Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

29 ARALIK 2016 : OĞLAKTA YENİAY

Yeni Ay yarın( 29 Aralık Perşembe ) 09:53’te yedi derece oğlakta gerçekleşiyor. Etkisi iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Retro Merkür ile iki derece orbla kavuşum halinde gerçekleşecek olan bu yeni ay, Satürn’ün sevdiği on ikinci ev vurgusu taşıyor. Bize oğlağın doğasına yakışır derslerle geliyor. Yeni ayın anlamını düşündüğümüzde dış dünya değil iç dünya adına ciddi başlangıçlardan söz edebiliriz.

Geçtiğimiz ayın sonlarında gerçekleşen yay yeni ayı ile nasıl bir yolculuğun içinde bulmuştuk kendimizi? Geride bıraktığımız yengeç dolunayı bize hangi duyguları geride bıraktırdı? Şimdi neyin farkına varma zamanıydı? İçeride olan, dışarıda olanın anahtarı! Merkür’ün Kuzey Ay Düğümü ile olan partil üçgeni özellikle dikkat çekici ve bu üçgen yedinci evden gerçekleşiyor. Bende var olup da varlığının farkında olmadığım bir benliğe ışık tutan sen! Tam da bu noktada anlatılmak ve hatırlatılmak istenen! Kader bizi hangi dersi almam için bir araya getirmişti de ben bu dersi veremeyerek sınıfta kaldım? Gökyüzü bütünleme sınavını gururla sunar! Bu ayarda bir fırsat karşımızda duran, bu çok iyi anlaşılmalı!

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 

Güney Ay Düğümünün hemen yanında gülümseyen Mars ve Neptün’ü gözden kaçırmamalı! Dünün ruhunu anlayıp ondan geçemeyen bugündeki ışığı yarına taşıyamaz ve dolayısıyla hatanın cezası olması gerektiğine inanan onun  gelişimdeki değerinin farkına varıp da bunu bünyesine katamaz.

Düzenleyici Satürn ‘’iyi ruh evi’’ dediğimiz on birinci evde; Jüpiter ve Uranüs ile uyumlu, Kiron ile dinamik etkileşim içinde! On birinci ev kovanın doğal evidir, deprem etkisi taşır ve Jüpiter’in sevdiği bir evdir. Genişlemek, sınırları aşmakla mümkündür. ‘’ Hangi çılgın bana zincir vuracakmış, şaşarım! ‘’

Hüseyin Uzmanımızdan kişiye özel hizmet almanız için buraya tıklayın► Hemen Ara

Satürn yayda, inançlar üzerinden deneyimleniyor tüm bunlar! Jüpiter daha geniş bakmamızı sağlıyor duruma! Gölgesini anlamak istersek bir seçim yapıp onun sorumluluğunu almaktan kaçıyor olabiliriz. Geride bırakmayanın devam etme şansı yoktur. Uranüs bu konuda cesur olmamızı istiyor. Savaşı göğüsleyen, kahramanı olduğu hikayenin ne olduğunu hatırlama şansı kazanandır. Kiron yaralarımızı sızlatmıyor mu? Sızlatıyor… En hassas yerimizden bir şeyler canımızı yakmıyor mu? Yakıyor. Bununla birlikte bunun ötesine geçebilecek ‘’kudret’’ de damarlarımızdaki ‘’asil kan’’da yaşıyor! Herkes sahip olduğu güç ile dünyaya geliyor. Bu güç, kaynakla olan bağıdır. İnsanın bir şekilde bunun ne olduğunun ve cehenneminin cennetinden ayrı olmadığının, ikisinin de sadece madalyonun ayrı yüzleri olduğunun farkına varması gerekiyor. İşte bu dönemin cevabı!

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

Gidilecek başka bir yer yok; çünkü ışık da karanlık da burada ve bizim hangisiyle ortaklık kurma arzusunda olduğumuzu anlamak istiyor. Neyi görmeyi seçtiniz? İşte oydunuz. Olduğunuzca bir yolun ışığıyla bir yolculuktu başlattığınız ve oradan bakıp gördüklerinizle yolunuzu yoğurdunuz. Anlıyor musunuz? Buradayız. Tüm kaosun dışına çıkıp onun içinde olanı görme ihtiyacındayız.

Bunları da seveceksiniz

Hüseyin Akdağ 14 Aralık 2016 Dolunay Yorumu

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan

Hangi Burç Olsaydınız Nasıl Sevişirdiniz?

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...