Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız : 20 - 26 Şubat

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 Haftalık Burç Yorumlarınız :  20 - 26 Şubat

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar: Olayları bu hafta öyle güzel idare ediyorsunuz ki, şeytanın bile aklına gelmeyecek fikirler sizden çıkıyor resmen.  Fiziki uğraş gerektiren her türlü uğraşı başkasına paslayıp, işlerin beyin kısmını üstleneceksiniz. Bazılarının tepkisini çekmeniz olası.

İlişkiler: Değişikliğe mi ihtiyacınız var? Bir ilişkiyi geleceği yok diye bir anda bitirmek yerine bir kez daha düşünüp emin olmayı deneyin. Bilmeniz gerekiyor ki hayatta her şey bumerang gibi işlemiyor, sizin gönderdiğiniz tutku size aynı şekilde dönecek diye bir kural yok.

Aşk Hayatınız Hakkında Sorularınızı Falcılara Sorun

 

BOĞA

Uğraşlar: Kış uzayıp dursa da siz dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyorsunuz. Kış uykusuna yatmak size göre değil. Daha çok öğrenmek, kendinizi geliştirmek ve zaten iyi olduğunuz bir konuda uzmanlaşma isteğinizin arttığı bir haftadasınız.  

İlişkiler: Yıldızlar bu hafta şu ana kadar üzerinde sorularınızın bulunduğu bir ilişkiyi aydınlatacak. Bu sefer, bu aydınlanmayla beraber aşk, arkadaşlık ve aile ilişkilerinize dair daha sert bir tavır alacaksınız.

İlişkinizi Kurtarmak İçin Ne Yapmalısınız

 

İKİZLER

Uğraşlar: Her gün işe ayaklarınızda ateşle mi varıyorsunuz? Bu ne acele... Her işi teker teker almayı tercih edin böylece daha az stresli bir hafta geçirirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda da iş arkadaşlarınıza danışmayı ihmal etmeyin.

İlişkiler: Karşınıza çıkan tekliflere hemen hayır demeyin. Var olan ilişkinizde bu hafta bir iyileşme gözlemleyebilirsiniz. Özellikle ailedeki bazı anlaşmazlıklar bu hafta pozitif sonuçlar doğuracak.

 Evlilikle İlgili Tüm Sorularınızın Cevabı Burada

 

YENGEÇ

Uğraşlar: Fazla soru sormadan size denileni yapıyorsunuz ama çok motive misiniz, hayır. Neyse ki gün içinde konsantrasyonunuzu sağladığınız an çok üretken oluyorsunuz.

İlişkiler: Aşka mı aşıksınız? Evet aşk güzel ama herkesle yaşanacak bir şey değil. Hayatınızın bazı dönemlerinde yalnız kalmayı da göze almalısınız.

 Foto Aşk Falını Denediniz Mi?

 

ASLAN

Uğraşlar: Geçtiğimiz günlerde aklınız biraz dağılmıştı, bu hafta fikirlerinizi toparlıyor ve potansiyelinizi kullanıyorsunuz. Özellikle gereksiz eşyalardan kurtulmalı ve çöpe atılacakları atmalısınız. Daha verimli olacağınız günler sizi bekliyor.

İlişkiler: Bu hafta kan bağınızın bulunmadığı ama aynı ortamlarda bulunduğunuz kişilerle yoğun bir iletişim söz konusu. Komşularınız, alışveriş yaptığınız esnaf gibi kişilerden yardım alacaksınız. İlişkileriniz üzerinde güzel bir hava var, iletişim ön planda.

 Telefondan Canlı Tarot Falı İlk 10dakikanız 4tl

 

BAŞAK

Uğraşlar: Kendinizi iyi hissettiğiniz bir haftadasınız ve haftanın günleri ilerledikçe siz de kendinize olan güveninizi arttıracaksınız. Pazartesi gününe dikkat, bugünün stresini aşmakta zorluk çekebilirsiniz.

İlişkiler: İlişkisi olan başaklar kendinizi biraz kaybediyorsunuz, diğer bir deyişle önceki haftalardan farklı hissediyorsunuz ve bu karşı tarafla uyuşmazlıklara yol açıyor. Bekar başaklara, hemen aşka kapılmamanızı ve karşı tarafı daha yakından tanımanızı öneririz.

 Gerçek Falcı ve Astrologlar Burada

TERAZİ

Uğraşlar: Bu haftanın yoğun geçeceğini siz de biliyor olmalısınız. Size dayatılan ritme uyum sağlamak da biraz zorluk çekseniz de bildiğiniz işi yaparken kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu hafta beklediğiniz bir teklif haberi gelebilir.

İlişkiler: Sımsıcak ve sevgi dolu bir hafta sizi bekliyor. İlişkilerinizde kendinize güveniniz ve şansınız bol olacak. Aşk hayatınızda uzun zamandır bu kadar yöneten ve yönlendiren taraf olmamıştınız.

 Hoşgeldin Kampanyası ilk 10dakika falınız 4tl

 

AKREP

Uğraşlar: Size güvenen kişilerle beraber geçireceğiniz bir hafta olacak. Onların yardımları ve tavsiyeleri ile ufkunuz açılacak. Aynı zamanda bol müzakereli ve iletişim içinde olunacak günler sizi bekliyor. Rakipleriniz sizden korksun.

İlişkiler: Bazen kendinizi aklınızdaki sorulara fazla kaptırıyor ve gerçek cevapları göremiyorsunuz. Bu hafta, geçmişin üzerine düşündüğünüz ve kendinize dersler çıkardığınız bir hafta olacak. Yanınızda omzunuzu dayadığınız birini görmek isteyeceksiniz.

 İş, sağlık, kariyer, evlilik..Tüm sorularınızın cevabı burada

 

YAY

Uğraşlar: Kendinizi iyi ifade edecek ve insanların beğenisini toplayacaksınız. Para kazandığınız bir hafta olacak, şans bu hafta sizden yana. Paranızı beraber harcadığınız kişilere dikkat etmenizde yarar var.

İlişkiler: Satürn sayesinde daha dikkatlisiniz. İlişkide tam olarak ne istediğini bilen ve bunu açıkça ortaya koyan bir yay var karşımızda. Hafta ortasında aşk hayatınızda pembe bulutlar geziniyor, kalbiniz ısınacak.

 Gerçek Falcılara Evinizden Ulaşın

 

OĞLAK

Uğraşlar: İşiniz için net fikirleriniz var! Bu haftayı projenizi tam anlamıyla oturtmaya ayırın ve gerisini şu anlık düşünmeyin. Bu hafta projeyi gerçekleştirmek için uygun bir hafta değil.

İlişkiler: Aşk hayatınızda birtakım düzensizlikler söz konusu, bu durum sizin de dikkatsizliğinizden ve dalgınlığınızdan kaynaklanıyor olabilir.  Kalbiniz şu an boşsa biraz daha sabır diyoruz, aşka hazır olmanız için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

 Kahve Falınıza Astrocenter'dan Baktırın

KOVA

Uğraşlar: Özellikle pazartesi günü, karşınıza çıkan her şeye hayır deme eğiliminiz var. Halbuki hemen cevap vermeyip, gelen her teklif ve soruya düşünerek cevap vermelisiniz. Neyse ki haftanın diğer günleri kovalar için çok şanslı geçecek. Merkür ve Jüpiter iş hayatınızı parlatıyor.

İlişkiler: Bu hafta ilişkilerinizin ön planda olduğu ve kalbinizin ihtiyaçlarını bir kenara atmadığınız günlerle geçecek. Bekarlar için, büyük bir arkadaşlığın aşka dönüşmesine şahit olabilirsiniz.

Avrupa'nın En İyi Fal Sitesinden Fal Baktırma Ayrıcalığı İçin

 

BALIK

Uğraşlar: Muhteşem bir enerjiye ve işlerinizi halledebilecek tüm yıldız dizilimine sahipsiniz. Mars, Uranüs ve Plüton’un duruşu sizin çoktan unuttuğunuz bir projeyi önünüze bitmiş halde koyuyor.  

İlişkiler: Aklınızda yalnızca sorular var. Bir yandan her şeye razı olup, kendinizden ödün vererek ilişkinizi iyileştirmek isterken diğer yandan sadece kendi isteklerinize göre yaşamak arasında gidip geliyorsunuz. Kalbiniz ve mantığınız arasında geçecek bir hafta olacak.

 

 

Bunları da Seveceksiniz:

El Falı Okuma Rehberi 

2017 Burçlara Genel Bakış

Herkes Aşk İster 

Ay Takvimine Göre Epilasyon


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...