Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

28 OCAK YENİAY

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Bu yılın ilk yeniayı 28 Ocakta gerçekleşiyor. Peki ülkemize ve burçlara etkisi ne olacak? Bu yeniay sürecinde dikkat etmemiz gerekenler neler?

Kova burcunda gerçekleşen Yeniay bizi şu an izlediğimiz yoldan ve mantıktan çıkartıp, daha özgürlükçü ve yenilikçi kararlar almamızı sağlayacaktır. Bu yeni kararı sürdürmekte de fazla zorluk çekmeyeceğiz çünkü Yeniayın hemen ardından motivasyonu ve rekabeti temsil eden Mars Koç burcuna geçiyor. Bu da demek oluyor ki yeniayda karar verdiğimiz yeniliklere baş koyarsak devamı gelecektir.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Anında telefondan öğrenin ►
Hemen Ara

Bireyselliğin ön planda olduğu bir Yeniay göreceğimiz için, bu dönemde karşıdakileri kırmamaya çalışmak kilit nokta olacaktır. Orijinal fikirlerinizin değer bulduğunu göreceğiniz, kendinizi ön plana atabileceğiniz bu dönemde, özellikle üslerinizle olan ilişkilere dikkat etmenizi öneririz.

Birey olarak kendimizi daha iyi ifade ettiğimiz bu yeniay sürecinde, bilincimizle daha çok baş başayız. Bu da eski kitapların açılması demek. 2016 sonundan beri kapatmaya çalıştığınız sorunlar saklandıkları yerden çıkabilir, hazırlıklı olun.

Yıldız haritasına baktığımızda, yeniayın 3.evde meydana geldiğini görüyoruz. 3.ev aklı, zekayı ve mantığı yöneten, kısa mesafeli yolculukları ve öğrenmeyi ön plana çıkaran evdir. Öyleyse eğitim ve her gün görmediğimiz akrabalarımız, arkadaşlarımızla ilgili konular daha ön planda olacak demektir. 2017’nin ilk ayında gerçekleşen bu yeniay kendimizi sorguladığımız, yenilendiğimiz ve yenilikleri devam ettireceğimiz bir dönemi getirecek.

Aşk falınızın ilk 10 dakikası yalnızca 4tl ►
Hemen Ara


Türkiye’nin yıldız haritasına göre bu yeniay 8. Doğum evini yani parasal ve dönüşümsel işleri ilgilendiren evi etkisi altına alıyor. Bu da demek oluyor ki, ticari ve bütçe ile ilgili konular gündemde. Yine yalnızlık temasıyla toplumda ve siyasiler arasında birbirini anlamama veya yanlış anlama gibi konular gündemi oluşturabilir.

26 Ocaktan beri hissedilmeye başlanan yeniay süreci, şubat sonuna kadar etkili olacaktır. Önerimiz, kimseyi kırmadan, zor olsa da anlamaya çalışarak ve kendinizle hesaplaşıp, yeni yollar bularak hayatınıza devam etmeniz.

 

Bunları da Seveceksiniz:

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...