Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burçların Birbirine Göre Aşk Uyumu - Kova Burcu

Merhaba sevgili dostlarım bu yazımızda kova burcunun etkileşimlerinden bahsedeceğim. Kova burcu hava grubunun bir elementidir. Bilindiği gibi tarot destesininde hava grubu: Kılıç serisi ile temsil edilir. (Terazi, ikizler, kova). Bu gruptan kovayı simgeleyen iki elegan kart vardır.

Bunlar: Denge kartı ve Adalet kartıdır. Denge kartının en belirgin yorumu ikilemdir; düz çıktığı zaman ki anlam aşk hayatındaki uyum, kararlılık, istenen şeye vakıf olma gibi anlamları vardır. Denge kartının ters çıkmasında bir dengesizliğe yorulur. 

 

Medyum Muzo ile Telefondan Fal Baktırın, Merak Ettiğiniz Her Şeyi Öğrenin

 

Bilindiği gibi hava gruplarının dengeden yana hep bir sıkıntıları vardır. Ben onlara(hava grubuna) dengesizsiniz demiyorum; onlar aslında dengenin olması için kendi özdengesinden, kendisinden fedakarlık yaparlar. Bu yüzden dıştan bakıldığında sanki bir aksaklık var bunda diyebiliyoruz.

Kovalar aşk hayatlarında oldukça duygusal olmakla beraber karşısındaki kişiye olan sadakatı ile bilinirler. Kova kızlarının en iyi anlaştığı burçların başında ikizler burcu ve terazi burç gelmektedir. Özellikle ikizler burcu ile daha dengede olduğunu söyleyebilirim. Kova erkeğinin ise aşk uyumları en çok yay ve oğlak kadınları ile bilhassa daha iyi anlaştıkları görülmektedir. Gelgelelim yay kadınları ile kova erkeğinin arasında hep bir kıskançlık hep bir çatışma olsa da birbirlerinden kolay kolay kopamazlar. 

 

 İlk Görüşmenize Promosyon! İlk 10dakikanız 4tlTipik kovanın temel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

*Savunma mekanizması gelişmiştir.

*Adalet kavramının yekpare işleyişi

*Avukat, hakim, savcı gibi olan alanda oldukça iyidirler.

*İşinden yana yaşadığı aksaklıklara rağmen zor elde edilen bir kariyer örüntüsü ve çevresindeki insanlardan(iş hayatlarında) yaşadığı sıkıntılar, ihanetler.

*Sadakat

*Kovalık yapmak diye bir tabir vardır; ben bunu 'Güzin Abla'lık yapmak diyorum. Ezcümle, garibim kovalar çevresindeki insanların sıkıntılarını hep dinlerler ama kendilerinin sıkıntısını kimseye anlatmazlar, hep dinleyici modunda kalırlar.

*Spor yapmayı severler

*Genellikle tiyatro, sinema gibi alanlarda olmayı severler.

*Yeteneklidir; el becerileri gelişmiştir.

*Kitap okumayı severler.

Gerçek Falcılarla Gerçek Fal Keyfi Yaşayın

 
Gelgelelim kovalara hediye almak konusunda kesinlikle iki kere düşünülmelidir. Bunun nedeni kovalar maddiyattan daha çok maneviyatı olacak hediyeleri sever.  Şayet giysi gibi güzel hediyelerde alabilirsiniz. Kova kadınları ise masumiyeti olan zarif takıları severler.


Kovalar arkadaşlık yönünden burç dengesi olarak dengesizdir; misal tipik boğa ile anlaşabilir ama diğerleri ile daha az. Misal kendi grupları ile oldukça iyi ekip çalışması yapabilirler.


Sevgili AstroCenter okuyucuları bu yazımızda kovadan bahsettik; gelecek yazımızda balık burcunu ele alacağım. Şimdiden keyifli okumalar diliyorum.


Yeniden bir yazıda görüşmek üzere

Sevgilerimle,

Medyum Muzo

 

Bunları da Seveceksiniz:

Mutlu İlişki İçin 5 Tavsiye

2017 Burçlara Genel Bakış

2017 Numeroloji Hesaplama 

5 Etapta Aşkı Bulun


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...