Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 16 - 22 Ocak

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız :  16 - 22 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak

 

KOÇ

Uğraşlar : Bu sıra çalışkandan çok, rüyacı şirin gibisiniz. Hayallere dalıp gidiyorsunuz ama iş ortamında dikkatli olun. Bu halinizi farkettirmeyin. Hayallerinizin de işe yaradığını, yaratıclılığınızı arttırdığınızı alacağınız notlarla kanıtlayabilirsiniz.

İlişkiler : Ailesel işleri ve arkadaşlarınız arasındaki çatışmaları halletmek için sert bir tavır takınıyorsunuz. İkili ilişkilerde de karşı tarafın geri çekildiği gözleniyor. Biraz sabrederseniz her şey yoluna girecek!

 

BOĞA

Uğraşlar : Günlük hayatınızın sorunlarını çözmek  için pratik yollar bulmakta zorlanmayacaksınız. Her şeye çok net ve sert cevaplar veriyorsunuz, özellikle de haftanın başında. Kendinizi biraz frenlerseniz herkes açısından daha iyi sonuçları olacak.  

İlişkiler : Herkesle konuşup, onları tanımaya çalışmak iyi ama bu şekilde de aklınızda bir kişi olmuyor ve hiçbir ilerleme kaydedemiyorsunuz. Bu hafta aşk hayatınızda süprizler görülmüyor.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar : Jüpiter ve Satürn sayesinde projelerinizde olgunlaşma dönemine giriyorsunuz. Başladığınız işler bu hafta meyvelerini vermeye başlayacak. Uzun zamandır beklediğiniz finansal mesajlar gelmeye başladı, onları duyun ve değerlendirin.

İlişkiler : İlişkileriniz açısından çok kolay bir dönemde değilsiniz. Kapris yapan ve siz konuşmak istediğinizde uygun olmayan kişilerden bıktınız. Bırakın bu hafta da kendinize ayırdığınız, kendi özgürlüğünüzün tadını çıkardığınız bir hafta olsun.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : Vakit kaybetmeyin ve planladığınız projelerinizin üzerine düşün Bu hafta Marsın siz yolladığı enerjiyle amacınıza ulaşmak çok kolay olacak. İnanmadığınız dileklerinizin bile az bir uğraşla gerçekleşmesi mümkün.

İlişkiler : Size ihtiyacı olan bir arkadaşınıza destek olacaksınız. Bu durum içinde bulunduğunuz hayattan biraz uzaklaşmaya ve aslında biraz uzaktan her şeyin ne kadar netleştiğine şahit olmanızı sağlayacak. İkili ilişkilerinizde de sevdiğiniz kişinin sizi nasıl günün kaosundan kaçırdığını göreceksiniz.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10 dksı 4TL'ye konuşun ►
Hemen Ara

 

ASLAN

Uğraşlar : Mars ve Satürn sizi biraz frenliyor. Hareket etmeden önce durup düşünmek için zamanınızı kullanıyosunuz. Yakın zamanda sizin için çok önemli olmadığını anlayacağınız bir projeden vazgeçeceksiniz.

İlişkiler : Çarşambadan itibaren ilişkilerinizin üstüne güneş doğacak. Dikkat etmeniz gereken tek nokta şu ki dış görünüşünden etkilendiğiniz kişilerin sizin gözünüzü boyamalarına izin vermemeniz. İnsanları daha derinden, kişilikleriyle tanıyıp sevmeniz şart.

 

BAŞAK

Uğraşlar : Her şey yolunda gidiyor. Her şeyin yolunda gitmesi içinde çok çaba gerektiren iyiliklerde bulunmanız şart değil. Kendinizi yormadan, bulduğunuz ritimde çalışmaya devam edin. Zaten meyvelerini almaya başlayacaksınız.

İlişkiler : Venüs ve Neptün romantizminizi kışkırtıyor. Sizin isteğiniz aslında basit, romantizmden anlamayanlar en başından romantik taklidi yapmasınlar. Bu hafta kendi küçük dünyanıza dönüp, sevdiklerinize sarılmak var.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Ara

 

TERAZİ

Uğraşlar : Jüpiter ve Uranüs sizi uyanık tutuyor ve kurnaz kişilerin planlarına alet olmamanızı sağlıyor. Eğer sizden şüphe duyulmaya başlanan bir ortam oluşursa, olayları iyi analiz etmeniz gerektiğini unutmayın.

İlişkiler : Yeni bir kişi ortamınıza girecek ve ilişkiler açısından en çok onunla ilgili olan görüşmeler ön planda olacak. Karşınızdaki insan samimi biri. Haftasonu yakınlaşmalar görülebilir. Çok hızlı davranmamanızı öneririz.

 

AKREP

Uğraşlar : Enerjiniz artıyor, yaptığınız işlerde verimliliğiniz üst düzeyde. Mars sayesinde yeteneklerinizin farkedilmesi için elinizden geleni yapacaksınız. Haftasonu ise çabanızın sonucunu almış olarak, rahat geçireceksiniz.

İlişkiler : Karşılık beklemeden vermek ! Tüm kapasitenizi sizi sevenlere adadınız veya sizi daha çok sevmeleri için çaba sarfediyorsunuz. Tüm yaptıklarınız ilişkilerinizi iyileştirmek ve aşkınızı iyi ifade edebilmek için. Karşılığını alacaksınız.

 

YAY

Uğraşlar : Hakkınızdaki bazı söylentilere rağmen duruşunuzu bozmadan devam edin çünkü ilerleme kaydedeceğinizi göreceksiniz. Üstlerinizin gözüne çarpmak için iyi günler. Bu hafta yeni bir iş pozisyonu düşünüyorsanız bahsetmenin haftası.

İlişkiler : Aile içinde iyi vakit geçiriyor ve huzurunuzun bozulmamasını diliyorsunuz. Bazı kişilerin veya sevgilinizin sinirli çıkışlarına kulak asmayın. Huzuru koruyun.

En iyi astrolog ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara

 

OĞLAK

Uğraşlar : Merkür uğraşlarınızda sonuna kadar gitmenize ve ilgi duyduğunuz alanlarda ilerlemenize yardımcı olacak. Cuma günü yepyeni bir fırsat karşınıza çıkabilir. Gözünüzü dört açın.

İlişkiler : Yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz, biraz günlük hayattan el etek çekip köşenizde kıvrılmanın vakti. Bazı insanlarla aynı ortamda bulunmak bile zor, yakın zamanda bunun zorlu bir sınavını verdiniz.

 

KOVA

Uğraşlar : Zorlu ve karmaşık bir hafta sizi bekliyor. Cesaretiniz ve karakterinizin gücü hep sizinle ama yine de bilmelisiniz ki bazı şeyler için harcanan onca çaba ve emeğe rağmen sonuç yine aynı olacaktır. Kendinizi çok yormamaya dikkat edin.

İlişkiler : Bu günlerde aşk önceliğiniz değil. Vaktinizi ve emeğinizi sizi ilgilendiren hobilere veya işlere ayırıyorsunuz. Zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz.

 

BALIK

Uğraşlar : Akıllıca çalışıyorsunuz ama yeterince çalışmıyorsunuz, aman dikkat ! Bu hafta, var olan bazı sorunları daha zor hale getirecek. Karşınıza daha fazla engel ve daha güçlü rakipler çıkabilir. Hazırlıklı olun.

İlişkiler : Aşk hayatınızda sıcaklık artıyor!  Ama unutmayın ki tutku 2 farklı kutbu aynı anda size yaşatabilir. Tansiyonun ara ara yükselmesine hazır olun. Karşı tarafın da nefes almasına zaman tanıyın, kendi ritmini bulacak ve size adım atacaktır.

 

Bunları da Seveceksiniz

5 Etapta Aşkı Bulun 

2017 Horoz Yılı

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burcunuza Göre Türkiye Tatili


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...