Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 06 - 12 Şubat

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız :  06 - 12 Şubat

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar :  İş yerinde ortaya koyduğunuz performans fark ediliyor, yakın zamanda beklediğiniz teklifi alabilirsiniz. Ticari veya sanatsal tüm işlerde ışıklar üzerinizde, bu haftayı iyi değerlendirin.

İlişkiler : Venüs sizi bir süre daha şımartmaya devam ediyor. Çekiciliğiniz en büyük silahınız ve kendi arzularınıza göre hareket ediyorsunuz. Utanma, sıkılma bu ara kitabınızda yok. Kimsenin size karşı gelecek gücü yok, ağınıza istediğinizi düşürebilirsiniz.

Aşk Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

 

BOĞA

Uğraşlar :  Konsantrasyonunuzu kaybediyorsunuz, bu da kendinizi bir kat daha çok yoruyor. Her işe yetişmenizin imkanı yok, yalnızca 2 eliniz var. Size verilen işlerde ayıklama yapın ve öncelik sırasına göre davranın.

İlişkiler : Aşk hayatınızı yoğun bir hafta bekliyor. Kalbinizin hızlı atmasına, midenizde kelebekler hissetmeye hazır olun. Partneriniz de size ayak uyduruyor. Aranızda iyi bir uyum var. Bekarsanız, büyük bir sürpriz mümkün.

Sevgilinizle geleceğiniz ne olacak?

 

İKİZLER

Uğraşlar :  Mars ve Merkür sayesinde bu hafta oldukça şanslısınız. İş yerinde her şey yolunda ilerliyor, işler zannettiğinizden kolay halloluyor. Tüm zorlukları geride bıraktınız.

İlişkiler : Mutluluğun sizi bulacağına olan inancınız tam, bu sebepten de hayatı güzelleştiren aktiviteler yapmayı tercih ediyorsunuz. Aşkınızla geçireceğiniz zaman çok değerli olacak. Bekarsanız bu hafta fark edilme haftanız. Sizin hakkınızda arkadaşlarınıza sorular soran birileri var.

Gelecekte Beni Neler Bekliyor?


YENGEÇ

Uğraşlar :  Etrafınızda aksiyondan geçilmiyor, panik havasındasınız. Bir çok şeyi idare etmeniz gerekiyor ama öncelikle sakinliğinizi korumanız şart.

İlişkiler : Eğer partnerinizin sizi tersleyen imalarda bulunduğunu düşünüyorsanız, kendinizi bir adım geri çekip olaylara daha objektif bakmanın vakti gelmiştir. Sadece kendinizin bu ilişki için çaba sarf ettiğini düşünürken, olayların daha farklı seyrettiğini göreceksiniz.

 Kaderinizde Ne Var?

 

ASLAN

Uğraşlar :  İş yerine vardığınızda evde olduğunuzdan daha formdasınız ve ekip arkadaşlarınız da bu durumdan çok memnun. Birçok işi hallediyor, uzun zamandır size ayak bağı olan sebeplerden kurtuluyorsunuz.

İlişkiler : Aşk sizi bir bulutun üstüne çıkarıyor. Karşı tarafı idealize ettiniz, biraz sakin kalıp kişilere uzaktan bakmanın vakti geldi. Hislerinizi sakladığınız ve anlaşılmak istediğiniz bir hafta olacak.

Sevdiğiniz Kişiyle Evlenecek Misiniz?

  

BAŞAK

Uğraşlar :  Bu hafta, deliler gibi hayalini kurduğunuz dünya ile gerçeklerin dünyası arasında kalacaksınız. Bir orta yol arıyor ve kendinizi memnun etmek istiyorsunuz. Gün içinde kendinize vakit ayırın, olayları sakince değerlendirin. Fikirleriniz oturacaktır.

İlişkiler : Kişisel hayatınızda bu haftayı gereksiz ilişkilerinizi temizleyerek geçirin. Bazen bazı kişiler için kendinizi fazlasıyla yıprattığınızı fark edeceksiniz. Bekar başakların yeni başladıkları ilişkilerde tahmin etmeyecekleri detaylar ortaya çıkacak.

Yakında Biriyle Tanışacak Mıyım?

 

TERAZİ

Uğraşlar :  Yenilenme haftasındasınız. Kendinizi hem kendi hatalarınızın farkına vararak hem de iş yerinde size yardımcı olmayan kişilerden uzaklaşarak yeni bir safhaya hazırlıyorsunuz. Üzerinizdeki baskının azaldığını ve daha huzurlu olduğunuzu hissedeceksiniz.

İlişkiler : Sempatikliğiniz sizi çekici kılıyor. Herkesi büyüleyebilecek kapasitedesiniz. Eğer ruh eşinizi arıyorsanız daha fazla sosyalleşmelisiniz. Süslenmenize gerek bile kalmadan fark edileceksiniz.

Kaç Çocuğum Olacak?

 

AKREP

Uğraşlar :  Yorulmak nedir bilmiyorsunuz. İş yerinde tüm potansiyelinizi kullanmak ve kendinizi göstermek istiyorsunuz. Profesyonellikten çıkmamayı ve kendinizi göstermek için kural dışı davranmamayı unutmayın.

İlişkiler : Felaketin eşiğine geldiğimizde çaba sarf etmeye başlamak, sonuçları çok da değiştirmeyecektir. Konuşurken biraz daha orta yolcu olmayı ve kelimelerinizi özenle seçmeyi denemelisiniz.

Sevgilimi Nasıl Kendime Bağlarım?

 

YAY

Uğraşlar :  Mars kariyeriniz için iyi bir açıda. Başarılı olmak için çok çalışmak illaki şart fakat mantıklı davranmak ve yatırım yapmak da önemli. Şu an olduğunuz gibi gayret göstermeye devam edin, kazanan siz olacaksınız.

İlişkiler :  İlişkiler açısından da Venüs tarafından kutsanmış bir hafta sizi bekliyor. Psikolojik olarak başkalarının gözüne girmeye hazırsınız ve bunu becerecek kişi sizsiniz. Yoğun duygu dolu konuşmalar sizi bekliyor.

Aşkıma Kavuşacak Mıyım?


OĞLAK

Uğraşlar :  Her gün, sabah enerjiniz öğle yemeği sonrası dağılıyor ve konsantrasyonunuzu sağlayamıyorsunuz. Gereksiz yere birçok işle haşır neşir olduğunuzu düşünüyorsunuz ve çalışma isteğiniz kayboluyor.

İlişkiler :  Bir yanda olayları analiz ederek her şeyi yapılandıran karakteriniz, diğer yanda ise mantıksız da olsa sizi çeken ilişkiler arasındasınız. Çözüm için kendi içinize dönmeniz gerektiğini unutmayın ve kendinize ait zaman yaratın.

Ne Zaman Elime Yüklü Para Geçecek?

 

KOVA

Uğraşlar :  İş arkadaşlarınızla daha iyi anlaşacağınız ve herkesin daha kibar olduğu bir hafta sizi bekliyor. Sizden özür dilemesini düşündüğünüz birini affedeceksiniz. Ekip çalışmasının ön plana çıktığı bir hafta olacak.

İlişkiler :  Şiirlere konu olabilecek bir aşk hayatınız var! Etrafınızda olup bitenlere ilgi duyuyorsunuz bu da sizi daha duygusal yapıyor. Aşkın öneminin artacağı bir haftadasınız.

Fal Baktırıp Geleceğimi Görmek İstiyorum

 

BALIK

Uğraşlar :  İş yerinde asli görevinizi unutup başka işlerle uğraştığınız oluyor. Konsantrasyon eksikliğiniz patronlarınız tarafından fark edilmese de düşmanlarınızın gözünden kaçmıyor. Hedeflerinizi unutmayın ve belirlediğiniz yolda ilerleyin.

İlişkiler : Aşk hayatınızda bazı karmaşıklıklara hazır olun. Sevdiğiniz kişiyle çok fazla görüşememek veya yanlış anlaşılmalar mümkün. Bu sebepten temkinli olun ve ters kararlar almayın.

Hayatımda Bilmediğim Şeyler mi Var?

 

Bunları da Seveceksiniz

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi? 

Mutlu ilişki İçin 10 Tavsiye GİFLİ 

Herkes Aşk İster


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...