Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 30 Ocak - 05 Şubat

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız :  30 Ocak - 05 Şubat

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar: Gezegeniniz Mars sizi bu hafta göklere çıkartıyor. Formunuzda olmanız sayesinde işleri ilerleten modda olacak ve uzun zamandır çözüme kavuşmayan işleri halledivereceksiniz. Bu arada, acil durumlarda ve kriz anlarında da iyi işler çıkartıyor, ne yapacağınızı biliyorsunuz.

İlişkiler: Aile içinde veya arkadaşlar arasında anlaşmazlıkları sonuca vardıran kişinizi, bu durum umutsuz kişilere umut aşılıyor. Çocuklarla aranız bu hafta oldukça iyi, onlarla adeta gençleşiyorsunuz.

 

BOĞA

Uğraşlar: Kendinizi bir anda sadece çalıştığınız ama değer görmediğiniz bir atmosferde buluyorsunuz. Evinize ve alıştığınız düzene dönmek için can atıyorsunuz fakat iş yerinde daha hızlı ve daha iyisi olmanız için baskılar her geçen saniye artıyor. Siz huzur ararken başkaları sizin üzerinizden rant alma derdinde.

 İlişkiler: İlişkilerde mantığınızı bir tarafa koydunuz, onu yok saydınız ama bu durum büyük analizi yapmanızı zorluyor. Kalbinizin peşinde ilerliyorsunuz. Bazı şeyleri değiştirmek için tüm dünyanın değişmesi gerek, bunun farkına varacağınız bir hafta olacak.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Alanında uzman falcı ve astrologlardan size özel yorum almak için ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar: İşlerinizde genel bir düzenlemeye gidip özellikle de gelir-giderlerinizi net bir biçimde görmenizin vakti geldi. Bunu yaptıktan sonra önünüzü daha iyi görebilecek ve başka projeler planlamaya başlayabileceksiniz.

İlişkiler: Arkadaş ortamında aşk ortamında olduğunuzdan daha rahat hissediyorsunuz fakat bu hafta alacağınız bazı haberler sizi kalbinizin sahibine yaklaştıracak. Pozitif olun ve şansınızı değerlendirin, çok mutlu olacağınız fırsatlar kapınızda.

 

YENGEÇ

Uğraşlar: Daha fazla özgürlük alanına ihtiyacınız var.  Ama size ayak bağı olan birçok olayla karşılaşıyorsunuz, bunun da sebebi memnun etmeme korkunuzdan kaynaklanıyor. Sonuç olarak rahat bir nefes almak zor hale geliyor. İnsanlara hayır demeyi öğrenin.

İlişkiler: Haftanın son günlerine güvenin, bu günlerde size iyi gelecek sürprizler sizi bekliyor. Bekarsanız aşkla randevunuz var. Cuma’dan itibaren yoğun duygular peşinizi bırakmıyor.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10 dksı sadece 4 TL'ye konuşun ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar: Sorumluklarınız ve yapmanız gerekenler huzura kavuşmanızı engelliyor ama neyse ki hemen yorulup, vazgeçen biri değilsiniz. Mars bu hafta sizin enerjinizi tamamlayacak unsur olacak.

İlişkiler: Aile içinde enerjiniz ve aldığınız inisiyatiflerle herkesin keyfini yerine getiriyorsunuz. Partneriniz de pek formda gözükmüyor, ama onu mutlu etmeniz bir gülücük kadar kolay. Bu haftanın şefi sizsiniz.

 

BAŞAK

Uğraşlar: İşinizle ilgili durumlarda zorluklardan kaçmak veya yeni mücadelelerden uzak durmak gibi bir niyetiniz yok. Her zorluğun üstesinden geliyorsunuz. Yaptığınız müdahaleler çok yerinde ve sizi çekemeyenler de sizin başarınızı takdir ediyor.

İlişkiler: Şikâyet edecek durumunuz yok. Sayısızca kapı önünüzde açılıyor. Karar hep sizin elinizde. Bekarla başaklara bu hafta yoğun ilgi var.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan ►
Hemen Ara

TERAZİ

Uğraşlar: Hesap defterinizi tekrar kontrol edin, gözden kaçırdığınız bir nokta var. Bunu bulunca daha rahat önünüzü göreceksiniz. Bu hafta bol görüşmeli ve pazarlıklı gözüküyor. Fırsatların bolluğu sizi de şaşırtacak.

İlişkiler: Aile içi saadetin tadını çıkartıyorsunuz. Çocuklarınızla geçireceğiniz güzel vakitler önünüzde. Beraberliğiniz yoksa televizyonu kapatıp, dışarıya çıkmanın vakti geldi.

AKREP

Uğraşlar: İş yerinde kendinizle ilgili değişikliklere gidiyorsunuz, yaptığınız işteki çeşitliliği arttırmak ve yeni bir organizasyon biçimi belirlemek size iyi gelecek. Hükmeden tavrınızı koruyorsunuz, bu da işleri çabuk halledebilmenize yarıyor.

İlişkiler: Hareketlerinizi özellikle de duygularınızı hiçbir şey frenleyemiyor. Azıcık ilgi gördüğünüz yerde hemen kök salmaya çalışıyorsunuz. Seçilen kişi olduğunuza emin olun. Aşkta şanlı günlere giriyorsunuz. 

 

YAY

Uğraşlar: Bazen en güzel haberler hiç beklemediğiniz anda gelir sizi bulur. Kafanızı yorduğunuz şeylerin gerçekleşmesi için biraz zaman verin. Siz her şeyi doğru yaptınız, sonucunu rahatlarsanız yakın zamanda alacaksınız.

İlişkiler: Alınganlığınız ve sosyal ortamlardan uzak kalışınız sizi yabanileştiriyor, aman dikkat! Partnerinizin her sözünü abartıp, kavgaya sebebiyet vermeyin. Bekarsanız, bu hafta bir şansı gözden kaçırdığınızı fark ediyorsunuz.

En iyi astrologlara ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara

 

OĞLAK

Uğraşlar: Objektif nasıl olurmuş siz gösteriyorsunuz. İş yerinizde duygularınızı bir kenara bırakıp, kararlar almanız gerekecek. Bu görevin altından başarıyla çıkacağınız için takdir toplayacaksınız. Soğukkanlılığınızı korumanız şart.

İlişkiler: Kişisel hayatınızda gökyüzü pırıl pırıl, güneşler açıyor. Eskiden beri düşündüğünüz bazı planları tekrar ele alabilir, bunları ailenizle paylaşabilirsiniz. Bekarsanız, plansız bir tanışma sonrası ilginizi çekecek biriyle konuşacaksınız. 

 

KOVA

Uğraşlar: İş yerinde konsantre kalmakta zorluk çekiyorsunuz. Kişisel hayatınızdaki duyguları iş yerine taşıyan biri olmak üzeresiniz. İş arkadaşlarınız bunu fark edip üstünüze pek düşmüyor. Haftaya çok da iyi olacağınız kesin!

İlişkiler: Kumrular gibi aşkı yaşamaya aynen devam. Eğer hayat şu an daha renkliyse bunun sebebi artık daha fazla gri görmek istemeyişiniz. Aslında dünya ve çevreniz hala aynı ama siz bakış açınızı değiştiriyorsunuz. İyi ki de değiştiriyorsunuz! 

 

BALIK

Uğraşlar: Biraz fazla hayalperestsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız örneğin, kendinizin insanların alması gereken örnek olarak görmekten vazgeçin. Dışarıyla ve tanımadığınız insanlarla o kadar meşgulsünüz ki kendi alanınızda neler olup bittiğini takip bile edemediniz.

İlişkiler: Cuma günü itibariyle Venüs size destek çıkmaya başlıyor hem de uzun bir süre için. Beklediğiniz ilgiyi çekeceksiniz. Bekarsanız gözünüzü açmanın vakti gelmiş demektir.

 

Bunları da Seveceksiniz

5 Etapta Aşkı Bulun 

2017 Horoz Yılı

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burcunuza Göre Türkiye Tatili


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...