıyorsunuz. Özellikle ailenizdeki bazı bireylerle yakınlaşmanız söz konusu. Sevilme duygusunu özlemişsiniz, bunun için efor sarfetmenin vakti geldi.

 

BALIK

Uğraşlar : Öngörülerinizi ve gözlemlediklerinizi daha mantıklı hareket etmek için kullanıyorsunuz. İçinizdeki sese kulak vermekte haklısınız, size en iyi seçimleri o yaptırıyor. Doğru zamanda doğru yerde olma sanatını bu hafta siz yazacaksınız.
İlişkiler : Sizi avucunun içine alana kadar iltifatı ve peşinizde koşmayı bırakmıyor ama ne zaman yelkenleri suya indirseniz oralı olmuyor değil mi ? Onu gerçekten sevdiğinizi düşünüyorsanız açıkça adımınızı atmanızda hiçbir sakınca yok, sizinle oyun oynayamacağını görecek.

 

Bunları da seveceksin

Burcunuza göre Türkiye tatil rehberi

Yeşilçam Ustaları ve Burçları

 Burç Taşları : Peki Senin Taşın Hangisi?

Erkekler ilk adımı neden geç atar?

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...