Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız: 09 - 15 Ocak

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız:  09 - 15 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak

 

KOÇ

Uğraşlar : Tüm zorlu konuların üstesinden karakterinizi ortaya koyarak geliyorsunuz. Üstünüzden daha üsttesiniz ve bazı iş arkadaşlarınıza onların yeteneksiz noktalarını söylüyorsunuz.

İlişkiler : Bilindik formüllerin arkasına saklanıyorsunuz, kendi prensipleriniz ve uymanız gereken kurallar olduğunu düşünerek. Halbuki biraz kendinizi rahat bıraksanız etrafınızda sizi bekleyen güzel jestlerin tadını çıkarabileceksiniz.

 

BOĞA

Uğraşlar : Yurtdışından bir haber bekliyorsanız bu hafta tetikte olun. Hemen karar vermeden bu yeni fırsatı iyice düşünün. Fakat farklı bir perspektif ve yeni insanlarla iş yapmanın neresi kötü olabilir ki ?

İlişkiler : Bekarsanız, birisi sizi yakın markaja alıyor, bu kişiden yakın zamanda daha net mesajlar alabilirsiniz. Bir beraberlik içindeyseniz günlük rutininizde değişiklik arayacaksınız. İkinize de iyi gelecek, gülmenizi sağlayacak aktiviteler için harika bir zamanlama!

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar : Bu hafta hiç çalışasınız yok.  İçiniz kararmış, kışın soğuk rüzgarları sizden de bir şeyler alıp götürmüş gibi. Bu sebepten tam kendiniz gibi davranamıyorsunuz. Sizi takip etmek,ne yapacağınızı kestirmek zor.

İlişkiler : Aşk biraz arka plana atıldı. Kafanızda bambaşka sorular cirit atıyor. Özellikle arkadaşlarınızı ihmal ettiğinizin farkında varın. Herkes sizden bir arama bekliyor. Unutmayın bir kısa, nazik sms birçok kişiyle buluşmanızı ayarlayabilir.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : Yeni heyecanlar için baharı beklemek şart değil. Modunuz çok iyi. Hobilerinizle uğraşırken nasıl enerji sarfettiğinizin farkında bile değilsiniz. Vücudunuz da beyninize uyum sağlıyor.

İlişkiler : Romantizme olan susuzluğunuz artık tavan yapmış durumda. Bekarsanız aradığınız nadir bulunan inciyi bulabilirsiniz. Beraberliğiniz var ise planlanmamış bir toplantı esnasında sevdiğinizle yakınlaşmanız söz konusu. Aman gene gözlerden uzak bir yerlerde kur yapın. J

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 

ASLAN

Uğraşlar : Bu ara şımartıldığınız ve uğraş gerektiren işlerden hariç tutulduğunuz doğru. Öbür yandan, uğraştığınız işler ve enerji harcadığınız projelerde sizi tatmin edecek, kariyerinizde adımlar atmanızı sağlayacak sonuçlar alabilirsiniz.

İlişkiler : Arkadaşlarınız arasında çıkacak olası bir ağız dalaşına hazır olun. Ortada kalacak kişi siz olabilirsiniz. İyi haber şu ki aşk hayatınızda her şey yolunda. Romantik sürprizlere hazır olun.

 

 BAŞAK

Uğraşlar : Kendinize olan güveniniz ve parlayan yıldızınızl, bu hafta iş görüşmeleri yapmak için hazırsınız. Aktif iş hayatınızda veya günlük uğraşlarınızda ise işlerinizin planladığınızdan daha çabuk gerçekleştiğini göreceksiniz.

İlişkiler : Kanınızda aşk dolaşıyor !  Gözü yaşlı, yol gözleyen prenses değil, tutkuyu taşıyan şovalyesiniz. Hem vücudunuz hem de ruhunuzla kendinizi bu tutkuya adadınız, onun sönmemesi için uğraş ediyorsunuz.

 

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

TERAZİ

Uğraşlar : Biraz karışık bir hafta olacak gibi. Aslında doğru kararlar alıyorsunuz, bazıları biraz ikilemde bıraksa da sizi, doğru yoldasınız. Kendinize güvenmelisiniz. Bu hafta Jüpiter sizinle.

İlişkiler : Biraz ihtiyat! Eğer dik kafalı fikirlerinizle devam ederseniz büyük bir tartışma ufukta görülüyor. Onun yerine karşınızdakiyle romantik anlar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Aile içindeyseniz çocuklarla ilgili konularda sakin ortamlarda konuşmayı tercih edin.

 

AKREP

Uğraşlar : İlham periniz güven veriyor ve ne yapacağınızı bildiğiniz bir haftadasınız. Mars, Venüs ve Neptün sizinle beraber. Eğer sanatla ilgili bir işteyseniz veya bu konuda bir projeniz varsa, bu hafta ön plandasınız.

İlişkiler : Bu ara yelkenleri biraz suya indirip, size olan ilginin tadını çıkarmaya başlamış gibisiniz. Aman ilişkinizin değerini bilin. Eğer bekarsanız, bu ara birçok tanışma randevunuz olabilir. Saatler flörtleşmeyi gösteriyorl!

 

YAY

Uğraşlar : Yeni bir görev alıyorsunuz ve gençlik iksirini bulmuş gibi oluyorsunuz. Sıkıldığınız işlerden sonra bu yeni bir nefes olacak. Uyum sağlamak hemen gerçekleşen bir şey değildir. Bu konuda sabırlı olun.

İlişkiler : Bu hafta aile üzerinde yoğunluk var. Bekarsanız, beklenmedik bir tanışma huzurunuzu alt üst edebilir. Herkese, özellikle de ağzı iyi laf yapanlara, hemen güvenmemekte fayda var.

En iyi astrologlarla ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara

 

OĞLAK

Uğraşlar : Mars ve Plüton size inanılmaz bir kendine himaye olma kuvveti veriyor, acil durumlarda kaldığınzda bu durumu kullanmaktan çekinmeyin. Salı ve Çarşamba düşüncelerinizi düzenleyerek, açıkça ifade edebileceksiniz. Üstlerinizle konuşmanız gerekiyorsa bu iki günde gerçekleştirmenizi öneririz.

İlişkiler : Özel hayatınızda ve günlük yaşantınızda biraz daha sabırlı ve hoşgörülü olmanızda fayda var. Daha yumuşak davrandığınızda etrafınızdakilerin nasıl değişeceğini göreceksiniz.

 

KOVA

Uğraşlar : Kendinzi yok yere yıprattığınızı farkedeceksiniz. Ekonomik durumunuzda öngöremediğiniz engeller söz konusu. Gereksiz harcamalardan ve size pahalıya mal olabilecek projelerden şu anlık uzak durun.

İlişkiler : Beraberliğiniz varsa, her şey güzel gidiyor ama biraz daha ilgi bekliyorsunuz. Yalnızsanız, pek umursamadığınız bir tanışma yeni bir kapı açabilecek kapasitede. Gözünüzü dört açın. Arkadaşlarınız arasından da uzun zamandır sizden haber bekleyen biri var, onunla buluşmanın vakti geldi!

 

BALIK

Uğraşlar : Bu ne form ! Aklınıza gelen fikirlerin hepsi birbirinden iyi ama aman dikkat yerin kulağı vardır. Herkese çok güvenip planlarınızdan bahsetmek yerine, çabucak işe koyulma vakti!

İlişkiler : Aşk sizin aklınızı başınızdan alıyor. Şu an aşka bakışınız daha net ve daha kurnazsınız. İş ortamından gelebilecek tekliflere hazır olun, arkadaşlarınıza başka bir gözle bakmaya başlayın.

 

Bunları da Seveceksiniz

Çin Astrolojisi 2017 HOROZ YILI

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burç taşları Senin :Taşın Hangisi?

Erkeğinize Söylememeniz Gereken 5 Şey


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...