Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burçların Birbirine Göre Aşk Uyumu - Oğlak Burcu

 
Merhaba sevgili dostlarım; bu yazıda Oğlak burcunu ele alacağım. Yeniay ile beraberinde değişen kaderlerimiz, hayatlarımız ve iş yaşantılarımız oldukça zor süreçlerden geçtiğini söyleyebilirim. Oğlaklar kendine has özellikleriyle diğer burçlardan kesin bir çizgi ile ayrılan burçlardır. Toprağın bir derdi olan oğlaklar ile anlaşma oldukça zordur; nihayetinde tipik oğlak erkekleri hemburçları ve diğer karşıt burçlarla uyumunun dağılımı biraz daha karışık olduğunu söyleyebilirim. Misal oğlak burcunun en kolay anlaştığı burçlar kendi elementinden boğa ve başak ile iyidir; ama bir oğlak erkeği iş arkadaşlığı yahut sosyal hayat yönünden bir başak ile oldukça iyi anlaşırken; aşk anlamında çok iyi bir uyum gösterdiğini söyleyemem. Bunun nedeni oğlağın retrolarından tut bütün değişkenliği ile ilgilidir.
 
Gelecekte seni neler bekliyor? Aşk hayatında neler olacak? Falcılarımız telefondan anlatıyor ►
Hemen Ara  
Oğlağın temek özelliklerini sıralarsak elbetteki oğlak kadınları her daim bir adım öndedir. Bunun nedeni oğlak kadını oğlak erkeği kadar katı bir inatçılığı yoktur. Neyi vardır peki diye sorarsanız oğlak dişisi oldukça kurnazdır ve nasıl adım atacağını bilir. Yaşadığı tecrübeler ona oldukça gündelik bilgiler vermiştir. Oğlağın evrim sürecinde toprağı baz alarak gerçekleştiği için düngüsü hep kendi etrafı üzerine olmuştur.

Medyum Muzo ile telefondan kişisel fal baktırmak için buraya tıklayın ►
Hemen Ara

Oğlak burcunun tipik(temel) özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

*Toprağın bereketini, geçirgenliliğini almıştır; ama damarı tuttuğu zaman onu aldığı kararlarından döndürmek oldukça zordur.
*Erkeklerinde daha çok içe-dönük bir duygusallık vardır; ama dişilerde daha çok dışa-dönük duygusallık vardır.
*İş ve kariyer anlamında hırslı olmaytı severler; bazen sessiz şekilde yavaş yavaş ilerlemeyi severler.
*İnatçıl kişilerdir; özellikle erkek oğlaklar.
*Daha çok kumral tenden olan oğların tipik oğlaklar olduğunu söylerler; ama bu coğrafi bir dağılımdan daha çok güneşin eşsiz ışıkları ile yıkanma ile ilgilidir.
Nihayetinde oğlaklar toprağın bir parçasıdır. Üretkenliği simgeleyen bu yaratılış onun bir ömür izleyen sancılı süreçlerden de oluşabilir. Yalnız kendi bilir bu süreçleri
ve herkes ile paylaşma taraftarı değildir.
*Aslında sıcağı ve yazı seven bir burçtur ama soğuk kış akşamlarında sıcacık evinde olmayı ve keyif yapmayı da oldukça çok sever.
*Ardışığında olan kova burcundan bazı özelliklerinden etkilenmiştir yahut bazı özellikleri ile kova burcunun bazı içsel yönlerini törpülemiştir.

Oğlaklar genel görünüm itibariyle en çok boğa burcu ile aşk yaşar, anlaşır bu açıdan en az akrep ila uyumsuzluk yaşar. Oğlak tabiatı gereğince toprak olduğu için
özellikle su grubunda akrepdışı hepsi ile gayet uyumlu şekilde anlaşır. Oğlakların en yakın arkadaşları genellikle başak, balık ve yengeç burçlarından olduğunu
söylemek çok da zor değil.


Sevgili dostlarım bu hafta oğlağı ele aldım; gelecek yazıda kova burcunun temel işleyiş yelpazesini ele alacağım.

Yeniden görüşmek üzere... 

Bunları da Seveceksiniz:

 
 
 
 

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...