Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız: 23 - 29 Ocak

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız:  23 - 29 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar: Yeni bir çalışmaya başlamak veya bir iş bağlamaya çalışmak için ideal bir hafta. Cuma ve cumartesi günleri çok formdasınız. Kendinize zaman ayırmayı da unutmayın fakat çalışmanız için bu günler ön plana çıkıyor. Sonuçlarını yakın zamanda göreceksiniz.

İlişkiler: Aşk hayatınızda kayda değer bir değişiklik yok fakat, aile içindeki olaylarla çok meşgul olacaksınız. Ne bekliyorsunuz? Her şey karmakarışık hale gelmeden kendinizi açıklayın ve her şeyi açığa çıkarın. Konuşma sırası sizde.

 

BOĞA

Uğraşlar: Bu hafta yataktan kalkmaya üşeniyorsunuz. İşe gitmek bu hafta baya zor olacak gibi. Ama iyi haber şu ki yaratıcılığınız ve pratikliğiniz üstünüzde. Ve biliyoruz ki bu her zaman başınıza gelen bir şey değil. Bu haftayı da kolaylıkla atlatacaksınız.

İlişkiler: Kafanız karışık, bunun üstesinden de gelemiyorsunuz. Belki de karşınızdakini hemen idealleştirdiniz bu sebepten de onun gerçekten kim olduğunu göremiyorsunuz? Beraberlik içindeki bir boğaysanız partnerinizin size olan ilgisinden şüphe edeceksiniz.

Burcun partnerininkiyle uyumlu mu? Uzmanlarımız telefondan aşk hayatını fal bakarak yorumluyor ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar: Haftanın son günleri projelerinizi tamamlamak için harika. Bitirmeniz gereken ödevler, işler için kendinizi formda hissedeceksiniz. Çalışmalarınızdan ve yapmak istediklerinizden arkadaşlarınıza da bahsedin. Onların fikirleri ve yardımları size yepyeni bir vizyon verecek.

İlişkiler: Doğanızda çok romantik olmak yok, yine de ilişkinizin günlük hayatına biraz farklılıklar katmak için romantik olmanızın vakti geldi. Beraberliğiniz yoksa geçtiğimiz sene tanıştığınız birinin yokluğunu hissedeceksiniz.

 

YENGEÇ

Uğraşlar: Finansal sorunlar ve kısıtlanmak sizi boğmaya başladı. Bu sebepten başka şeylerle de uğraşmaktan kaçıyorsunuz. Neyse ki Mars size adım attırmakta kararlı. Yeniden işe koyulmak için gerekli motivasyonu bulacaksınız.

İlişkiler: Venüs ve Satürn sizi biraz yoruyor. İlişkinizde dengeyi bulmakta zorlanıyorsunuz. Bir yandan ailesel konular da gündeminize giriyor. Ev içinde hiyerarşi sorunu ortaya çıkacak. Hafta sonu her şeyi yoluna koymak için harika bir zaman.

 

En iyi astrolog ve falcılarla ilk 10 dk fal sadece 4 TL ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar : İşlerinizi halletmek ve evin dışında yapmak istedikleriniz için haftanın son günlerini ve mümkünse cumartesiyi tercih edin. Cumartesi günü Ay sizinle olacak, yaptığınız işlerin sonucundan memnun kalacaksınız.

İlişkiler : Karşınızdakini mutlu etmek için kendinizden çok veriyorsunuz, aşkın tuzağı tam da budur, kendinizi güvene alın. Eğer biri size karşı açık davranmıyorsa, onun gizemli kişiliği oynamasına izin vermeyin ve sorularınızla olayları aydınlatın.


BAŞAK

Uğraşlar : Jüpiter ve Satürn hareketleriniz ve ekonomik durumunuzun üstünde bir açı oluşturuyor. Kendinizi bu hafta çok yormayın ve zamana bırakın. Yorgunluk ve bitkinlik hissedebilirsiniz bu sebepten bu hafta kendinizi dinlenmeye adayın.

İlişkiler : Aşk hayatınızda ise Venüs ve Mars ön planda. Yeni biriyle tanışmanız söz konusu. Eğer beraberliğiniz zaten var ise partnerinizle yakınlaşıyor ve aynı hisleri paylaşıyorsunuz. Aile içinde bazı sorunlar var ama çözmek için öncelik sırası yapmanız şart.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Ara


TERAZİ

Uğraşlar : Jüpiter ve Uranüs sizi işleri halletmeye itiyor, bir karar vermeniz gerekli. Ama bu karar sandığınız kadar zor olmayacak. Gezegenler yanınızda. Harekete geçmeniz ve inisiyatif almanız gereken zaman geldi.

İlişkiler : İlişkinizde tutku kalmadı ama durum o kadar da vahim değil. Önümüzdeki birkaç gün sevdiğiniz insanı tekrar baştan çıkarmanız gerekecek. Başta zor gözükse de sevginin her şeyi başarabileceğini göreceksiniz.

 

AKREP

Uğraşlar : Mars sayesinde yeni başlangıçlara hazırsınız. İçinize doğan şeylerin gerçekleşmesiniz görmeye hazır olun. Merkür de size güzel bir sürpriz yapacak.  Bittiğini sandığınız bir iş yeniden nefes bulacak.

İlişkiler : Venüs ve Mars aşk hayatınızı şahlandırıyor ! İlişkilerinizde yeni bir dinamizm dönemi başladı bile. Eski ilişkilerinizle ilgili olaylar bu hafta görülebilir. Fakat bu durum da yeni ilişkinizde birçok şeyi oturtmanıza ve daha iyi durumda olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak.


YAY

Uğraşlar: Problemler aynı şekilde duruyor ve sizi rahatsız ediyor ama bu hafta siz problemlere bakış açınızı ve değerlendirme biçiminizi değiştireceksiniz. Bu şekilde üstesinden gelemeyeceğiniz sorun yok!

İlişkiler: Venüs ve Satürn sizin yelkenleri suya indirmenize neden oluyor. Aşkta bir yalnız kalma dönemindesiniz. Biraz durun ve düşünün. Belki de sizin olaylara reaksiyonunuz ters tepiyordur? Özellikle size uymadığını düşündüğünüz fikirleri kesmeden, sonuna kadar dinleyin.

En iyi astrologlarla ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara


OĞLAK

Uğraşlar: Bu hafta keyfiniz yerinde, etrafa gülücükler saçıyorsunuz ve insanları keyiflendiriyorsunuz. Bu sebepten de ilgiler üzerinize çekiliyor. İş arkadaşlarınız veya beraber vakit geçirdikleriniz yardımınıza koşmaya hazırlar. 

İlişkiler: Yıldızlar dünyevi güzelliklerden ve baş başa geçecek zamanlardan faydalanmanız için yanınızda. İlişkiniz bu hafta ön planda. Ailenizi de özel hayatınıza çok müdahil etmemeye özen gösterin.

 

KOVA

Uğraşlar: Yeni ay sizi gerçek ihtiyaçlarınızla ve finansal sorunlarınızla yüzleştiriyor. Özellikle hafta sonu fazla para harcamamaya ve bir süredir sizi geren ekonomik problemlere ek sorun getirmemeye çalışın.

İlişkiler: İlişkinizde birkaç karşıtlık söz konusu ve tüm hafta etkisini gösterecek gibi. Diyalog kapısını kapatmamaya ve iletişim kurmaya özen gösterin. Unutmayın ki ne ekersek onu biçeriz. Tırnaklarınızla kurduğunuz ilişkileri çabucak salmayın.

 

BALIK

Uğraşlar : Mars bu hafta sizinle beraber. Bu da demek oluyor ki kolları sıvayıp, doğru iş yapmak için harekete geçiyorsunuz. Motivasyonunuz, işinizi onurunuzla yaptığınızın kanıtı ve herkes bunun farkında.

İlişkiler :  İlişkiniz hiç tahmin etmediğiniz bir anda kıpkırmızı bir tutkuya bürünüyor. Heyecandan titrediğiniz günler geri geldi. Ailede ise çocuklarla ilgili sorunlar ön planda. Birkaç yere git-gel yaparak ve insanlarla konuşarak sorunlar halledilecektir.

 

Bunları da Seveceksiniz:

5 Etapta Aşkı Bulun 

2017 Horoz Yılı

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burcunuza Göre Türkiye Tatili


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...