Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ : 13 - 19 ŞUBAT

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

K

Uğraşlar: Merkür ve Mars işlerinizi ilerletmeniz için size gerekli olan her türlü yardımı yapıyor. Fakat ekonomi konusunda zor bir dönemdesiniz. Borçlar ya bitecek ya da iki katına çıkacak. Harcamalara dikkat!

İlişkiler: Bu böyle olmuyor, siz de farkındasınız. Ya bu baş koyduğunuz yoldan vazgeçin ya da yola başka bir şekilde devam edin. Beraberliğiniz yok ise yıl başında aldığınız kararlar sonunda gerçekleşiyor. Yeni tanıdığınız insanlarla geçirecek daha çok vaktiniz olacak.

 Hayatımda Bilmediğim Şeyler mi Var?

BOĞA

Uğraşlar: İş yerinde her yerden tehlike kokuları geliyor. Üstünde olduğunuz platform çatlamaya başladı ve rahatsız hissediyorsunuz. Biraz daha sabredin ve bu hafta minimum risk alın.

İlişkiler: Özel hayatınızda karşınızdaki kişiyle beraber ilişkinizi betimlemekte ve olduğunuz yeri belirlemekte zorluk yaşıyorsunuz. Bir türbülansın içinden geçiyor gibisiniz. Üstünüzde karşıt enerjiler var bu sebepten de gerginliğiniz ortamınızı da etkiliyor.

 Fal Baktırıp Geleceğimi Görmek İstiyorum

İKİZLER

Uğraşlar: Yakaladığınız tüm avantajlar sizin sempatikliğiniz ve başarmaya olan açlığınız sayesinde oldu. Önünüze çıkan her rekabeti aşabilecek güçtesiniz, karlı olacak bir hafta sizi bekliyor.

İlişkiler: Şüpheleriniz mi var? İlişkide şüpheler oluşmaya başladığı an, aşkın içine başka bakış açıları girmeye başlamış demektir. Bu da demek oluyor ki konuşma ve hislerinizi anlatma vaktiniz gelmiş. Karşınızdaki kişiyle ilgili keşifler yapacağınız bir haftadasınız.

 Ne Zaman Elime Yüklü Para Geçecek?

YENGEÇ

Uğraşlar: İş yerinizde aldığınız inisiyatifler hoş karşılanıyor ve sevdiğiniz şekilde çalışabileceğiniz bir ortam yakalıyorsunuz. Kariyeriniz için bazı şeyleri göze almanın vakti geliyor. Planlar yaparak geçecek bir hafta olacak.

İlişkiler: Bir boşluk sizin dengenizin bozulmasına neden oluyor. O kadar hassassınız ki duygusal iniş çıkışlarınızın hayatınızı kontrol etmeye başladı. Gerçeklere ve mantığa dönüşün vakti geldi.

 Aşkıma Kavuşacak Mıyım?

ASLAN

Uğraşlar: Başlattığınız projede tam gaz devam ediyorsunuz. İçgüdüsel olarak karşınıza çıkan her engeli aşma eğilimindesiniz. Sorunlara bulduğunuz pratik çözümler herkes tarafından görülüyor.

İlişkiler: Bu hafta tüm samimiyetinizle konuşmalar yapıyorsunuz ve sevdiğinizle olan münakaşalar bir anda yok oluyor. Eğer bekarsanız aşkın yüksek duvarlı hapishanesinden koşar adım uzaklaşıyorsunuz, bu ara özgürlüğe düşkünlüğünüz artıyor.

 Sevgilimi Nasıl Kendime Bağlarım?

BAŞAK

Uğraşlar: Sakin görünen maskenizin arkasında, sinirlenmemek için kendisiyle cebelleşen bir başak var bu hafta. Bazen bazı sözleri tutmanız gereksiz oluyor, kendinizi çok yormayın. Zoraki bir eğlenceye gitmek, zoraki olmayan bir dinlenmeden daha beter olabilir. Kendinize vakit ayırın.

İlişkiler: Yakın zamanda aşk hayatınızdaki bazı düzensiz durumlar sizi biraz üzse de kendinizden emin adımlar attınız, bu sebepten de yerinizin sağlamlığını görüyor ve mutlu oluyorsunuz. Aile içinde daha çok açıklamalara ve itiraflara yer verilen bir hafta olacak.

Kaç Çocuğum Olacak?

 

TERAZİ

Uğraşlar: Biraz aceleniz mi var? Siz koştururken, herkesin işi başından aşkın sanıyorsunuz halbuki öyle bir durum yok. Çok çalıştığınızın ve bazen başkalarının işine yardımcı olduğunuzun farkına varın.

İlişkiler: Kalbinizde bu hafta fırtınalar kopacak gibi görülüyor, ev içinde bir tansiyonun gerçekleşmesi an meselesi. Biraz zamanla kendinizdeki hataları da fark edip yapıcı adımlar atacaksınız.

Yakında Biriyle Tanışacak Mıyım?

 

AKREP

Uğraşlar: Kendinizi zorlayıcı görevlerin içine atıyorsunuz. İş yerindeki rutin ve alışkanlıklar artık sizi bıktırdı. Biraz hava almaya ve değişikliğe ihtiyacınız var. Tatile çıkamıyorsanız, ofisinizde ve masanızda değişiklikler yapın.

İlişkiler: Aşkta hiçbir şeyden çekinmiyorsunuz. İstedikleriniz için her şeyi yapmaya hazırsınız. Şans sizin tutkularınıza gülümsüyor. Yüzünüzde gülücüklerin eksik olmadığı bir hafta olacak.

Sevdiğiniz Kişiyle Evlenecek Misiniz?


YAY

Uğraşlar : Omzunuza pes etmeden daha da çok yük alıyorsunuz. Olgunluğunuz ve ciddiyetiniz sayesinde ilk danışılan kişi sizsiniz ve herkes biliyor ki en iyisini siz yaparsınız. İş hayatınızda onurunuz okşanacağı bir hafta olacak.

İlişkiler :  Gerçekten de görmüyor musunuz? Etrafınızda bu kadar çok size ilgi gösteren varken, siz kendi ayaklarınızın üzerinde durma gayretiyle hayatı zorlaştırıyorsunuz. Biraz rahatlamanın ve sevdiğiniz kişiler tarafından şımartılmanın vakti geldi.

 Kaderinizde Ne Var?

 

OĞLAK

Uğraşlar : Plüton karışmış fikirleriniz üzerinde düşünmenizi ve kararlar almanızı sağlayacak. Bu sayede yeni bir sayfa açacak ve daha iyi hissedeceksiniz. Günlük hayatınızda birçok sorun için çözümler çok yakın.

İlişkiler :  Kendinizi savunmaya çektiniz. Sizi elinde tutmayı başaran kişi sanırız daha doğmadı. Özgürlük ihtiyacıyla yanıp tutuşuyorsunuz. Bu hareketleriniz aslında kendinizi savunma isteğinizden doğuyor.

 Gelecekte Beni Neler Bekliyor?

KOVA

Uğraşlar : Mars hizasında seyreden Merkür sayesinde işlerinizde bereket artıyor ve her türlü zorluğun ardından 4 ayak üzerine düşüyorsunuz. Çok fazla seyahatten bu ara sakınmanızı öneririz.

İlişkiler :  İşte aradığınız huzur, mutluluk, rahatlık ve samimi ortam sizi buldu. Bu ortam sizi aşkta daha yenilikçi ve cesur yapıyor. Karşınızdakini mutlu etmek sizi de mutlu edecek.

Sevgilinizle geleceğiniz ne olacak?


BALIK

Uğraşlar : Sakin olun, işleriniz üzerindeki yönetimi kaybetmeye başlıyorsunuz. Özellikle de vitrinde görüp aşık olduğunuzu düşündüğünüz kıyafetleri almadan bir kez daha düşünün. Çünkü bütçeniz alarm veriyor.

İlişkiler : Doğum günlerinizin yaklaştığı bu günlerde daha çok iltifat alacağınız ve daha çok fark edileceğiniz zamanlar sizi bekliyor. Hiç bu kadar kalabalık ortamlarda mutlu olmamıştınız.

Aşk Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

 

 

Bunları da Seveceksiniz:

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi? 

Mutlu ilişki İçin 10 Tavsiye GİFLİ 

Herkes Aşk İster

Şubat Ayı Genel Burç Yorumları Medyum Muzodan


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...