Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama - Aşk Numaran Ne?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 2018 Yılı Numeroloji Hesaplama - Aşk Numaran Ne?

Numerolojiye göre 2017 bir 1 senesi. Yani yenilenme ve umut etme senesi. Peki bu senenin aşk hayatınıza yansıması nasıl olacak? Doğum tarihinizin rakamlarını bu senenin rakamı olan 1e ekleyin, işte size 2017 aşk hayatınızın detayları!

 

2018 sizin aşk hayatınızda yepyeni bir sayfa mı açacak yoksa uzun zamandır süregelen rutininiz devam mı edecek öğrenmek çok basit!

Doğum tarihinizim günü + ayı  + 2 (bu senenin numerolojik rakamı olduğu için ) ekleyin. Çıkan sayıyı 0 ile 9 arasında kalmak üzere indirin.

Örnek :  Selin, 7 Aralık doğumlu  >>>   7  + 12  + 1 = 21 

 20nin rakamsal toplamı  2  + 1 = 3

 Selinin 2017 Aşk Numerolojisi sayısı 3 !!!

 

 En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dksı 4TLye konuşun ►

 

1 : Sesinizi duyuracaksınız

Bu sene kendinizi sonunda açacak, içinizdekileri saklamayacaksınız. Artık hislerinizle saklambaç oynamıyorsunuz. Karşınızdakini üzmemek için yaptığınız bu içine atma halinden kurtulacaksınız. Bu sene onunla el ele, huzurla dolaşabilmek adına her şeyi tüm açıklığıyla konuşacaksınız. Eğer bir beraberliğiniz yok ise, bu sene ideal erkek/kadın hayallerini bir kenara bırakıp, sizi olduğunuz gibi seven ve size odaklanmış kişilere yöneleceksiniz.

2: Mutluluğa hazırsın

Partnerinizle artık farklı bir boyuta geçiyorsunuz. Artık bir andan değişen atmosfer veya sadece mesajlarla haberleşme dönemi bitiyor. Pası ona atın ve kalbinizi fethetmesini keyifle seyredin. Beraberliğiniz yok mu? Aşk orucunuzu bozuyorsunuz. Etrafınızdan size iltifatlar geliyor ve ne kadar çok kalp çaldığınızı farketmeye başlıyorsunuz.

3: Programda değişiklik var

Bu sene normalde çektiğiniz ilginin 2 katını görmeye hazır olun. Daha ne olsun, beraberliğiniz içinde de kurulu düzeni biraz değiştirmek istiyordunuz. Aşıksanız, ilk günlerin ateşini tekrar hissedeceksiniz. Beraberliğiniz yoksa, bu sene yalnız kalmanız pek mümkün değil gibi. Tabi siz kimseyi istemiyorum diye tutturmazsanız.

 

❤️ Aşk hayatınızda olacakları en iyi falcılara sorun ❤️

 

4: Kendinizden emin olun

Kendinizi ön planda tutup, ilişkiyi ayakta tutuyorsunuz. Partneriniz durumdan hoşnut, keyfini çıkartıyor, o da artık ilgi gören taraf olmaktan memnun. Bekarsanız, ay takvimine de dikkat ederek, yepyeni bir hikâyeye başlangıç yapabilirsiniz.

5: Her şeyden önce çılgın bir yıl

Partnerinizin uykusundan uyanması lazım çünkü siz fantezi dünyasına dalış yaptınız bile. Mükemmel çift olmaktan ve her şeyi planlı programlı yapmaktan bıktınız. Yatak hayatınızdaki monotonluğun sona ermesi şart. Bekarsanız, egonuzun okşanacağı bir senedesiniz. Bu sene sizin kalbinizi fethetmek için uğraş sarfedecek birine vurulacaksınız. İlişkinin sonu görünmüyor bile.

6: Olgunlaşma zamanı

Bu sene zamanınızın büyük bir bölümünü yakınlarınız ve akrabalarınız için feda ediyorsunuz. Ama aşk hayatınız ile ailesel konular arasında dengeyi bulmak söz konusu. Gayrimenkul ile ilgili projeler ön plana çıkıyor. Beraberliğiniz yok ise bu şu ana kadarki seçiciliğinizden kaynaklanıyor. Bu yıl da sıradan bir ilişkiye başlamak için başlamayacaksınız, ciddi düşünmeniz gereken teklifler ufukta görülüyor.

 

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ En güvenilir ve ünlü falcılara aklınıza takılanları sorun Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

 

7: Her şeyde aşk

Yalnızlığa ve doğaya ihtiyaç duysanız da partnerinize kapıları hep açık bırakıyorsunuz. İkiniz beraber romantikliğin ve gerçek aşkın kitabını herkese göstermeden ve yavaş adımlarla yazıyorsunuz. Kalbi boş olanlardansanız, aşk artık mantıklı bir yerde duruyor sizin için. Aşk size bu kadar yakınlaşmışken, ona zaman tanımanız ve kendinizi hazırlamanız şart.

8: Çaba sarfetmeniz gerekecek

Birlikteliğiniz bir krizden geçiyorsa bunun sebebi ikinizin ortak hataları, birbirinizin üstüne gidip, karşının hatalarını gün yüzüne çıkarmak aslında kimseye yaramıyor. Eteklerinizdeki taşları dökün ve derinlerdeki yaraları ortaya çıkartın. Aşk arayışında biriyseniz, kalbinizin seçeceği kişiyle biraz daha az kibirli davranın, kendinizi beğenmişlik yapmayın. Mutluluğu bulacaksınız.

9: Tutku, tutku ve tekrar tutku

Karmaşık bir dönem gibi. Yapmanız gereken partnerinizi tekrar baştan çıkartmak, ona eski heyecanları yaşatmak. Gündelik hayatın maddi konularını unutun ve sadece ona odaklanın. Birlikteliğinizle ilgili tüm kurallar yeniden yazılacak. İlişkisi olmayanlar için ise bu yıl birçok duyguyu sık ve karışık bir şekilde yaşayacakları bir yıl olacak. Hayal dünyanızda karara varırsanız, gerçek hayatta da ‘o’ kişiyi bulmanız mümkün!

 

Bunları da seveceksiniz:

 Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın!

Remil İlmi( Kitap Falı) Nasıl Bakılır?

Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır?


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...