Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Medyum Muzo'dan 2017 Burçlara Genel Bakış

 Medyum Muzo'dan 2017 Burçlara Genel Bakış

Bu yıl jupiter terazi burcunda olacağı için en şanslı burç terazi ve yükselenlerde yer alan terazidir; bunun sonucunda hava grubu bir adım önde. Teraziler aşktan ve iş hayatlarından yana olumlu bir yıl içinde olacaklar.  Özellikle yılın yarısına kadar olan kısımda parasal anlamda bir zenginlik içerisine doğru ilerleyecekler. Bu durum hava grubu elementlerini de olumlu etkileyecek Kova ve İkizler burcuna sahip olan kişilerde aşk hayatlarında nihaî karar aşamalarına gelecekler. 

 

Gelecekte sizi neler bekliyor? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

Su grupları geride kalan yıldan yana hâlâ kırgınlarını sürdükleri görülmekte ama onlar içinde yeniden kabuk tutma ve yenilenme çabaları içerisine girecekler. 

 

Toprak grubu bu yıl mevki anlamında başarılı sonuçlar elde edecek; lakin arkadaş görünümlü olan kişileri bilhassa dikkat etmek zorunda olduklarını görülüyor.

 

Ateş grubu elementlerinden koç ile aslan bu yıl kendi aylarına kadar daha durgun; ama kendi doğum zamanlarından sonra daha çok şaha kalkma içinde olacaklar. Yılın diğer şanslı burcu yay burcu olacağını görmekteyim. 

Medyum Muzo'yla birebir fal baktırmak için buraya tıklayın ►
Hemen Ara

 

Merkürün kova burcundan kendini ilk ötelemesi ile birlikte kovaların etkisi daha çok azalacağını; ikinci ötelemede merkür kendini zamansal olarak daha çok koç zamanında bulacak ve bu koçları olumlu yönde etkileyecek. Yalnız koçlar kendi topraklarında özellikle dolunay vakitlerinde daha çok nevrotik oldukları için büyük kararlardan kaçılmalı. Bu durum günümüz toplumu içinde aysar etkisi de denilmektedir.  Gel gelelim üçüncü ötelemede merkür kendini başağa kadar atmış olacak ve bu sefer başaklar parasal ve aşk evliliğinden yana güzel kararlar alacak. Bu durum oğlak erkeklerini ve düşüşlerini de maddi anlamda etkileyecek. 

Genel itibari ile 2,5 ve 9. aylarda doğanlar bu yıl şans ekseninin yedi yılda bir oluşturduğu güzelliklerden faydalanacaklar.

 

Bunları da Seveceksiniz:

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...